Pronájem bytu 2+1 73m2 Teplice

Byt 2+1 73m2, OV, Trnovany

Obsazené

Byt je v současné době pronajatý. Chcete dát vědět, až se uvolní? Nechte nám na sebe email ve formuláři dole v patičce.

Máme pro vás výjimečnou nabídku prostorného bytu 2+1 o rozloze 73m2 k pronájmu po kompletní rekonstrukci v klidném domě se zahradou. Tento pohodlný a moderně zařízený byt je ideálním místem pro pohodlné a komfortní bydlení.

Po kompletní rekonstrukci byt prošel důkladnou modernizací, a tak nabízí nové podlahy, vkusnou a plně vybavenou kuchyňskou linku a prostornou a elegantní koupelnu. Všechny tyto prvky vytvářejí příjemnou atmosféru a usnadňují každodenní život.

Dům, ve kterém se byt nachází, je klidný a tichý, což zaručuje klidné a bezpečné bydlení. Kromě toho si nový nájemce může užívat krásnou společnou zahradu, která je ideálním místem pro odpočinek, venkovní posezení a aktivity na čerstvém vzduchu.

Prostorný byt 2+1 je vhodný pro rodiny, páry nebo jednotlivce, kteří hledají pohodlné a vkusně zařízené bydlení. Velký obývací pokoj a samostatná ložnice nabízejí dostatek prostoru pro soukromí a klid.

Lokalita je s dobrou dopravní dostupností a veškerou občanskou vybaveností v blízkosti. Nenechte si ujít tuto výjimečnou příležitost k pronájmu prostorného bytu po kompletní rekonstrukci v klidném domě se zahradou. Domluvte si prohlídku co nejdříve a přesvědčte se o kvalitách tohoto úžasného bytu. Kontaktujte nás a rádi vám poskytneme více informací!

Zpět na výpis