Prodej bytu v Teplicích - Šanov I.

Byt 4+kk 96m², OV, Teplice

Prodáno

 

Unikátní příležitost koupě luxusního bytu v osobním vlastnictví, po rozsáhlé rekonstrukci a kolaudaci v Teplicích - Šanově s nádherným výhledem na Doubravku. Tento moderní byt o dispozici 4+kk s plochou 96 m2 vás nadchne svým vkusem a kvalitou provedení.

Po nedávné půdní vestavbě nabízí tento byt prostorné a světlé pokoje s elegantním interiérem. Vstup z předsíně vás vítá do prostorného obývacího pokoje propojeného s kuchyňským koutem, který je vybaven moderními spotřebiči a dostatečným úložným prostorem. Celkem tři samostatné ložnice nabízí dostatek prostoru pro celou rodinu nebo možnost vytvoření domácí kanceláře. Koupelna je luxusně zařízená s moderními prvky a kvalitními materiály.

Jedním z hlavních lákadel tohoto bytu je výhled na Doubravku, což zaručuje relaxaci a klidný odpočinek. Díky poloze pouhých 50 metrů od teplického aquacentra máte také snadný přístup k sportovním a wellness aktivitám. Tato lokalita nabízí pohodový životní styl s veškerou občanskou vybaveností v docházkové vzdálenosti. Pro milovníky přírody je zde mnoho zelených ploch a parků pro procházky a odpočinek.

Byt je již prodaný, ale v budoucnu se může objevit podobná nabídka bytu v Teplicích na prodej. Dejte nám vědět, zda sháníte podobný byt a až se objeví, napíšeme vám. Zajímá vás co obnáší rekonstrukce půdy na podkroví? Napsali jsme na toto téma obsáhlý článek, přečíst si ho můžete zde.

Zpět na výpis