Pronájem bytu 3+1 82m2 Ústí nad Labem

Byt 3+1 82m2, OV, Ústí n. L.

Obsazené

Byt je v současné době pronajatý. Chcete dát vědět, až se byt uvolní? Napište nám nebo na sebe nechte email ve formuláři dole v patičce.

Máme pro vás skvělou nabídku k pronájmu prostorného bytu 3+1 o rozloze 82m2 v Ústí nad Labem, v jedné z nejvyhledávanějších lokalit, na Severní terase. Tento pohodlný byt je v osobním vlastnictví a umožňuje tak nájemníkovi zřízení trvalého bydliště.

Dispozice bytu zahrnuje tři samostatné pokoje, prostorný obývací pokoj, kuchyň s jídelním prostorem, koupelnu, oddělenou toaletu a balkon. Byt je vkusně zařízený a nabízí dostatek prostoru pro pohodlné bydlení.

Lokalita Severní terasa je oblíbená pro svou klidnou atmosféru a zároveň blízkost veškeré občanské vybavenosti. V okolí najdete školy, školky, obchody, restaurace a snadnou dostupnost do centra města. Příroda je také na dosah ruky, což nabízí možnosti pro procházky a aktivní odpočinek.

Byt se nachází v klidném domě s dobrými sousedy, což zaručuje klidné a příjemné bydlení. Dům poskytuje také společné prostory a služby, které přispívají k pohodlnému bydlení. Tento byt 3+1 je ideálním řešením pro rodiny, páry nebo jednotlivce, kteří hledají prostorné a vkusně zařízené bydlení v oblíbené lokalitě.

Nenechte si ujít tuto příležitost a domluvte si prohlídku co nejdříve. Kontaktujte nás a rádi vám poskytneme další informace o tomto útulném a prostorném bytu k pronájmu v Ústí nad Labem na Severní terase.

Zpět na výpis