Prodej bytu v Ústí nad Labem - Jana Zajíce

Byt 2+1 63 m², OV, Ústí n. L.

Prodáno

Máme pro vás výjimečnou nabídku bytu 2+1 o rozloze 63m2 k prodeji po kompletní rekonstrukci v úchvatné lokalitě plné zeleně v Ústí nad Labem, ulice Jana Zajíce. Tento moderní a prostorný byt představuje ideální místo pro pohodlné a vkusné bydlení.

Po celkové rekonstrukci byt získal nové podlahy, novou kuchyňskou linku se spotřebiči a elegantní koupelnu s prvky vkusného designu. Interiér bytu je vkusně a funkčně řešený, což dává prostor punc osobitého rázu.

Byt se nachází v klidné lokalitě plné zeleně, což zaručuje klidné a příjemné bydlení. Zároveň je v blízkosti veškerá občanská vybavenost, což usnadňuje každodenní život. Prostorný byt 2+1 nabízí dostatek prostoru pro páry, jednotlivce nebo malé rodiny, kteří hledají kompaktní a útulné bydlení v oblíbené části města.

Ulice Jana Zajíce je oblíbená pro svou klidnou atmosféru, přítomnost přírody a zároveň snadnou dostupností do centra města.

Nenechte si ujít tuto výjimečnou příležitost k zakoupení nového bytu po kompletní rekonstrukci v klidné lokalitě plné zeleně. Domluvte si prohlídku co nejdříve a přesvědčte se o kvalitách tohoto úžasného bytu. Kontaktujte nás a rádi vám poskytneme více informací!

Zpět na výpis