Prodej bytu v Ústí nad Labem - Malátova

Byt 3+1 82 m², OV, Ústí n. L.

Prodáno

(PRODÁNO) Máme pro vás skvělou nabídku prostorného bytu 3+1 o rozloze 82m2 k prodeji po kompletní rekonstrukci v oblíbené lokalitě plné zeleně v Ústí nad Labem, na ulici Malátova. Tento moderně zařízený byt představuje ideální místo pro pohodlné a vkusné bydlení.

Během celkové rekonstrukce byt prošel důkladnou modernizací, a tak nabízí nové podlahy, vkusnou a plně vybavenou kuchyňskou linku a elegantní koupelnu s prvky nejnovějšího designu. Interiér bytu je prostorný, světlý a vkusně zařízený, což dává prostor punc osobitého rázu.

Byt se nachází v oblíbené lokalitě plné zeleně, což zaručuje klidné a příjemné bydlení. Zároveň je v blízkosti veškerá občanská vybavenost, školy, školky, parky a snadná dostupnost do centra města.

Prostorný byt 3+1 nabízí dostatek prostoru pro rodiny, páry nebo jednotlivce, kteří hledají komfortní a útulné bydlení v atraktivní části města. Ulice Malátova je vyhledávaná pro svou klidnou atmosféru, přítomnost přírody a zároveň snadnou dostupností do centra města.

Nenechte si ujít tuto výjimečnou příležitost k zakoupení moderního a prostorného bytu po kompletní rekonstrukci v oblíbené lokalitě plné zeleně. Domluvte si prohlídku co nejdříve a přesvědčte se o kvalitách tohoto úžasného bytu. Kontaktujte nás a rádi vám poskytneme více informací!

Zpět na výpis