Výkup bytů v Teplicích, Ústí a okolí

3P Bydlení  →  Realitní kancelář  →  Výkup bytů

 

Výkup bytů za hotovost rychle, výhodně a bez starostí

Prodej nemovitosti bývá čas od času zdlouhavý a komplikovaný proces. Ušetřete si starosti s naceněním nemovitosti, hledáním kupce a únavným papírováním. Rádi se staneme vaším kupcem, který vám nabídne férové jednání a rychlý odkup za výhodnou cenu. Vykupujeme byty v Teplicích, Ústí nad Labem a okolí.

Na prodej nespěcháte? Najdeme vám kupce a prodáme vaši nemovitost za nejvyšší možnou cenu. Pomůže vám i náš home staging nemovitostí.

 

Proč prodat vaši nemovitost právě nám

 • Zdarma vaši nemovitost naceníme
 • Cenovou nabídku obdržíte do 24 hodin po prohlídce
 • Nezalekneme se ani nemovitosti s hypotékou, zástavou nebo exekucí
 • Veškeré papírování vyřešíme za vás
 • Výkup nemovitosti za hotovost je s námi rychlý a bezpečný proces

 

Jak výkup nemovitosti funguje

 • Napište nám vaši nabídku nemovitosti
 • Obratem se ozveme a domluvíme prohlídku
 • Po prohlídce obdržíte do 24 hodin cenovou nabídku
 • Připravíme a podepíšeme potřebné dokumenty
 • Pošleme dohodnutou cenu do advokátní úschovy (spolupracujeme s teplickou advokátní kanceláří Mgr.Růžičkové ↗)
 • Po přepisu na katastru nebo družstvu odchází z úschovy peníze ihned na Váš účet
 • Zaznamenáme stavy měřidel, byt přebíráme a přepisujeme energie na sebe

 

Výkup nemovitosti za hotové se s námi vyplatí

S každým potenciálním prodejcem nemovitosti jednáme individuálně a záleží nám na oboustranné spokojenosti. Podhodnocení nemovitosti vám s námi nehrozí. Máme zkušenosti i s výkupem nemovitostí s komplikovanou právní situací a v jakémkoli stavu. Budeme rádi, když vám naše zkušenosti pomohou vyřešit všechny starosti s prodejem vaší nemovitosti.

Napište nám nezávaznou nabídku, rádi vám pomůžeme

*

(stačí i z mobilu, max 20)

Kliknutím vyberte soubory nebo je přetáhněte a pusťte zde.

*
*

Řekli o nás ...

Velice si vážíme vaší přízně a spokojenosti. Děkujeme vám.

3P Bydlení s.r.o. na Google      3P Bydlení s.r.o. na Firmy.cz       3P Bydlení s.r.o. na Nejřemeslníci

Petr Hruška
Výkup nemovitosti

Super dohoda, vše proběhlo rychle a bez zbytečných průtahů. Mohu jen vřele doporučit.

Roman Würz
Roman Würz
Výkup bytu

Potřebovali jsme rychle vyřešit prodej vlastního bytu, a to z důvodu stěhování do jiného města. Na internetu jsme našli teplickou firmu 3P Bydlení, oslovili ji a nabídli nám byt vykoupit hned a za férovou cenu. Vše proběhlo přesně podle předchozích domluv a hlavně bezproblémově a rychle. Doporučuji.

František Bielik
František Bielik
Výkup bytu

Potřebovali jsme prodat byt a nechtěli čekat. Na doporučení jsme zkusili 3P a velmi mile nás překvapil lidský a flexibilní přístup. Komunikace byla věcná a současně velmi přátelská. Společnost mohu doporučit každému, kdo preferuje rychlý prodej za dobrých podmínek a očekává seriozní jednání.

Jiří Starý
Jiří Starý
Výkup bytu

Při prodeji bytu po babičce jsme se obrátili na firmu 3P Bydlení. Za odkup bytu nám nabídli rozumnou cenu pro obě strany a celý proces prodeje proběhl velmi rychle a hladce. Bonusem bylo, že veškeré papírování vyřídili za nás.

Nejčastější dotazy

Nenašli jste odpověď, kterou jste hledali? Napište nám svůj dotaz na info@3pb.cz nebo využijte kontaktní formulář zde.

Přesně 0,- Kč. Náš čas s prohlídkou i příprava nabídky je zdarma. Dále hradíme vyhotovení potřebné smluvní dokumentace, advokátní úschovu i poplatek za přepis na družstvu nebo katastru. Obvyklá výše těchto nákladů se pohybuje v rozpětí 20-40 tis. Kč za byt.

Tzv. daň z nabytí nemovitých věcí byla zcela zrušena 25.9.2020 zákonem č. 386/2020 Sb., a to se zpětným použitím pro vklady povolené katastrem nemovitostí od 1.12.2019.

Na realitních portálech jsou ceny nabídkové. Jde o ceny často nadsazené, za které si majitelé nebo realitní kanceláře přejí prodat. Nemovitost s chybně nastavenou cenou se sice stává neprodejnou a v inzerci může být i několik let, ale laik to neví a právě z těchto cen čerpá. Díky tomu může nabýt dojmu, že za podobnou cenu prodá také. Nezapomeňte také odečíst provizi, kterou zaplatíte realitní kanceláři, obvykle 80 - 250 tis. Kč z ceny bytu.

Naproti tomu tržní cena vychází z cen, na které se prodávající s kupujícím dohodli a za níž se nemovitosti skutečně prodaly. Tyto ceny jsou však neveřejné. Lze je vyčíst jen z dat katastru a bývají, v závislosti na řadě faktorů, o 5 - 36% nižší oproti cenám nabídkovým.

Od nás získáte nabídku na aktuální tržní cenu. Nemusíte hledat kupce, peníze získáte hned a vše vyřídíme i zaplatíme za Vás.

index-banner

Odhad nemovitosti zdarma

Nejrychlejší způsob, jak získat orientační představu o ceně domu nebo bytu. Stačí pár údajů a výsledek znáte hned.

Spočítat cenu →
 

Zavřít okno