Pronájem bytu 3+kk 76m2 Teplice

Byt 3+kk 76m2, OV, Teplice

Obsazené

Byt je v současné době pronajatý. Chcete dát vědět, až se uvolní? Napište nám nebo na sebe nechte email ve formuláři dole v patičce.

Máme pro vás nabídku podkrovního bytu 3+kk o rozloze 76m2 po kompletní rekonstrukci v klidném domě se zahradou. Tento příjemný byt představuje ideální místo pro bydlení ve stylovém a moderním prostředí. Po kompletní rekonstrukci byt získal nové podlahy, moderní kuchyňskou linku se spotřebiči a elegantní koupelnu s prvky nejnovějšího designu. Podkrovní dispozice dodává bytu osobitý ráz a vytváří zajímavé architektonické prvky.

Tento byt v Teplicích se nachází v klidném domě s přátelskými sousedy, což zaručuje klidné a příjemné bydlení. Kromě toho si nový nájemce může užívat krásnou společnou zahradu, která je ideálním místem pro odpočinek, relaxaci a venkovní aktivity.

Podkrovní byt 3+kk je vhodný pro rodiny, páry nebo jednotlivce, kteří hledají prostorné, vkusně zařízené a světlé bydlení. Otevřený obývací prostor propojený s kuchyní vytváří příjemné a sociální místo pro setkávání s blízkými.

Lokalita je klidná, s dobrou dopravní dostupností a veškerou občanskou vybaveností v blízkosti.

Nenechte si ujít tuto výjimečnou příležitost k pronájmu podkrovního bytu po kompletní rekonstrukci v klidném domě se zahradou. Domluvte si prohlídku co nejdříve a přesvědčte se o kvalitách tohoto pěkného bydlení. Kontaktujte nás a rádi vám poskytneme více informací!

Zpět na výpis