Pronájem rodinného domu 4+kk Teplice

Rodinný dům 4+kk, Teplice

Obsazené

Dům je v současné době pronajatý. Chcete dát vědět, až se uvolní? Napište nám nebo na sebe nechte email ve formuláři dole v patičce.

Domek prošel částečnou rekonstrukcí, což znamená, že byl modernizován a zároveň si zachoval svůj původní ráz. Interiér domku je vkusně zařízený s důrazem na komfort a funkčnost. Otevřený obývací prostor propojený s kuchyňským koutem vytváří útulné místo pro rodinné setkání a relaxaci.

Dům má obývací pokoj s kuchyňským koutem, ložnici, pracovnu, vlastní sklep i technickou místnost, což zajišťuje dostatek prostoru pro všechny potřeby. K dispozici je samozřejmě koupelna s toaletou. V zahradě můžete relaxovat a užívat si příjemných chvil na čerstvém vzduchu.

Dům se nachází v části Teplice - Trnovany. Dům je ideální pro jednotlivce, páry nebo malé rodiny, kteří hledají klidné, soukromé, útulné a příjemné bydlení s nádechem minulosti. Pokud hledáte domov s osobitým charakterem, je tento domov pro vás tou pravou volbou. Nenechte si ujít tuto skvělou příležitost a domluvte si prohlídku co nejdříve. Kontaktujte nás a rádi vám poskytneme více informací o tomto pohodlném a útulném domku k pronájmu.

Zpět na výpis