Realitní kancelář 3P Bydlení

Realitka s tahem na bránu

3P Bydlení se postará o prodej vašeho bytu, domu, pozemku, komerčního objektu i developerského projektu. Působíme v okresech Teplice, Ústí a Most.

 

Proklientská realitní kancelář

Jsme tady, abychom vám zajistili, že celý proces prodeje nebo pronájmu nemovitosti proběhne hladce a bez stresu. Naše proklientská filozofie znamená, že každého zákazníka bereme jako individuální případ a přistupujeme k němu s ohledem na jeho specifické potřeby a přání. Každý z vás je pro nás jedinečný a zaslouží si individuální péči, snažíme se budovat dlouhodobé vztahy. Věříme, že spokojený klient je tím nejlepším důkazem naší kvality.

Naše realitní kancelář je místem, kde se budete cítit vítáni a pohodlně. Máme pro vás vždy kávu nebo čaj a rádi si s vámi popovídáme o tom, co právě řešíte a s čím potřebujete pomoct. Prodáváme byty a domy v Teplicích, Ústí nad Labem a Mostě. Nejsme však jen realitní kancelář. Provádíme stavby a rekonstrukce bytů a domů a spravujeme nemovitosti. Dokážeme nabídnout zákazníkovi kompletní služby pod jednou střechou. A konečně - máme vlastní sklady nábytku pro home staging nemovitostí. Kupující si tak může vaši nemovitost koupit tak jak ji vidí na fotkách, včetně našeho nábytku a dekorací.

 

Moderní realitní kancelář

Při prodeji vaší nemovitosti využíváme moderní technologie a inovativní marketingové strategie, abychom zajistili co nejrychlejší a nejefektivnější prodej. Vaše nemovitost bude vidět, vynikne, prodá se rychleji a za více peněz. Makléř naskenuje nemovitost a vytvoří digitální půdorys během první prohlídky, zákazník podepisuje smlouvy digitálně na dálku, zájemce o nemovitost si ji může projít z pohodlí svého gauče nebo přes videoprohlídku s makléřem ... snažím se využít technologie ve prospěch všech stran kde to jen jde.

Budeme vás průběžně informovat o všech krocích prodeje a s vámi bude komunikovat váš vlastní makléř, který bude znát vaši nemovitost a vaše požadavky do detailu. Vaše spokojenost a důvěra jsou pro nás klíčové. Proto klademe důraz na transparentnost, poctivost a férový přístup. S námi se nemusíte bát skrytých poplatků, nepříjemných překvapení nebo nekalých praktik.

 

Spolehlivá realitní kancelář

Chcete prodat svou nemovitost a hledáte spolehlivého partnera, který se o vás postará a zajistí, že celý proces bude jednoduchý a bez stresu? Pak jste na správném místě. Cílem naší realitní kanceláře je překročit vaše očekávání. Nabízíme kus dobře odvedené práce a 100% spolehlivost. Nemusí vás trápit administrativa, právní záležitosti nebo náročná komunikace s potenciálními zájemci. O vše se postaráme.

Pokud hledáte spolehlivého, přátelského a současně moderního partnera v oblasti realit, neváhejte a kontaktujte nás.