Prodej bytu v Teplicích - Trnovanech

Byt 2+1 56m², OV, Teplice

Prodáno

Útulný byt na prodej v panelovém domě v části města Teplice - Trnovany. Tento světlý byt o dispozici 2+1 o rozloze 56m2 se nachází v klidné části ulice a nabízí skvělou příležitost pro ty, kteří hledají pohodlné a cenově dostupné bydlení.

Byt prošel nedávnou částečnou rekonstrukcí, což znamená, že nový majitel může očekávat novou koupelnu, podlahy i kuchyni. Praktická dispozice bytu zahrnuje prostorný obývací pokoj, samostatnou ložnici a další místnost, kterou lze využít jako kancelář, dětský pokoj nebo úložný prostor.

Výhodou tohoto bytu je osobní vlastnictví, což zaručuje maximální nezávislost a svobodu v užívání. Teplice - Trnovany jsou lokalitou s dobrou dopravní dostupností a veškerou občanskou vybaveností v dosahu. Školy, školky, restaurace, obchody a zelené zóny jsou v blízkosti, což usnadňuje každodenní život.

Panelový dům poskytuje také společné prostory a služby, jako je údržba, čištění a správa, což přispívá k pohodlnému a bezstarostnému bydlení. Tato lokalita je ideální pro jednotlivce, páry nebo malé rodiny, kteří hledají bydlení s dostatečným prostorem za rozumnou cenu, a to v místě s veškerou občanskou vybaveností na dosah ruky.

Zpět na výpis