Main top image

Prodej rodinného domu v Teplicích

Dům s potenciálem, na konci slepé ulice
Energetická náročnost
Energetická náročnost D (Méně úsporný)
Provozní náklady
Provozní náklady 7.500 Kč / měs.
Poloha
Poloha Teplice, Ústecký kraj
8.890.000 Kč

Základní údaje o nabídce

Zateplený, samostatně stojící, jednopodlažní dům 3+1 se zimní zahradou s vchodem do okrasné zahrady, garáží pro jedno auto a dalším parkovacím stáním před domem. Oddělené skladovací místnosti, jedna za domem a další za garáží. Potenciál změny dispozic nebo zbudování dalšího kompletního podlaží. V případě vybudování nájezdu na dva schody při vstupu do domu je dům bezbariérový.

Postaveno
Postaveno 1990
Dům v m²
Dům v m² 149,6
Pozemek v m²
Pozemek v m² 348
Podlaží
Podlaží 1
Pokoje
Pokoje 3
Koupelna
Koupelna 1
Garáž
Garáž 1
Váš nový domov

Dům dle vašich
představ

Současný stav domu lze považovat za přípravu před vaším nastěhováním. Kupní cena totiž zahrnuje i výběr a realizaci podlah, dveří včetně obložek a také kuchyňskou linku se spotřebiči. Vše dle vašeho výběru. Realizaci provede 3P Bydlení s.r.o. ® Reality, stavby a rekonstrukce.

Příjemné dispozice jsou klíčem k harmonickému soužití, který umocní výhled do okrasné zahrady nebo dominantní krb ve velmi prostorném obývacím pokoji. Pro uložení sezónních předmětů nemusíte po schodech do sklepa. K dispozici máte hned dvě samostatné místnosti, dostupné bez námahy. Jednu za domem, druhou za garáží.

Fotogalerie
Klid a inspirace

Okrasná zahrada

Ať už relaxujete ve světlé zimní zahradě, připravujete rodinný oběd v kuchyni nebo odpočíváte v obývacím pokoji, neustále budete mít výhled do okrasné zahrady s jezírkem. Zahrada je vytvořena s rozmyslem od botanika. Nabízí různé zóny pro trávení společného času, ať už s rodinou při grilování u zahradního krbu, nebo při rozjímaní mezi okrasnou zelení. Zahrada je nenáročná na údržbu, posekáno máte za pár minut. 

Váš nový domov bude oázou klidu a pohody. Prostorné místnosti s promyšlenými dispozicemi přispívají k pocitu volnosti ale také soukromí, zatímco efektivně využitý prostor umožňuje každému členu rodiny najít si své vlastní místo.

Main img 837
Small img 837
Main img 838
Small img 838
Vše za rohem

Plná občanská
vybavenost

Klidné prostředí na konci slepé ulice bez hluku dopravy, ale zároveň s kompletní občanskou vybaveností za rohem. Obchody jako OBI, Kaufland, Billa, školy i školka, lékaři a další jsou dostupné pěší chůzí během několika minut.

Ať už potřebujete udělat nákupy, doprovodit děti do školy, nebo si jen chcete užít procházku, všechno je na dosah z pohodlí vašeho domova. Lokalita je perfektní pro bezstarostný a pohodlný život.

Potenciál

Když je chuť
budovat

Dům by se dalo nazvat skrytým diamantem. Jeho parametry a poloha na pozemku nabízí další možnosti jak s ním dále pracovat. Místo voliéry před domem může být např. bazén, za garáží příjemná pergola, přístavbu za domem lze přestavět na relaxační zónu s vířkou a venkovní saunou.

Před garáží lze prostor rozšířit o další parkovací místo. A především územní plán umožňuje přistavět další patro navíc. Zkrátka fantazii se meze nekladou. Inspirujte se v našich vizualizacích.

Main img 1011
Small img 1011

Parametry nemovitosti

Nemovitost je připojena k elektřině, plynu, vodě a kanalizaci. Vytápění a teplou vodu aktuálně zajištěje funkční turbo kotel s průtokovým ohřevem.  Internet a TV je možné přes kabelovou přípojku od Vodafonu. 

V současnosti probíhá legalizace zadních přístaveb, které nejsou zaneseny v katastru nemovitostí. Veškerou agendu spojenou s legalizací zajišťuje 3P Bydlení ® tak, aby nový kupující již splňoval všechny povinnosti vycházející z nového stavebního zákona.

 • Zastavěná plocha 149,6 m²
 • Užitná plocha 179,6 m²
 • Plocha pozemku ? 348 m²
 • Garážové stání 21 m² / 1 auto
 • Parkovací stání 13 m² / až 1 aut
 • Voda vodovod
 • Plyn Ano
 • Topení ? plyn / krb
 • Odpad veřejná kanalizace
 • Elektřina 230V, 430V
 • Krb na dřevo ano
 • Doprava MHD / vlaková stanice
 • PENB D

Dokumenty ke stažení

Radek Vavřina
Radek Vavřina

Realitní makléř 3P Bydlení s.r.o.

Mobil +420 603 734 586 E-mail vavrina@3pb.cz Web makléře →
Navštivte nás v kanceláři
Navštivte nás v kanceláři

Sídlíme v budově na rohu Tržního náměstí a ulice Na Hrázi v centru Teplic.

Navigovat →

Domluvte si prohlídku

Nechte nám zprávu, ozveme se jak nejrychleji to půjde.

arrow up