Pronájem kanceláře 3+1 72m2 Teplice

Kanceláře 72m², OV, Teplice

Obsazené

Kancelář je v současné době pronajatá. Chcete dát vědět, až se uvolní? Kontaktujte nás nebo na sebe nechte email ve formuláři dole v patičce.

Máme pro vás výjimečnou nabídku k pronájmu nebytových prostor, kanceláře v domě v Teplicích - Trnovanech. Tato moderní kancelář s podlahovou plochou 72m2 prošla nedávnou rekonstrukcí a je vybavena bezpečnostními prvky, jako je kamerový systém a bezpečnostní dveře.

Kancelář nabízí ideální prostředí pro váš podnikatelský růst a úspěch. Při rekonstrukci byla interiéru věnována zvláštní pozornost, aby splňoval moderní standardy a poskytoval efektivní pracovní prostředí.

Kamerový systém a bezpečnostní dveře zajišťují, že vaše aktivity jsou v kanceláři dobře monitorovány a zabezpečeny, což vám dává klid a jistotu.

Lokalita Teplice - Trnovany je strategickým místem pro podnikání s dobrou dopravní dostupností a veškerou občanskou vybaveností v blízkosti. Kancelář se nachází ve snadno dostupné části města, což usnadňuje setkání s klienty a partnery.

Lokalita přináší skvělé pracovní prostředí pro vaše podnikání. Prostor kanceláře je pružně dispozičně řešený a nabízí dostatek místa pro týmovou spolupráci nebo individuální práci. Prostor je vybaven vlastním sociálním zařízením.

Nenechte si ujít tuto vzácnou příležitost a domluvte si prohlídku co nejdříve. Kontaktujte nás a rádi vám poskytneme další informace o této moderní a bezpečné kanceláři k pronájmu v Teplicích - Trnovanech.

Zpět na výpis