Prodej bytu v Teplicích u Angru

Byt 4+kk 96m², OV, Teplice

Prodáno

Kompletně předělaný byt s parkováním a zahradou u teplického Angeru.

Výjimečná nabídka exkluzivního bytu na prodej v klidné části města Teplice - Trnovany. Tento prostorný byt 4+kk o rozloze 96 m2 prošel nedávnou rozsáhlou celkovou rekonstrukcí a nabízí elegantní a moderní bydlení pro celou rodinu.

Dispozice bytu je velmi prakticky řešená. Skládá se z prostorného obývacího pokoje s otevřenou kuchyňskou linkou a jídelním prostorem, což vytváří ideální prostor pro rodinné večery a setkávání s přáteli. Tři samostatné ložnice poskytují dostatek soukromí a místa pro relaxaci.

Výhodou tohoto bytu je také podíl na zahradě, která nabízí možnost pro venkovní posezení a rekreaci. Zde si můžete užívat klidu a soukromí ve středu přírody. V blízkosti najdete veškerou občanskou vybavenost, školy, školky, restaurace a obchody. Příroda je také na dosah ruky s možností procházek a relaxace v okolních zelených oblastech.

Byt je v osobním vlastnictví, což zaručuje maximální flexibilitu a nezávislost v užívání. Všechny právní formality jsou řádně vyřízeny a připraveny pro hladký převod vlastnictví.

Pokud hledáte moderní a prostorné bydlení v klidné lokalitě s vlastní zahradou, není třeba hledat dál. Tento byt je skvělou investicí do vaší budoucnosti. Nechte si ujít tuto vzácnou příležitost a domluvte si prohlídku ještě dnes. Kontaktujte nás a staňte se majitelem tohoto jedinečného bytu v Teplicích!

Zpět na výpis