Výkup bytů v Teplicích, Ústí a okolí

3P Bydlení  →  Realitní kancelář  →  Výkup bytů

 

Výkup bytů za hotovost rychle, výhodně a bez starostí

Prodej nemovitosti bývá čas od času zdlouhavý a komplikovaný proces. Ušetřete si starosti s naceněním nemovitosti, hledáním kupce a únavným papírováním. Rádi se staneme vaším kupcem, který vám nabídne férové jednání a rychlý odkup za výhodnou cenu. Vykupujeme byty v Teplicích, Ústí nad Labem a okolí.

Na prodej nespěcháte? Najdeme vám kupce a prodáme vaši nemovitost za nejvyšší možnou cenu. Pomůže vám i náš home staging nemovitostí.

 

Proč prodat vaši nemovitost právě nám

 • Zdarma vaši nemovitost naceníme
 • Cenovou nabídku obdržíte do 24 hodin po prohlídce
 • Nezalekneme se ani nemovitosti s hypotékou, zástavou nebo exekucí
 • Veškeré papírování vyřešíme za vás
 • Výkup nemovitosti za hotovost je s námi rychlý a bezpečný proces

 

Jak výkup nemovitosti funguje

 • Napište nám vaši nabídku nemovitosti
 • Obratem se ozveme a domluvíme prohlídku
 • Po prohlídce obdržíte do 24 hodin cenovou nabídku
 • Připravíme a podepíšeme potřebné dokumenty
 • Pošleme dohodnutou cenu do advokátní úschovy (spolupracujeme s teplickou advokátní kanceláří Mgr.Růžičkové ↗)
 • Po přepisu na katastru nebo družstvu odchází z úschovy peníze ihned na Váš účet
 • Zaznamenáme stavy měřidel, byt přebíráme a přepisujeme energie na sebe

 

Výkup nemovitosti za hotové se s námi vyplatí

S každým potenciálním prodejcem nemovitosti jednáme individuálně a záleží nám na oboustranné spokojenosti. Podhodnocení nemovitosti vám s námi nehrozí. Máme zkušenosti i s výkupem nemovitostí s komplikovanou právní situací a v jakémkoli stavu. Budeme rádi, když vám naše zkušenosti pomohou vyřešit všechny starosti s prodejem vaší nemovitosti.

Napište nám nezávaznou nabídku, rádi vám pomůžeme

*

(stačí i z mobilu, max 20)

Kliknutím vyberte soubory nebo je přetáhněte a pusťte zde.

*
*

Řekli o nás ...

Velice si vážíme vaší přízně a spokojenosti. Děkujeme vám.

3P Bydlení s.r.o. na Google      3P Bydlení s.r.o. na Firmy.cz       3P Bydlení s.r.o. na Nejřemeslníci

Petr Hruška
Výkup nemovitosti

Super dohoda, vše proběhlo rychle a bez zbytečných průtahů. Mohu jen vřele doporučit.

Roman Würz
Výkup bytu

Potřebovali jsme rychle vyřešit prodej vlastního bytu, a to z důvodu stěhování do jiného města. Na internetu jsme našli teplickou firmu 3P Bydlení, oslovili ji a nabídli nám byt vykoupit hned a za férovou cenu. Vše proběhlo přesně podle předchozích domluv a hlavně bezproblémově a rychle. Doporučuji.

František Bielik
Výkup bytu

Potřebovali jsme prodat byt a nechtěli čekat. Na doporučení jsme zkusili 3P a velmi mile nás překvapil lidský a flexibilní přístup. Komunikace byla věcná a současně velmi přátelská. Společnost mohu doporučit každému, kdo preferuje rychlý prodej za dobrých podmínek a očekává seriozní jednání.

Jiří Starý
Výkup bytu

Při prodeji bytu po babičce jsme se obrátili na firmu 3P Bydlení. Za odkup bytu nám nabídli rozumnou cenu pro obě strany a celý proces prodeje proběhl velmi rychle a hladce. Bonusem bylo, že veškeré papírování vyřídili za nás.

Nejčastější dotazy

Nenašli jste odpověď, kterou jste hledali? Napište nám svůj dotaz na info@3pb.cz nebo využijte kontaktní formulář zde.

Přesně 0,- Kč. Náš čas s prohlídkou i příprava nabídky je zdarma. Dále hradíme vyhotovení potřebné smluvní dokumentace, advokátní úschovu i poplatek za přepis na družstvu nebo katastru. Obvyklá výše těchto nákladů se pohybuje v rozpětí 20-40 tis. Kč za byt.

Tzv. daň z nabytí nemovitých věcí byla zcela zrušena 25.9.2020 zákonem č. 386/2020 Sb., a to se zpětným použitím pro vklady povolené katastrem nemovitostí od 1.12.2019.

Na realitních portálech jsou ceny nabídkové. Jde o ceny často nadsazené, za které si majitelé nebo realitní kanceláře přejí prodat. Nemovitost s chybně nastavenou cenou se sice stává neprodejnou a v inzerci může být i několik let, ale laik to neví a právě z těchto cen čerpá. Díky tomu může nabýt dojmu, že za podobnou cenu prodá také. Nezapomeňte také odečíst provizi, kterou zaplatíte realitní kanceláři, obvykle 80 - 250 tis. Kč z ceny bytu.

Naproti tomu tržní cena vychází z cen, na které se prodávající s kupujícím dohodli a za níž se nemovitosti skutečně prodaly. Tyto ceny jsou však neveřejné. Lze je vyčíst jen z dat katastru a bývají, v závislosti na řadě faktorů, o 5 - 36% nižší oproti cenám nabídkovým.

Od nás získáte nabídku na aktuální tržní cenu. Nemusíte hledat kupce, peníze získáte hned a vše vyřídíme i zaplatíme za Vás.