Rekonstrukce podlahy v bytech a domech

Teplice, Ústí, Most a okolí

3P Bydlení  →  Stavby a rekonstrukce  →  Rekonstrukce podlahy

 

Chtěli byste vašemu interiéru vdechnout nový život, ale nevíte, kde začít? Nejlepší je vzít to pěkně „od podlahy“, a to doslova. Podlaha je základním prvkem každého domova. Je to nejen povrch, po kterém každý den chodíme, ale také klíčový prvek, který ovlivňuje estetiku a celkový vzhled našeho obydlí. Dopřejte vašemu domovu rekonstrukci podlahy, která oživí a podtrhne styl vašeho interiéru.

 

Proč se rekonstrukce staré podlahy vyplatí

Nová podlaha může dramaticky změnit vzhled místnosti a dodat jí nový lesk. Ať už se rozhodnete pro elegantní dřevěnou podlahu, moderní vinyl nebo luxusní dlažbu, nová podlaha může oživit interiér a zvýšit estetickou hodnotu vašeho domova. Rekonstrukce podlahy může také zvýšit hodnotu nemovitosti. To je zvláště důležité, pokud plánujete prodej nebo pronájem nemovitosti. Staré podlahy mohou být poškozené, nerovné nebo kluzké. Moderní podlahové materiály jsou navrženy tak, aby byly odolné vůči vlhkosti, škrábancům nebo skvrnám, což zlepšuje jejich funkčnost, trvanlivost i snadnou údržbu. Důležitá je také kvalitní tepelná izolace, která zamezí zbytečným tepelným ztrátám a kročejová izolace, která zmírní hluk přenášený do stavebních konstrukcí, stěn a stropů. Rekonstrukce podlahy je zkrátka investice, která se dlouhodobě vyplatí.

 

Cena rekonstrukce podlahy

Cena rekonstrukce podlahy se může lišit v závislosti na několika faktorech, jako je velikost prostoru, typ podlahového materiálu a náročnost instalace. Například dřevěné podlahy mohou být dražší než laminátové a instalace keramických dlaždic může vyžadovat více času a dovedností než instalace plovoucích podlah. Průměrné náklady na rekonstrukci podlahy se obecně pohybují mezi několika stovkami až tisíci Kč/m². Pro konkrétní cenovou nabídku nám pošlete poptávku, společně si upřesníme rozsah zakázky, zdarma provedeme osobní obhlídku a zaměření a připravíme vám detailní rozpočet na rekonstrukci podlahy.

 

Rekonstrukce staré podlahy bez starostí

Nechte rekonstrukci staré podlahy na nás a vy si jen užívejte radost z nového pocitu ve vašem domově. S rekonstrukcí podlah máme dlouholeté zkušenosti a nebojíme se ani žádných komplikovaných projektů. Nemusíte se o nic starat a nic shánět, protože disponujeme veškerým vybavením, vlastní dopravou i sklady materiálu, a především stálým týmem spolehlivých chlapů s praxí 20 a více let. Můžete se tedy spolehnout, že rekonstrukci vaší podlahy dopřejeme tu největší péči, aby byl výsledek přesně podle vašich představ.

 

Provádíme ...

 • pokládku podlahových krytin všech druhů
 • vyrovnání podlahy OSB a Durelis deskami na trámy a terče (vhodné pro byty ve starších cihlových domech)
 • vyrovnání podlahy nivelací
 • vyrovnání podlahy betonovým potěrem nebo mazaninou
 • vyrovnání podkladu podsypem Fermacell
 • betonové, anyhdridové i cementové potěry
 • novou skladbu podlahy od rostlé zeminy až po finální krytinu
 • vyrovnávací betonové mazaniny na rostlou zeminu
 • podlahové izolace proti vlhkosti a radonu
 • zateplení podlah podlahovým polystyrenem nebo minerální vatou (dle typu podlahy a nemovitosti)
 • odvětrávané podlahy s širokými nopkami a nasáváním vzduchu tahem z fasády (vhodné pro starší domy s vhlkými zdmi)

 

3P Bydlení s.r.o. na Google      3P Bydlení s.r.o. na Firmy.cz       3P Bydlení s.r.o. na Nejřemeslníci

 

Jak probíhá rekonstrukce podlahy

 • pošlete nám poptávku a my za vámi přijedeme,
 • zdarma provedeme osobní obhlídku s konzultací a zaměřením,
 • upřesníme si podklady a rozsah rekonstrukce podlahy,
 • připravíme detailní rozpočet ke schválení (vratná kauce 3.000 Kč),
 • potvrdíme si termín realizace zakázky,
 • podepíšeme Smlouvu o dílo,
 • složíte první zálohu dle harmonogramu,
 • zahájíme práci v dohodnutém termínu,
 • postupně hradíte zálohy až dle hotové práce,
 • předáme si dokončenou zakázku

 

Chápeme, že každá podlaha je jedinečná a každý interiér má svou specifickou atmosféru. Proto přistupujeme k rekonstrukci starých podlah vždy individuálně a s největší péčí. Inspirujte se ukázkami našich rekonstrukcí podlah a neváhejte nás nezávazně kontaktovat.

Napište nám

Hledáte realitní kancelář, správce pro vaše nemovitosti nebo stavební firmu pro svůj projekt či rekonstrukci? Napište nám, brzy se ozveme.

Řekli o nás ...

Velice si vážíme vaší přízně a spokojenosti. Děkujeme vám.

3P Bydlení s.r.o. na Google      3P Bydlení s.r.o. na Firmy.cz       3P Bydlení s.r.o. na Nejřemeslníci

Vít Tišer
Rekonstrukce koupelny

Super firma, doporučuji. Využili jsme pro rekonstrukci koupelny. Komunikace na vysoce nadstandardní úrovni, vše jasně dané, dohledatelné, transparentní, nadto za rozumné ceny. Od pana Poppa přes mistry po všechny ostatní, se kterými jsme komunikovali, je cítit vysoké nasazení a snaha o maximální spokojenost zákazníka.

Ludmila Milis
Rekonstrukce podlahy

Nejlepší firma za posledních 10 let co jsem potkala. Pan Majitel je puntičkař a dohlížel na cely proces. Rozumí tomu co děla. Dal spousta kontaktu jako oprava střechy a potřebné řemeslníky. Prace byla dokončena v čas a dle domluvy. Za sebe všem doporučuji. Pokud chcete ušetřit spousta nervu jak to bejva se zednikami, tak u této firmy to bude bezhádek. Moc moc Děkuji. Jste prostě TOP!!!

Daniel Drozda
Rekonstrukce bytu

Rychlé a přímé jednání. Skvělá komunikace. Po první poptávce bezprostřední reakce. Upřesnění poptávky a velmi podrobný rozpad ceny v cenové nabídce. Co jsme si dohodli, to se realizovalo. Operativní řešení situací v průběhu rekonstrukce. Každý týden proběhl kontrolní den, na kterém se zhodnotil dosavadní průběh rekonstrukce a upřesnily se další postupy. Vysoké nasazení pracovníků pro zajištění splnění dohodnutého termínu předání díla. Po skončení prací byl byt předán uklizený a vytřený. Uklizeny byly i společné prostory bytového domu. Nejlepší spolupráce jakou jsem kdy s kým prošel. Za mě velké DÍKY.

Jiří Vrzák
Rekonstrukce koupelny

Výborná komunikace s p. Poppem, skvělá spolupráce. Kvalita odvedené práce na výbornou. Firmu můžu doporučit.

index-banner

Odhad nemovitosti zdarma

Nejrychlejší způsob, jak získat orientační představu o ceně domu nebo bytu. Stačí pár údajů a výsledek znáte hned.

Spočítat cenu →
 

Zavřít okno