Levné byty v Ústí nad Labem

Realitní kancelář 3P Bydlení ❤️ Teplice, Ústí, Most a okolí

3P Bydlení  →  Realitní kancelář  →  Levné byty na prodej Ústí nad Labem

Nejdůležitější faktor, který určuje cenu nemovitosti, je lokalita. Ústí nad Labem, je město, kde je cena za byt nejnižší v celé České republice. V Ústí na lokalitě záleží dvojnásob a cena se zde může opravdu diametrálně lišit v závislosti na lokalitě. Za kolik se zde tedy dají koupit a prodat?
 

Nejlevnější lokality v Ústí nad Labem 

Mezi ty opravdu nejlevnější lokality, patří Mojžíř, Neštěmice nebo Krásné Březno. Důvodem, proč se zde byty prodávají za velmi nízké částky je to, že se v blízkosti nachází sociálně vyloučené lokality, které život v dané lokalitě značně komplikují. Proto jsou tak nastavené i ceny. Prodávající ani nepředpokládají, že se soudní lidé do těchto lokalit nastěhují, proto jsou ceny uzpůsobené těm, kteří v zde nejčastěji bydlí.
 

Ceny bytů v těchto lokalitách (Mojžíř, Neštěmice, Krásné Březno)

  • Byty 1+1

V těch nejlevnějších lokalitách se cenovka pohybuje mezi půl milionem a milionem Kč. Tyto byty jsou zpravidla ve stavu, kdy je potřeba celková rekonstrukce. Nejčastěji se jedná o byty v lokalitě Mojžíř, kde jsou ceny samozřejmě nejnižší.
 

  • Byty 2+1

Zde cena začíná šplhat a začínáme na 800.00,- Kč. Byty 2+1 jsou oproti 1+1 ve značně lepším stavu a ve většině případů by celková rekonstrukce nutna nebyla. Cena je tedy v rozmezí 800.000 - 1.400.000,- Kč.
 

  • Byty 3+1

Startovací cena těchto bytů je paradoxně nižší, než menších 2+1. Důvodem je, že bytů 3+1 je značně více a jsou typičtější pro panelové stavby a proto jsou v horším stavu, než byty 2+1. Začínající cena je 700.00,- a cenová špička v těchto lokalitách za tento typ bytu jsou cca 2 miliony.
 

Kde bydlet levně, pokud chci přívětivé okolí?

Pokud byste chtěli bydlet v rámci možností levně a v hezkém prostředí, je výběr lokality velmi zúžený. Jako první možností se nabízí lokality Střekov. Tato městská část, má sice pochmurnou pověst, právě díky nepřizpůsobivým občanům, každopádně se lokalita postupem času zlepšuje, mizí ubytovny, které byly tím největším problémem a začínají se postupně renovovat. V důsledku toho, se do této části města stěhují důstojní obyvatelé a to proto, že je cena po rekonstrukci logicky vyšší. Každopádně jsou stále velmi dostupné a díky tomu, že se prostředí zlepšuje, se stává Střekov více vhodný na dlouhodobé bydlení.

 

Co by vás mohlo u nás dále zajímat:

Napište nám

Hledáte realitní kancelář, správce pro vaše nemovitosti nebo stavební firmu pro svůj projekt či rekonstrukci? Napište nám, brzy se ozveme.

Řekli o nás ...

Velice si vážíme vaší přízně a spokojenosti. Děkujeme vám.

3P Bydlení s.r.o. na Google      3P Bydlení s.r.o. na Firmy.cz       3P Bydlení s.r.o. na Nejřemeslníci

Radka Čížková
Prodej bytu

Poptali jsme s mým mužem firmu 3P Bydlení na prodej bytu po nájemníkovi. Jelikož jsme s mým mužem oba vytížení nechtěli jsme se o nic starat a s tím nám 3P Bydlení pomohlo a o vše se postarali. Navrhli nám na bytu úpravy, které pomohli navýšit jeho cenu. Byt byl ve finále k nepoznání díky rekonstrukci, kterou bezchybně provedli a v neposlední řadě díky naprosto skvělému homestagingu. Byt si svého kupce našel, takže jsme byli spokojeni. Určitě firmu 3P Bydlení doporučujeme.

p. Štabinský
Výkup nemovigtosti

Nemůžu jinak než napsat že jsem byl nad míru spokojen. Rychlé a přímé jednání.Pan Vavřina realiťák na svém místě. Vše proběhlo hladce a k našemu překvapení velmi rychle. A nesmím zapomenout na pana Poppa, absolutní profík super jednání mužu opravdu jen doporučit 3P bydlení všem ...

Jana Jelínková
Prodej nemovitosti

Po mé zkušenosti s reality 3P Bydlení a konkrétně s panem Vavřinou mohu jen doporučit. Rychlé, profesionální a hlavně  milé a vstřícné jednání. Už sem s několika realitky spolupracovala ale nelze srovnávat. Poprvé pro mne nebyl prodej nemovitosti starost ale radost. Opravdu  o nic sem se nemusela starat vše bylo ze strany realit vyřízeno k mé spokojenosti. Rychlejší a hladíš průběh prodeje sem opravdu nečekala. Skvělá domluva a vstřícnost jak časová, tak finanční což je v dnešní době velká výhoda. Krásné nafocení, byt sem dle foto pak ani nepoznala, naklizeno, dodané dekorace a doplňky ze strany realit k zútulnění bytu k lepšímu prodeji. Po domluvě lze i byt nejprve z rekonstruovat nebo něco doladit aby byl případný  prodej/koupě bytu jednodušší. Opravdu šlo o velmi příjemnou spolupráci a ráda se na 3P bydlení kdykoliv znovu obrátím. Nabízí velký sortiment služeb a na všem se dá domluvit za mě jedině 3P bydlení. Něco takového na trhu sakra chybělo. A mockrát děkuji za spolupráci.

Miloš Gúčik
Prodej bytu

Velmi vstřícný, ochotný a profesionální přístup realitního makléře i realitky 3P Bydlení. 100% spokojenost.