Prodej bytů s terasou Ústí nad Labem

Realitní kancelář 3P Bydlení ❤️ Teplice, Ústí, Most a okolí

3P Bydlení  →  Realitní kancelář  →  Prodej bytů s terasou Ústí nad Labem


Město Ústí nad Labem je statutární město Ústeckého kraje a nabídne každému opravdu vše. Je to město, kde se nachází mnoho zeleně a jako třešničkou na dortu je obklopení Českým středohořím. Jak se ale v takovém městě prodávají byty s terasou?

 

Co je to terasa?

Terasa je venkovní plocha, která je zpravidla součástí domu nebo budovy. Terasa může být umístěna na úrovni terénu nebo na vyšší úrovni, například na střeše, nad garáží nebo jako součást balkonu. Terasy mohou být z různých materiálů, jako například beton, dřevo, kámen nebo dlaždice.

Svoji terasu si můžete vybavit a zkrášlit jak jen chcete, například stoly, židle, nábytek nebo dokonce grily a venkovní kuchyně. Často se využívají různé typy pergol, nebo markýz, aby jste měli na terase dostatek stínu. Při prodeji bytu s terasou je nezbytné zmínit, jaké výhody s sebou přináší.

 

Výhody bytů s terasou:

Venkovní prostor pro relaxaci:

Terasa vám umožní nabažit se čerstvého vzduchu a nemusíte přitom opouštět svůj byt. Je to ideální místo pro odpočinek po dlouhém dni.


Místo pro společenské aktivity:

Terasa je skvělým místem pro setkávání s přáteli a rodinou, nebo například společné grilování. Toto je pro majitele nebo nájemníky bytu s terasou velkou přidanou hodnotou, jelikož nemusí chodit do žádných restaurací, či barů, ale stačí jim pouze otevřít dveře na jejich terasu.


Zvýšená hodnota nemovitosti:

Byty s terasou mívají vyšší tržní hodnotu a mohou být atraktivnější pro potenciální kupce nebo nájemce, což z nich dělá dobrou investici, která bude v průběhu času pouze růst na ceně. Terasy jsou velmi poptávané z toho důvodu, že si potenciální zájemci uvědomují veškeré výhody, které z teras plynou.


Prodej bytů s terasou Ústí nad Labem

Při prodeji bytu s terasou v Ústí nad Labem je nezbytně nutné vyzdvihnout již zmíněnou terasu a věnovat ji mnohem více času, než například balkonu, nebo lodžii. Jde totiž o poměrně raritní záležitost, kterou v Ústí nad Labem nemá jen tak někdo. V momentální chvíli se bytů s terasou neprodává více než 15, čili to může být hnacím motorem pro potenciální kupující, kteří si koupí nejsou zcela jisti. Faktem, je že byt s terasou v Ústí nad Labem poměrně vzácný je také velmi důležité zohlednit v prezentaci bytu při prodeji. Je to zejména z toho důvodu, že to bytu dává již zmíněnou přidanou hodnotu, v podobě vyšší ceny.

Prodejní strategie bytu s terasou je tedy jednoznačně zohlednit všechny výhody, které terasa přináší a také jak to může budoucím majitelům zpříjemnit život. Dále rozhodně zdůraznit, že se jedná o velmi nadstandardní příslušenství bytu a právě v Ústí nad Labem má tuto excelentní možnost málokdo.

Pokud potřebujete s prodejem pomoct, tak jste narazili na ty pravé. Naši makléři Nell Kadlecová a Radek Vavřina uchopí prodej jakékoliv nemovitosti, jako nikdo jiný v okolí a zajistíme naprosto bezpečný a hladký průběh prodeje.

 

Co by vás mohlo u nás dále zajímat:

 

Napište nám

Hledáte realitní kancelář, správce pro vaše nemovitosti nebo stavební firmu pro svůj projekt či rekonstrukci? Napište nám, brzy se ozveme.

Řekli o nás ...

Velice si vážíme vaší přízně a spokojenosti. Děkujeme vám.

3P Bydlení s.r.o. na Google      3P Bydlení s.r.o. na Firmy.cz       3P Bydlení s.r.o. na Nejřemeslníci

Radka Čížková
Prodej bytu

Poptali jsme s mým mužem firmu 3P Bydlení na prodej bytu po nájemníkovi. Jelikož jsme s mým mužem oba vytížení nechtěli jsme se o nic starat a s tím nám 3P Bydlení pomohlo a o vše se postarali. Navrhli nám na bytu úpravy, které pomohli navýšit jeho cenu. Byt byl ve finále k nepoznání díky rekonstrukci, kterou bezchybně provedli a v neposlední řadě díky naprosto skvělému homestagingu. Byt si svého kupce našel, takže jsme byli spokojeni. Určitě firmu 3P Bydlení doporučujeme.

p. Štabinský
Výkup nemovigtosti

Nemůžu jinak než napsat že jsem byl nad míru spokojen. Rychlé a přímé jednání.Pan Vavřina realiťák na svém místě. Vše proběhlo hladce a k našemu překvapení velmi rychle. A nesmím zapomenout na pana Poppa, absolutní profík super jednání mužu opravdu jen doporučit 3P bydlení všem ...

Jana Jelínková
Prodej nemovitosti

Po mé zkušenosti s reality 3P Bydlení a konkrétně s panem Vavřinou mohu jen doporučit. Rychlé, profesionální a hlavně  milé a vstřícné jednání. Už sem s několika realitky spolupracovala ale nelze srovnávat. Poprvé pro mne nebyl prodej nemovitosti starost ale radost. Opravdu  o nic sem se nemusela starat vše bylo ze strany realit vyřízeno k mé spokojenosti. Rychlejší a hladíš průběh prodeje sem opravdu nečekala. Skvělá domluva a vstřícnost jak časová, tak finanční což je v dnešní době velká výhoda. Krásné nafocení, byt sem dle foto pak ani nepoznala, naklizeno, dodané dekorace a doplňky ze strany realit k zútulnění bytu k lepšímu prodeji. Po domluvě lze i byt nejprve z rekonstruovat nebo něco doladit aby byl případný  prodej/koupě bytu jednodušší. Opravdu šlo o velmi příjemnou spolupráci a ráda se na 3P bydlení kdykoliv znovu obrátím. Nabízí velký sortiment služeb a na všem se dá domluvit za mě jedině 3P bydlení. Něco takového na trhu sakra chybělo. A mockrát děkuji za spolupráci.

Miloš Gúčik
Prodej bytu

Velmi vstřícný, ochotný a profesionální přístup realitního makléře i realitky 3P Bydlení. 100% spokojenost.