Nové byty Ústí nad Labem

Realitní kancelář 3P Bydlení ❤️ Teplice, Ústí, Most a okolí

3P Bydlení  →  Realitní kancelář  →  Nové byty Ústí nad Labem

 

Každý chce vlastnit nové a moderní bydlení, to ale něco stojí. Jak je na tom Ústí nad Labem s novýmy byty, kde takové byty hledat a jak je efektivně prodat?

 

Průměrná cena bytů v Ústí nad Labem

V průměru se zde cena bytů pohybuje okolo 34.000 Kč za metr čtvereční, což je nejnižší cena za metr čtvereční v České republice. Avšak ceny se výrazně liší podle konkrétní lokality, jelikož Ústí nad Labem zahrnuje několik sociálně vyloučených oblastí, což významně ovlivňuje ceny nemovitostí v daném okolí.
 

Nejdražší lokality v Ústí nad Labem

Mezi nejprestižnějšími a zároveň nejžádanějšími místy v Ústí nad Labem se bezpochyby řadí oblasti jako Severní Terasa, Skřivánek, Všebořice a Klíše, kde průměrná cena za metr čtvereční dosahuje okolo 40.000 Kč. Tyto oblasti nabízejí klidnou atmosféru a zároveň vám poskytují veškeré potřebné vybavení a služby doslova na dosah ruky, což vám ušetří váš čas. Lokalita jedné ze zmíněných městských částí je při prodeji nového bytu velkou výhodou.
 

Nejlevnější lokality v Ústí nad Labem

Naopak se v Ústí nad Labem nachází oblasti, kde život není tak bezstarostný a klidný jako v těch předchozích. Mezi ně patří Neštěmice, Mojžíř, Krásné Březno a Předlice, kde průměrná cena za metr čtvereční činí kolem 18.000 Kč. To je přibližně o polovinu méně než v předchozích lokalitách. Důvodem je skutečnost, že byty v těchto oblastech se nacházejí v sociálně vyloučených čtvrtích a jsou poznamenány předchozími nájemníky, kteří v bytech dříve bydleli.

 

Nové byty Ústí nad Labem

Novému bytu se zpravidla rozumí byt, který je po celkové rekonstrukci, nebo pokud se jedná o novostavbu. Cena takových bytů se samozřejmě liší v závislosti na lokalitě, každopádně drtivá většina z nich, je v těch prestižnějších lokalitách, které již byly zmíněny. Průměrná cena za nový, nebo kompletně zrekonstruovaný byt se v těchto lokalitách pohybuje kolem 2 a půl až 4 milionů korun

 

Prodej nových bytů Ústí nad Labem

Prodejní strategie při prodávání nového bytu je jednoznačná. Při prodeji a v prezentaci by se mělo dbát zejména na eleganci, luxus a zmodernizování. Důležité je, zohlednit lokalitu, ve kterých se nové byty v Ústí nad Labem prodávají, jelikož jsou to lokality, kde chce bydlet každý. Jedná se o lokality které jsou velmi bezpečné, klidné a ideální pro každou skupinu lidí. To by mělo být při prodeji v prezentaci bytu jednoznačně zahrnuto. 

Prodej nového bytu v prestižní lokalitě vyžaduje trpělivost, nadstandardní profesionalitu a lidský přístup. To si v týmu 3P Bydlení velmi dobře uvědomujeme a ručíme za to, že každý prodej s námi bude pro vás bezstarostný servis, jaký si zasloužíte.

 

Co by vás mohlo u nás dále zajímat:

Napište nám

Hledáte realitní kancelář, správce pro vaše nemovitosti nebo stavební firmu pro svůj projekt či rekonstrukci? Napište nám, brzy se ozveme.

Řekli o nás ...

Velice si vážíme vaší přízně a spokojenosti. Děkujeme vám.

3P Bydlení s.r.o. na Google      3P Bydlení s.r.o. na Firmy.cz       3P Bydlení s.r.o. na Nejřemeslníci

Radka Čížková
Prodej bytu

Poptali jsme s mým mužem firmu 3P Bydlení na prodej bytu po nájemníkovi. Jelikož jsme s mým mužem oba vytížení nechtěli jsme se o nic starat a s tím nám 3P Bydlení pomohlo a o vše se postarali. Navrhli nám na bytu úpravy, které pomohli navýšit jeho cenu. Byt byl ve finále k nepoznání díky rekonstrukci, kterou bezchybně provedli a v neposlední řadě díky naprosto skvělému homestagingu. Byt si svého kupce našel, takže jsme byli spokojeni. Určitě firmu 3P Bydlení doporučujeme.

p. Štabinský
Výkup nemovigtosti

Nemůžu jinak než napsat že jsem byl nad míru spokojen. Rychlé a přímé jednání.Pan Vavřina realiťák na svém místě. Vše proběhlo hladce a k našemu překvapení velmi rychle. A nesmím zapomenout na pana Poppa, absolutní profík super jednání mužu opravdu jen doporučit 3P bydlení všem ...

Jana Jelínková
Prodej nemovitosti

Po mé zkušenosti s reality 3P Bydlení a konkrétně s panem Vavřinou mohu jen doporučit. Rychlé, profesionální a hlavně  milé a vstřícné jednání. Už sem s několika realitky spolupracovala ale nelze srovnávat. Poprvé pro mne nebyl prodej nemovitosti starost ale radost. Opravdu  o nic sem se nemusela starat vše bylo ze strany realit vyřízeno k mé spokojenosti. Rychlejší a hladíš průběh prodeje sem opravdu nečekala. Skvělá domluva a vstřícnost jak časová, tak finanční což je v dnešní době velká výhoda. Krásné nafocení, byt sem dle foto pak ani nepoznala, naklizeno, dodané dekorace a doplňky ze strany realit k zútulnění bytu k lepšímu prodeji. Po domluvě lze i byt nejprve z rekonstruovat nebo něco doladit aby byl případný  prodej/koupě bytu jednodušší. Opravdu šlo o velmi příjemnou spolupráci a ráda se na 3P bydlení kdykoliv znovu obrátím. Nabízí velký sortiment služeb a na všem se dá domluvit za mě jedině 3P bydlení. Něco takového na trhu sakra chybělo. A mockrát děkuji za spolupráci.

Miloš Gúčik
Prodej bytu

Velmi vstřícný, ochotný a profesionální přístup realitního makléře i realitky 3P Bydlení. 100% spokojenost.