Prodej bytů 4+1 Ústí nad Labem

Realitní kancelář 3P Bydlení ❤️ Teplice, Ústí, Most a okolí

3P Bydlení  →  Realitní kancelář  →  Prodej bytů 4+1 Ústí nad Labem

 

Ústí nad Labem leží na severu Čech a je to statutární město celého Ústeckého kraje. Jak se zde ale daří 4+1 bytům a jak je to s prodejem?
 

Ceny 4+1 bytů v Ústí nad Labem

Průměrná cena za byty 4+1 v Ústí nad Labem se pohybuje kolem 2 a půl milionu korun. Byty tohoto typu se nachází spíše v těch solidnějších lokalitách a většinou se jedná o byty, u kterých došlo ke kompletní, nebo částečné rekonstrukci

 

Důležitá kritéria při výběru bytu v Ústí nad Labem

 

  • Lokalita

Při prodeji bytů v Ústí nad Labem hraje lokalita klíčovou roli, zvláště s ohledem na několik sociálně problematických oblastí ve městě, které mohou odrazovat potenciální zájemce o bydlení. Je zásadní vybrat takovou lokalitu, která nabízí veškeré potřebné služby, snadnou dostupnost dopravy a možnosti odpočinku v přírodě. Výběr správné lokality je samozřejmě klíčovým faktorem ale i pro veškeré ostatní typy nemovitostí, nejen při prodeji bytů 4+1 v Ústí nad Labem. 

 

  • Budoucí vývoj

Je výhodou, pokud se ve vaší oblíbené lokalitě v Ústí nad Labem v budoucnosti objeví nějaké inovace, které by mohly výrazně zlepšit váš život. Může se jednat o nové školky, základní školy, rekonstrukci parku nebo výstavbu nové rezidenční čtvrti. To nejen zlepší váš každodenní komfort, ale také zvýší hodnotu vaší nemovitosti, což vám umožní později dosáhnout vyšší ceny při jejím prodeji

 

Prodej bytů 4+1 v Ústí nad Labem 

Při prodeji je důležité mít na paměti, že tento typ bytu je na českých inzertních portálech jeden z těch poměrně populárnějších. Je proto tedy nezbytné odvést veškerou práci, která je s prodejem bytu spojena maximálně profesionálně a efektivně. Jedná se o profesionální fotografie, videa, texty, nebo placené reklamní kampaně na sociálních sítích. To vše je potřeba mít naprosto dokonalé a naštěstí pro vás, je toto pro nás naprosto běžnou rutinou, kterou při prodeji používáme. Při prodeji vašeho bytu se o něj postaráme jako o vlastní a prodáme ho za maximální cenu.

 

Co by vás mohlo u nás dále zajímat:

Napište nám

Hledáte realitní kancelář, správce pro vaše nemovitosti nebo stavební firmu pro svůj projekt či rekonstrukci? Napište nám, brzy se ozveme.

Řekli o nás ...

Velice si vážíme vaší přízně a spokojenosti. Děkujeme vám.

3P Bydlení s.r.o. na Google      3P Bydlení s.r.o. na Firmy.cz       3P Bydlení s.r.o. na Nejřemeslníci

Radka Čížková
Prodej bytu

Poptali jsme s mým mužem firmu 3P Bydlení na prodej bytu po nájemníkovi. Jelikož jsme s mým mužem oba vytížení nechtěli jsme se o nic starat a s tím nám 3P Bydlení pomohlo a o vše se postarali. Navrhli nám na bytu úpravy, které pomohli navýšit jeho cenu. Byt byl ve finále k nepoznání díky rekonstrukci, kterou bezchybně provedli a v neposlední řadě díky naprosto skvělému homestagingu. Byt si svého kupce našel, takže jsme byli spokojeni. Určitě firmu 3P Bydlení doporučujeme.

p. Štabinský
Výkup nemovigtosti

Nemůžu jinak než napsat že jsem byl nad míru spokojen. Rychlé a přímé jednání.Pan Vavřina realiťák na svém místě. Vše proběhlo hladce a k našemu překvapení velmi rychle. A nesmím zapomenout na pana Poppa, absolutní profík super jednání mužu opravdu jen doporučit 3P bydlení všem ...

Jana Jelínková
Prodej nemovitosti

Po mé zkušenosti s reality 3P Bydlení a konkrétně s panem Vavřinou mohu jen doporučit. Rychlé, profesionální a hlavně  milé a vstřícné jednání. Už sem s několika realitky spolupracovala ale nelze srovnávat. Poprvé pro mne nebyl prodej nemovitosti starost ale radost. Opravdu  o nic sem se nemusela starat vše bylo ze strany realit vyřízeno k mé spokojenosti. Rychlejší a hladíš průběh prodeje sem opravdu nečekala. Skvělá domluva a vstřícnost jak časová, tak finanční což je v dnešní době velká výhoda. Krásné nafocení, byt sem dle foto pak ani nepoznala, naklizeno, dodané dekorace a doplňky ze strany realit k zútulnění bytu k lepšímu prodeji. Po domluvě lze i byt nejprve z rekonstruovat nebo něco doladit aby byl případný  prodej/koupě bytu jednodušší. Opravdu šlo o velmi příjemnou spolupráci a ráda se na 3P bydlení kdykoliv znovu obrátím. Nabízí velký sortiment služeb a na všem se dá domluvit za mě jedině 3P bydlení. Něco takového na trhu sakra chybělo. A mockrát děkuji za spolupráci.

Miloš Gúčik
Prodej bytu

Velmi vstřícný, ochotný a profesionální přístup realitního makléře i realitky 3P Bydlení. 100% spokojenost.