Pronájem bytu 2+1 72m2 Teplice

Byt 2+1 72m2, OV, Teplice

Obsazené

Byt je v současné době pronajatý. Chcete dát vědět, až se uvolní? Napište nám nebo na sebe nechte email ve formuláři dole v patičce.

Nabízíme vám skvělou příležitost k pronájmu staršího bytu 2+1 o rozloze 72m2 v Teplicích - Trnovanech. Byt prošel nedávnou částečnou rekonstrukcí a nabízí pohodlné a útulné bydlení s výhodnou polohou.

Byt má dispozici 2+1, což zahrnuje obývací pokoj, samostatnou kuchyň, prostornou ložnici a koupelnu s odděleným wc. Díky částeční rekonstrukci má byt nové podlahy a prostornou kuchyň s dostatečným úložným prostorem. Byt se nachází ve starším domě, což dodává bytu osobitý ráz a atmosféru minulých dob.

K tomuto bytu patří také vlastní zahrádka, kde si můžete užívat klidu a pohody ve středu přírody. Venkovní prostor je ideálním místem pro relaxaci, venkovní posezení nebo pěstování rostlin.

Lokalita Teplice - Trnovany nabízí bydlení s veškerou občanskou vybaveností v blízkosti. V okolí najdete školy, školky, obchody a restaurace. Tento byt je ideální pro páry nebo jednotlivce, kteří hledají nenáročné bydlení ve slušeném domě s dobrou dostupností.

Kontaktujte nás a rádi vám poskytneme více informací o tomto bytu k pronájmu v Teplicích - Trnovanech.

Zpět na výpis