Prodej bytů 2+kk Ústí nad Labem

Realitní kancelář 3P Bydlení ❤️ Teplice, Ústí, Most a okolí

3P Bydlení  →  Realitní kancelář  →  Prodej bytů 2+kk Ústí nad Labem

 

Ústí nad Labem je město, ležící se na Severu Čech. Je to ale zároveň i statutární město Ústeckého kraje. Jak se zde daří 2+kk bytům a jak je to s jejich prodejem?

 

Ceny 2+kk bytu v Ústí nad Labem 

V průměru se cena za byt 2+kk pohybuje kolem 1 a půl milionu korun. Cena je takto nastavená proto, že se 2+kk bytů v Ústí nad Labem na prodej příliš mnoho nenabízí. Nejčastěji se byty 2+kk nachází v městské části Krásného Března, která ale nepatří mezi ty nejvyhledávanější. 

 

Důležitá kritéria při výběru bytu v Ústí nad Labem 

 

  • Lokalita

Lokalita hraje při prodeji bytů v Ústí nad Labem obrovskou roli, jelikož se ve městě nachází několik sociálně vyloučených lokalit, kde lidé jednoduše bydlet nechtějí a je to pochopitelné. Je důležité si vybrat takovou lokalitu, kde budete mít na dosah ruky veškerou občanskou vybavenost, dopravní dostupnost, nebo prostor k relaxaci v přírodě. Lokalita je nejdůležitějším faktorem u všech nemovitostí na světě a to samé platí i pro byty 2+kk v Ústí nad Labem. 

 

  • Budoucí vývoj lokality

Je velkým přínosem, pokud se v lokalitě, kterou jste si v Ústí nad Labem vyhledali a oblíbili, bude v budoucnu dít jakákoliv inovace, která by danou lokalitu mohla značně zpříjemnit pro váš život. Jsou to zejména nové mateřské školy, základní školy, přestavba parku, nebo vybudování nové sousedské čtvrti. To nejen, že zvýší kvalitu vašeho života, ale také cenu vašeho bytu, který budete moci později prodat za vyšší částku

 

Výhody bydlení v Ústí nad Labem

Mezi hlavní přínosy této oblasti patří bezesporu snadná dostupnost a krátká doba cesty do Německa, kam se můžete dostat autem za méně než hodinu. Další výhodou je podobně rychlá cesta do hlavního města Prahy. Navíc Ústí nad Labem nabízí bohaté možnosti odpočinku a relaxace, ať už jde o krásnou přírodu nebo kvalitně strávený čas v samotném centru města.

 

Prodej bytu 2+kk v Ústí nad Labem 

Prodej bytu 2+kk v tomto městě může být velmi rychlý, nebo také douhý a může se táhnout přes půl roku. Výhoda je, že se jich momentálně příliš mnoho neprodává a nenabízí, což může znamenat, že je o ně velký zájem. Při prodeji je tedy potřeba udělat nadstandardní prezentaci, ale to je pro nás již denní chleba. Jsme zvyklí poskytovat služby, které jsou nad rámec. Pokud se bojíte prodávat sami a chcete někoho, kdo bude dělat vše ve váš prospěch a na 110%, tak se nám ozvěte :). Rádi vás poznáme.

 

Co by vás mohlo u nás dále zajímat:

Napište nám

Hledáte realitní kancelář, správce pro vaše nemovitosti nebo stavební firmu pro svůj projekt či rekonstrukci? Napište nám, brzy se ozveme.

Řekli o nás ...

Velice si vážíme vaší přízně a spokojenosti. Děkujeme vám.

3P Bydlení s.r.o. na Google      3P Bydlení s.r.o. na Firmy.cz       3P Bydlení s.r.o. na Nejřemeslníci

Radka Čížková
Prodej bytu

Poptali jsme s mým mužem firmu 3P Bydlení na prodej bytu po nájemníkovi. Jelikož jsme s mým mužem oba vytížení nechtěli jsme se o nic starat a s tím nám 3P Bydlení pomohlo a o vše se postarali. Navrhli nám na bytu úpravy, které pomohli navýšit jeho cenu. Byt byl ve finále k nepoznání díky rekonstrukci, kterou bezchybně provedli a v neposlední řadě díky naprosto skvělému homestagingu. Byt si svého kupce našel, takže jsme byli spokojeni. Určitě firmu 3P Bydlení doporučujeme.

p. Štabinský
Výkup nemovigtosti

Nemůžu jinak než napsat že jsem byl nad míru spokojen. Rychlé a přímé jednání.Pan Vavřina realiťák na svém místě. Vše proběhlo hladce a k našemu překvapení velmi rychle. A nesmím zapomenout na pana Poppa, absolutní profík super jednání mužu opravdu jen doporučit 3P bydlení všem ...

Jana Jelínková
Prodej nemovitosti

Po mé zkušenosti s reality 3P Bydlení a konkrétně s panem Vavřinou mohu jen doporučit. Rychlé, profesionální a hlavně  milé a vstřícné jednání. Už sem s několika realitky spolupracovala ale nelze srovnávat. Poprvé pro mne nebyl prodej nemovitosti starost ale radost. Opravdu  o nic sem se nemusela starat vše bylo ze strany realit vyřízeno k mé spokojenosti. Rychlejší a hladíš průběh prodeje sem opravdu nečekala. Skvělá domluva a vstřícnost jak časová, tak finanční což je v dnešní době velká výhoda. Krásné nafocení, byt sem dle foto pak ani nepoznala, naklizeno, dodané dekorace a doplňky ze strany realit k zútulnění bytu k lepšímu prodeji. Po domluvě lze i byt nejprve z rekonstruovat nebo něco doladit aby byl případný  prodej/koupě bytu jednodušší. Opravdu šlo o velmi příjemnou spolupráci a ráda se na 3P bydlení kdykoliv znovu obrátím. Nabízí velký sortiment služeb a na všem se dá domluvit za mě jedině 3P bydlení. Něco takového na trhu sakra chybělo. A mockrát děkuji za spolupráci.

Miloš Gúčik
Prodej bytu

Velmi vstřícný, ochotný a profesionální přístup realitního makléře i realitky 3P Bydlení. 100% spokojenost.