Levné chaty na prodej Ústí nad Labem

Realitní kancelář 3P Bydlení ❤️ Teplice, Ústí, Most a okolí

3P Bydlení  →  Realitní kancelář→ Levné chaty na prodej Ústí nad Labem

Zahradní chatka, spolu s dalšími stavbami, jako jsou zahradní domek či altán, patří do kategorie drobných staveb. Tyto stavby jsou charakterizovány jako sekundární a doplňkové konstrukce, které slouží jako součást celkového prostředí zahrady. Jsou navrženy tak, aby poskytovaly další užitný prostor pro relaxaci, úschovu nářadí nebo pro strávení volných s rodinou. Jak je to ale s prodejem takové chatky?
 

Co se považuje za drobnou stavbu?

  • Jednopodlažní konstrukce s maximální plochou do 25 metrů čtverečních a výškou do 5 metrů (například dřevník, prádelna, letní kuchyně, pergola, sauna, úschovna kol atd.).
  • Podzemní stavby s maximální plochou do 25 metrů čtverečních a hloubkou do 3 metrů (sklepy, studny).
     

Levné chaty na prodej v Ústí nad Labem

Ty nejlevnější chaty, lze koupit paradoxně přímo ve městě Ústí nad Labem. S byty, nebo domy je to opačně, jelikož v centru jsou většinou právě ty nejdražší. Je to proto, že po chatách na klidných vesnicích je mnohem větší poptávka a samozřejmě také kvůli většímu pozemku, který je na vesnici, nebo v menším městě dostupnější. Hezky upravenou a udržovanou chatu i s menším pozemkem, seženete přímo v Ústí nad Labem za necelý milion korun. Tyto chaty obvykle nejsou tak prostorné a pravděpodobně byste měli zvážit alespoň částečnou rekonstrukci.
 

Prodej chaty v Ústí nad Labem

Při prodeji chaty, by se jednoznačně mělo cílit na cílovou skupinu lidí, kteří hledají klid a místo pro relaxaci. To by se mělo zužitkovat při vytváření propagace a inzerce nabídky. Dále by se mělo “prodat” i okolí chaty, jelikož to také hraje významnou roli při prodeji a obzvláště při prodeji nemovitosti, jako je chata. S prodejem to ale může v tomto případě chvilku trvat, jelikož jde o zúženou cílovou skupinu lidí. Tím pádem by se mělo do prodeje investovat více financí, aby se nabídka při prodeji dostala mezi co nejvíce lidí. V 3P Bydlení si to velmi dobře uvědomujeme, proto při prodeji využíváme nadstandardní kvalitu videoprohlídek, fotografií a placených reklamních kampaní na sociálních sítích, aby o vaší nabídce vědělo co nejvíce lidí a nemovitost se prodala co nejdříve a za maximální cenu.

 

Co by vás mohlo u nás dále zajímat:

Napište nám

Hledáte realitní kancelář, správce pro vaše nemovitosti nebo stavební firmu pro svůj projekt či rekonstrukci? Napište nám, brzy se ozveme.

Řekli o nás ...

Velice si vážíme vaší přízně a spokojenosti. Děkujeme vám.

3P Bydlení s.r.o. na Google      3P Bydlení s.r.o. na Firmy.cz       3P Bydlení s.r.o. na Nejřemeslníci

Radka Čížková
Prodej bytu

Poptali jsme s mým mužem firmu 3P Bydlení na prodej bytu po nájemníkovi. Jelikož jsme s mým mužem oba vytížení nechtěli jsme se o nic starat a s tím nám 3P Bydlení pomohlo a o vše se postarali. Navrhli nám na bytu úpravy, které pomohli navýšit jeho cenu. Byt byl ve finále k nepoznání díky rekonstrukci, kterou bezchybně provedli a v neposlední řadě díky naprosto skvělému homestagingu. Byt si svého kupce našel, takže jsme byli spokojeni. Určitě firmu 3P Bydlení doporučujeme.

p. Štabinský
Výkup nemovigtosti

Nemůžu jinak než napsat že jsem byl nad míru spokojen. Rychlé a přímé jednání.Pan Vavřina realiťák na svém místě. Vše proběhlo hladce a k našemu překvapení velmi rychle. A nesmím zapomenout na pana Poppa, absolutní profík super jednání mužu opravdu jen doporučit 3P bydlení všem ...

Jana Jelínková
Prodej nemovitosti

Po mé zkušenosti s reality 3P Bydlení a konkrétně s panem Vavřinou mohu jen doporučit. Rychlé, profesionální a hlavně  milé a vstřícné jednání. Už sem s několika realitky spolupracovala ale nelze srovnávat. Poprvé pro mne nebyl prodej nemovitosti starost ale radost. Opravdu  o nic sem se nemusela starat vše bylo ze strany realit vyřízeno k mé spokojenosti. Rychlejší a hladíš průběh prodeje sem opravdu nečekala. Skvělá domluva a vstřícnost jak časová, tak finanční což je v dnešní době velká výhoda. Krásné nafocení, byt sem dle foto pak ani nepoznala, naklizeno, dodané dekorace a doplňky ze strany realit k zútulnění bytu k lepšímu prodeji. Po domluvě lze i byt nejprve z rekonstruovat nebo něco doladit aby byl případný  prodej/koupě bytu jednodušší. Opravdu šlo o velmi příjemnou spolupráci a ráda se na 3P bydlení kdykoliv znovu obrátím. Nabízí velký sortiment služeb a na všem se dá domluvit za mě jedině 3P bydlení. Něco takového na trhu sakra chybělo. A mockrát děkuji za spolupráci.

Miloš Gúčik
Prodej bytu

Velmi vstřícný, ochotný a profesionální přístup realitního makléře i realitky 3P Bydlení. 100% spokojenost.