Prodej bytů 1+1 Ústí nad Labem

Realitní kancelář 3P Bydlení ❤️ Teplice, Ústí, Most a okolí

3P Bydlení  →  Realitní kancelář  →  Prodej bytů 1+1 Ústí nad Labem 

 

Ústí nad Labem je město, které se nachází v Ústeckém kraji. Zároveň je to také statutární město kraje. Jak jsou zde oblíbené byty 1+1? A a jak je to s jejich prodejem

 

Co znamená 1+1?

Dispozice bytu 1+1 v podstatě znamená, že je byt vybaven dvěmi místnostmi. Ta první může sloužit jako obývací pokoj, nebo ložnice. Druhá samostatná místnost poté plní funkci kuchyně. Byt 1+1 je naprosto ideálním startovacím bytem pro jednotlivce, či páry. Hlavní důvody, proč je tato dispozice nejvíce atraktivní do začátku každého člověka se dozvíte níže.

 

Výhody bytu 1+1 v Ústí nad Labem 

 

  • Finanční dostupnost

Pravděpodobně tou nejzásadnější výhodou menších bytů v Ústí nad Labem je fakt, že si je může dovolit mnohem více lidí. Jejich větší finanční dostupnost z nich dělá velmi atraktivní volbu a to již jak z pohledu celkové prodejní ceny, tak nájemného nebo služeb. Je proto ideální možností pro první bydlení jak pro páry, tak pro jednotlivce. 

 

  • Efektivní využití prostoru 

Dispozice 1+1 může být pro někoho značně omezená a nedostačující, každopádně pro ty, co se rozhodnou v takovém bytě bydlet, nezbývá nic jiného, než se efektivně naučit pracovat s prostorem. Jednoduše zde není prostor pro shromažďování věcí na několika místech. Ti, co v takové dispozici bydlí se velmi rychle naučí pracovat s prostorem tak, aby vše mělo své místo a aby byl každý metr využit na 100%. 

 

  • Lokalita a dostupnost

Byty o dispozici 1+1 bývají velmi často umístěny v centru města, nebo v blízké vzdálenosti veškeré občanské vybavenosti. Byty 1+1 bývají také často umístěny v blízkosti univerzit a díky tomu o ně mají zájem studenti, jelikož je to pro ně velmi efektivní bydlení. Při prodeji bytu 1+1 tento fakt hraje zásadní roli. 


Prodej bytů 1+1 Ústí nad Labem

Při prodeji bytu 1+1, by měl makléř, který vám bude prodej zprostředkovávat odprezentovat byt v tom nejlepším světle. Je tím zejména myšleno to, aby v prezentaci samotného bytu dokonale zhodnotil veškeré výhody, které z vlastnění bytu 1+1 plynou. Dále by měl jednoznačně vyzdvihnout lokalitu, kde se daný byt nachází, jelikož jak již bylo zmíněno, nachází se většinou v centru, nebo minimálně blízko centru města. Z toho vychází mnoho výhod, které mohou velkou část potenciálních zájemců oslovit a pomoci jim při výběru. Aby byla prezentace dokonalá, je potřeba naprosto precizní videoprohlídka, fotografie a texty, ale to je pro naše makléře naprostou samozřejmostí. Další důležitou věcí při prodeji bytu je jednoznačně propagace na sociálních sítích, což je věc, kterou mají naši makléři také v malíčku. 

Jednoduše pokud hledáte někoho spolehlivého, kdo vám efektivně a bezpečně prodá jakoukoli nemovitost, tak jste našli ty pravé.

 

Co by vás mohlo u nás dále zajímat:

Napište nám

Hledáte realitní kancelář, správce pro vaše nemovitosti nebo stavební firmu pro svůj projekt či rekonstrukci? Napište nám, brzy se ozveme.

Řekli o nás ...

Velice si vážíme vaší přízně a spokojenosti. Děkujeme vám.

3P Bydlení s.r.o. na Google      3P Bydlení s.r.o. na Firmy.cz       3P Bydlení s.r.o. na Nejřemeslníci

Radka Čížková
Prodej bytu

Poptali jsme s mým mužem firmu 3P Bydlení na prodej bytu po nájemníkovi. Jelikož jsme s mým mužem oba vytížení nechtěli jsme se o nic starat a s tím nám 3P Bydlení pomohlo a o vše se postarali. Navrhli nám na bytu úpravy, které pomohli navýšit jeho cenu. Byt byl ve finále k nepoznání díky rekonstrukci, kterou bezchybně provedli a v neposlední řadě díky naprosto skvělému homestagingu. Byt si svého kupce našel, takže jsme byli spokojeni. Určitě firmu 3P Bydlení doporučujeme.

p. Štabinský
Výkup nemovigtosti

Nemůžu jinak než napsat že jsem byl nad míru spokojen. Rychlé a přímé jednání.Pan Vavřina realiťák na svém místě. Vše proběhlo hladce a k našemu překvapení velmi rychle. A nesmím zapomenout na pana Poppa, absolutní profík super jednání mužu opravdu jen doporučit 3P bydlení všem ...

Jana Jelínková
Prodej nemovitosti

Po mé zkušenosti s reality 3P Bydlení a konkrétně s panem Vavřinou mohu jen doporučit. Rychlé, profesionální a hlavně  milé a vstřícné jednání. Už sem s několika realitky spolupracovala ale nelze srovnávat. Poprvé pro mne nebyl prodej nemovitosti starost ale radost. Opravdu  o nic sem se nemusela starat vše bylo ze strany realit vyřízeno k mé spokojenosti. Rychlejší a hladíš průběh prodeje sem opravdu nečekala. Skvělá domluva a vstřícnost jak časová, tak finanční což je v dnešní době velká výhoda. Krásné nafocení, byt sem dle foto pak ani nepoznala, naklizeno, dodané dekorace a doplňky ze strany realit k zútulnění bytu k lepšímu prodeji. Po domluvě lze i byt nejprve z rekonstruovat nebo něco doladit aby byl případný  prodej/koupě bytu jednodušší. Opravdu šlo o velmi příjemnou spolupráci a ráda se na 3P bydlení kdykoliv znovu obrátím. Nabízí velký sortiment služeb a na všem se dá domluvit za mě jedině 3P bydlení. Něco takového na trhu sakra chybělo. A mockrát děkuji za spolupráci.

Miloš Gúčik
Prodej bytu

Velmi vstřícný, ochotný a profesionální přístup realitního makléře i realitky 3P Bydlení. 100% spokojenost.