Prodej bytů 3+kk Ústí nad Labem

Realitní kancelář 3P Bydlení ❤️ Teplice, Ústí, Most a okolí

3P Bydlení  →  Realitní kancelář  →  Prodej bytů 3+kk Ústí nad Labem

 

Ústí nad Labem je město, které se nachází na Severu Čech a zároveň je to i statutární město Ústeckého kraje. Jak se zde ale daří prodeji bytů 3+1

 

Co znamená 3+1?

Dispozice 3+1 v podstatě znamená, že máte v bytě k dispozici 3 samostatné pokoje a 1 kuchyň. Jako samostatné místnosti jsou myšleny místnosti, které jsou obyvatelné, jako například ložnice, obývací pokoj, nebo dětský pokoj. 

 

Výhody bytu 3+1 Ústí nad Labem

 

Prostor a pohodlí

3 samostatné místnosti poskytují mnoho prostoru pro různé prostory a aktivity. Dispozice 3+1 dokáže zajistit, že se jednoduše nebudete cítit stísněně. Tato dispozice je v Ústí nad Labem velmi oblíbená a vyhledávaná zejména kvůli této výhodě. 

 

Soukromí

Více místností znamená, že členové domácnosti mají více možností, kde mít soukromí. Tato výhoda je důležitá zejména pro rodiny s dětmi, nebo pro domácnosti, kde je třeba oddělit domácí prostor od pracovního. Čili si každý přijde na své a při prodeji bytu je nutné tyto informace zohlednit. 

 

Vhodné pro rodiny

Jak již bylo výše zmíněno, byty o dispozici 3+1 jsou ideální možností pro rodiny, jelikož nabízí dostatek prostoru pro všechny její členy. Každý může mít svůj samostatný pokoj, což je pro mnoho rodin klíčové a společná kuchyń nebo obývací pokoj mohou sloužit jako místa pro společné rodinné aktivity.

 

Prodej bytů 3+1 Ústí nad Labem 

Při prodeji bytu 3+1 v Ústí nad Labem, by měl váš makléř v prezentaci jednoznačně zohlednit minimálně výše uvedené výhody, které tato dispozice nabízí. Jedná se zejména o dostatek prostoru a soukromí, které je pro rodiny s dětmi stěžejní. Dále samozřejmě fakt, že má každý své místo, kde nalezne pohodlí a klid. Pro zdravé fungování rodiny je toto zásadní. Váš makléř by měl také dokonale znát lokalitu, ve které se byt 3+1 nachází a měl by být při prodeji schopen zodpovědět veškeré otázky, které mu potenciální kupující položí. Při prodeji nejde ale pouze jen o dobře zodpovězené dotazy, jde zejména o to, jak váš makléř zvládne prezentaci a jak ji poté zpropaguje, aby se dostala mezi co nejvíce lidí. 

Pokud hledáte někoho, kdo všechny aspekty efektivního a kvalitního prodeje zná a pravidelně aplikuje, tak se s klidným pocitem obraťte na naše makléře, kteří vždy dělají svoji práci na 110% a zajistí prodej za maximální cenu.

 

Co by vás mohlo u nás dále zajímat:

 

Napište nám

Hledáte realitní kancelář, správce pro vaše nemovitosti nebo stavební firmu pro svůj projekt či rekonstrukci? Napište nám, brzy se ozveme.

Řekli o nás ...

Velice si vážíme vaší přízně a spokojenosti. Děkujeme vám.

3P Bydlení s.r.o. na Google      3P Bydlení s.r.o. na Firmy.cz       3P Bydlení s.r.o. na Nejřemeslníci

Radka Čížková
Prodej bytu

Poptali jsme s mým mužem firmu 3P Bydlení na prodej bytu po nájemníkovi. Jelikož jsme s mým mužem oba vytížení nechtěli jsme se o nic starat a s tím nám 3P Bydlení pomohlo a o vše se postarali. Navrhli nám na bytu úpravy, které pomohli navýšit jeho cenu. Byt byl ve finále k nepoznání díky rekonstrukci, kterou bezchybně provedli a v neposlední řadě díky naprosto skvělému homestagingu. Byt si svého kupce našel, takže jsme byli spokojeni. Určitě firmu 3P Bydlení doporučujeme.

p. Štabinský
Výkup nemovigtosti

Nemůžu jinak než napsat že jsem byl nad míru spokojen. Rychlé a přímé jednání.Pan Vavřina realiťák na svém místě. Vše proběhlo hladce a k našemu překvapení velmi rychle. A nesmím zapomenout na pana Poppa, absolutní profík super jednání mužu opravdu jen doporučit 3P bydlení všem ...

Jana Jelínková
Prodej nemovitosti

Po mé zkušenosti s reality 3P Bydlení a konkrétně s panem Vavřinou mohu jen doporučit. Rychlé, profesionální a hlavně  milé a vstřícné jednání. Už sem s několika realitky spolupracovala ale nelze srovnávat. Poprvé pro mne nebyl prodej nemovitosti starost ale radost. Opravdu  o nic sem se nemusela starat vše bylo ze strany realit vyřízeno k mé spokojenosti. Rychlejší a hladíš průběh prodeje sem opravdu nečekala. Skvělá domluva a vstřícnost jak časová, tak finanční což je v dnešní době velká výhoda. Krásné nafocení, byt sem dle foto pak ani nepoznala, naklizeno, dodané dekorace a doplňky ze strany realit k zútulnění bytu k lepšímu prodeji. Po domluvě lze i byt nejprve z rekonstruovat nebo něco doladit aby byl případný  prodej/koupě bytu jednodušší. Opravdu šlo o velmi příjemnou spolupráci a ráda se na 3P bydlení kdykoliv znovu obrátím. Nabízí velký sortiment služeb a na všem se dá domluvit za mě jedině 3P bydlení. Něco takového na trhu sakra chybělo. A mockrát děkuji za spolupráci.

Miloš Gúčik
Prodej bytu

Velmi vstřícný, ochotný a profesionální přístup realitního makléře i realitky 3P Bydlení. 100% spokojenost.