Pronájem bytu 2+kk 52m2 Teplice

Byt 2+kk 52m2, OV, Teplice

Obsazené

Byt je v současné době pronajatý. Chcete dát vědět, až se uvolní? Kontaktujte nás nebo na sebe nechte email ve formuláři dole v patičce.

Máme pro vás jedinečnou nabídku podkrovního bytu 2+kk o rozloze 52m2 k pronájmu. Byt je po celkové rozsáhlé rekonstrukci v klidném domě se zahradou. Tento moderně zařízený byt představuje ideální místo pro pohodlné a útulné bydlení.

Byt prošel důkladnou rekonstrukcí a navíc byla provedena půdní vestavba, což přináší zajímavé architektonické prvky a moderní design. Nové podlahy, vkusná kuchyňská linka a elegantní koupelna dávají bytu osobitý ráz a vytvářejí příjemnou atmosféru.

Dům, ve kterém se byt nachází, je klidný a tichý, což zaručuje klidné a bezpečné bydlení. Kromě toho si nový nájemce může užívat krásnou společnou zahradu, která je ideálním místem pro odpočinek, relaxaci a venkovní aktivity.

Prostorný podkrovní byt 2+kk je vhodný pro páry nebo jednotlivce, kteří hledají útulné a vkusně zařízené bydlení. Otevřený obývací prostor spojený s kuchyní vytváří příjemné a společenské místo pro setkávání s blízkými.

Lokalita je s dobrou dostupností a veškerou občanskou vybaveností v blízkosti. Zároveň máte možnost užívat si klid a krásu přírody v okolí.

Nenechte si ujít tuto výjimečnou příležitost k pronájmu moderního a útulného podkrovního bytu po kompletní rekonstrukci v klidném domě se zahradou. Domluvte si prohlídku co nejdříve a přesvědčte se o kvalitách tohoto úžasného bytu. Kontaktujte nás a rádi vám poskytneme více informací!

Zpět na výpis