Domy na klíč Ústí nad Labem

Realitní kancelář 3P Bydlení ❤️ Teplice, Ústí, Most a okolí

3P Bydlení  →  Realitní kancelář  →  Domy na klíč Ústí nad Labem

“Dům na klíč” znamená, že vám stavební firma, nebo developer postaví dům dle vašich přání a preferencí a kompletně všechny stavební práce zařídí. Díky této možnosti máte tedy zcela po starostech a zbývý vám už jen čekat, než bude váš dům snů postaven a vy se do něj můžete okamžitě nastěhovat.
 

Jak dlouho trvá stavba domu na klíč v Ústí nad Labem?

To, jak dlouho bude stavba domu na klíč trvat, je samozřejmě individuální, dle složitosti projektu. Záleží na tom kolik chcete místností, pokud chcete bungalov, nebo dvoupatrový a nebo jestli máte vymyšlenou vlastní stavbu, kterou byste si chtěli vymyslet podle svých představ. V průměru se ale uvádí, že stavby mohou trvat od 6 do 12 měsíců. 
 

Cena domu na klíč v Ústí nad Labem

Ceny domů na klíč startují na cca 3 milionech korun, ale mohou se vyšplhat až tak vysoko, jaké máte požadavky. Průměrná cena domu na klíč je v rozmezí 5 až 7 milionů korun. Každopádně to je ale cena za samotný dům, jako první je potřeba koupit pozemek, na kterém chcete dům na klíč postavit.
 

Cena pozemků pro stavbu domu na klíč v Ústí nad Labem

Cena za pozemek se liší stejně jako nemovitosti dle toho, jaká je lokalita a jak je velký. Pokud si chcete v Ústí nad Labem nechat postavit dům na klíč, pak takový pozemek potřebujete, ale kolik vás to bude stát? Pozemek do 1000 metrů čtverečních, který je dost prostorný na to, abyste měli s rodinou dostatek místa na relax, nebo různé sportovní aktivity koupíte v přilehlých menších městech do 2 milionů korun. Pokud byste si chtěli postavit dům na klíč více v centru Ústí nad Labem, připravte si téměř 3 miliony korun
 

Výhody stavby domu na klíč v Ústí nad Labem

  • Jednoduchost a rychlost

Proces stavby domu na klíč je obvykle rychlejší a méně komplikovaný než stavba od základů. Zákazník nemusí řešit detailní plány, dohled nad stavbou a komunikaci s různými dodavateli, protože většina práce je prováděna jednou stavební firmou.
 

  • Předvídatelné náklady

Většina firem nabízejících stavbu domu na klíč poskytuje transparentní ceny za kompletní dům, což umožňuje klientovi plánovat svůj rozpočet bez obav z nečekaných nákladů. Zákazník si pak může přesně spočítat, kolik ho dům na klíč bude stát a jestli je na takový výdaj dostatečně finančně připraven.
 

  • Méně stresu a starostí

Klient nemusí trávit čas a energii řešením detailů a dohledem nad stavbou. Stavební firma se stará o všechny aspekty stavby, což klientovi ulehčuje a umožňuje mu se soustředit na jiné věci.
 

  • Jistota dodání

Po dohodnutém termínu dodání, obdrží klient hotový dům a může se do něj ihned nastěhovat, tím pádem se klient nemusí stresovat s případným zpožděním stavby.
 

  • Možnost personalizace

Některé firmy nabízejí možnost personalizace designu a vybavení domu na základě požadavků klienta, přičemž dodávají hotový dům s požadovanými úpravami. Díky tomu klient ušetří čas s hledáním a kupováním designérských doplňků.
 

  • Kvalita a standardy

Stavební firmy obvykle dodržují přísné standardy kvality při výstavbě domů na klíč. To znamená, že zákazníci dostávají kvalitní a dobře postavený dům a nemusí se strachovat, že budou muset v blízké době přemýšlet nad rekonstrukcí.
 

Výhody domu na klíč v Ústí nad Labem

Mezi hlavní výhody Ústí nad Labem patří bezesporu snadný a rychlý přístup do Německa, kam se dá dostat autem během jedné hodiny. Další pozitivum je také blízkost hlavního města Prahy, které je dosažitelné za stejně dlouhou dobu jízdy. Navíc Ústí nad Labem má mnoho zajímavých míst k prozkoumání, ať už jde o krásnou přírodu nebo možnosti kvalitního času stráveného v samotném centru města. To vše může být při stavbě domu na klíč v Ústí nad Labem velkou výhodou. Dále také možnost prodeje takového domu na klíč. V Ústí nad Labem se neprodává téměř žádný, tudíž při prodeji na inzertních portálech, se bude dům na klíč vyjímat a zaujme. To pro vás při prodeji může být zásadní. 

 

Co by vás mohlo u nás dále zajímat:

Napište nám

Hledáte realitní kancelář, správce pro vaše nemovitosti nebo stavební firmu pro svůj projekt či rekonstrukci? Napište nám, brzy se ozveme.

Řekli o nás ...

Velice si vážíme vaší přízně a spokojenosti. Děkujeme vám.

3P Bydlení s.r.o. na Google      3P Bydlení s.r.o. na Firmy.cz       3P Bydlení s.r.o. na Nejřemeslníci

Radka Čížková
Prodej bytu

Poptali jsme s mým mužem firmu 3P Bydlení na prodej bytu po nájemníkovi. Jelikož jsme s mým mužem oba vytížení nechtěli jsme se o nic starat a s tím nám 3P Bydlení pomohlo a o vše se postarali. Navrhli nám na bytu úpravy, které pomohli navýšit jeho cenu. Byt byl ve finále k nepoznání díky rekonstrukci, kterou bezchybně provedli a v neposlední řadě díky naprosto skvělému homestagingu. Byt si svého kupce našel, takže jsme byli spokojeni. Určitě firmu 3P Bydlení doporučujeme.

p. Štabinský
Výkup nemovigtosti

Nemůžu jinak než napsat že jsem byl nad míru spokojen. Rychlé a přímé jednání.Pan Vavřina realiťák na svém místě. Vše proběhlo hladce a k našemu překvapení velmi rychle. A nesmím zapomenout na pana Poppa, absolutní profík super jednání mužu opravdu jen doporučit 3P bydlení všem ...

Jana Jelínková
Prodej nemovitosti

Po mé zkušenosti s reality 3P Bydlení a konkrétně s panem Vavřinou mohu jen doporučit. Rychlé, profesionální a hlavně  milé a vstřícné jednání. Už sem s několika realitky spolupracovala ale nelze srovnávat. Poprvé pro mne nebyl prodej nemovitosti starost ale radost. Opravdu  o nic sem se nemusela starat vše bylo ze strany realit vyřízeno k mé spokojenosti. Rychlejší a hladíš průběh prodeje sem opravdu nečekala. Skvělá domluva a vstřícnost jak časová, tak finanční což je v dnešní době velká výhoda. Krásné nafocení, byt sem dle foto pak ani nepoznala, naklizeno, dodané dekorace a doplňky ze strany realit k zútulnění bytu k lepšímu prodeji. Po domluvě lze i byt nejprve z rekonstruovat nebo něco doladit aby byl případný  prodej/koupě bytu jednodušší. Opravdu šlo o velmi příjemnou spolupráci a ráda se na 3P bydlení kdykoliv znovu obrátím. Nabízí velký sortiment služeb a na všem se dá domluvit za mě jedině 3P bydlení. Něco takového na trhu sakra chybělo. A mockrát děkuji za spolupráci.

Miloš Gúčik
Prodej bytu

Velmi vstřícný, ochotný a profesionální přístup realitního makléře i realitky 3P Bydlení. 100% spokojenost.