Prodej bytů Ústí nad Labem Bukov

Realitní kancelář 3P Bydlení ❤️ Teplice, Ústí, Most a okolí

3P Bydlení  →  Realitní kancelář  →  Prodej bytů Ústí nad Labem Bukov

 

Bukov je jednou z městských částí statutárního města Ústí nad Labem. Tato lokalita patří mezi nejprestižnější oblasti v celém městě. V tomto článku se dočtete, co dělá Bukov tak výjimečným místem a jaké jsou možnosti pro prodej bytů v této oblasti.

 

Výhody bytu Bukov

 

  • Lokalita

Mezi hlavní výhody této městské části patří okamžitá dostupnost do krajské nemocnice a bohatá zelená infrastruktura. Díky tomu máte mnoho možností, kam se vydat na výlet do přírody a kde můžete načerpat dostatek energie. 

 

  • Mobilita

Díky dobře fungující hromadné dopravě máte prakticky snadný přístup ke všem částem města. Městská hromadná doprava umožňuje rychlé spojení po celém území města a to vám umožní rychlý přesun. 

 

  • Rozvoj

Od roku 2023 má městská část Bukov v plánu vybudovat zbrusu nový domov pro seniory, což zvýší atraktivitu této oblasti pro bydlení a postupný růst cen bytů na prodej. Tato změna by mohla být lákavá i pro řadu investorů.


 

Prodej bytů Bukov

Při prodeji bytu na Bukově, je výhodou nejen již zmíněná rychlá dostupnost, ale také hojnost zeleně a přírody. K tomu přispívá prestižní pověst této lokality, která zaručuje bezpečné a klidné prostředí. Ovšem takové prostředí má svoji cenu, jelikož se jedná o jednu z nejžádanějších lokalit města Ústí nad Labem, je tomu přizpůsobena i cena za byty, které se zde nachází. Cena za průměrný byt na Bukově se pohybuje kolem 2 až 3 a půl milionů korun. Dalším aspektem, který cenu bytů v této lokalitě značně ovlivňuje je, že se zde nachází několik vil, což poukazuje na to, jak je lokalita prestižní a exkluzivní. Pokud si Bukov nadále zachová svou prestiž a exkluzivitu, cena bytů se zde bude pravděpodobně neustále zvyšovat, nebo si alespoň udrží svou hodnotu na vysoké úrovni. Při prodeji bytu je nutné v prezentaci všechny zmíněné aspekty zohlednit, je důležité si to uvědomit a prodej vašeho bytu uchopit správně, aby se prodat za maximální cenu. V týmu 3P Bydlení si to velmi dobře uvědomujeme a jsme schopni zprostředkovat naprosto bezstarostný a bezpečný prodej →

 

Co by vás mohlo u nás dále zajímat:

Napište nám

Hledáte realitní kancelář, správce pro vaše nemovitosti nebo stavební firmu pro svůj projekt či rekonstrukci? Napište nám, brzy se ozveme.

Řekli o nás ...

Velice si vážíme vaší přízně a spokojenosti. Děkujeme vám.

3P Bydlení s.r.o. na Google      3P Bydlení s.r.o. na Firmy.cz       3P Bydlení s.r.o. na Nejřemeslníci

Radka Čížková
Prodej bytu

Poptali jsme s mým mužem firmu 3P Bydlení na prodej bytu po nájemníkovi. Jelikož jsme s mým mužem oba vytížení nechtěli jsme se o nic starat a s tím nám 3P Bydlení pomohlo a o vše se postarali. Navrhli nám na bytu úpravy, které pomohli navýšit jeho cenu. Byt byl ve finále k nepoznání díky rekonstrukci, kterou bezchybně provedli a v neposlední řadě díky naprosto skvělému homestagingu. Byt si svého kupce našel, takže jsme byli spokojeni. Určitě firmu 3P Bydlení doporučujeme.

p. Štabinský
Výkup nemovigtosti

Nemůžu jinak než napsat že jsem byl nad míru spokojen. Rychlé a přímé jednání.Pan Vavřina realiťák na svém místě. Vše proběhlo hladce a k našemu překvapení velmi rychle. A nesmím zapomenout na pana Poppa, absolutní profík super jednání mužu opravdu jen doporučit 3P bydlení všem ...

Jana Jelínková
Prodej nemovitosti

Po mé zkušenosti s reality 3P Bydlení a konkrétně s panem Vavřinou mohu jen doporučit. Rychlé, profesionální a hlavně  milé a vstřícné jednání. Už sem s několika realitky spolupracovala ale nelze srovnávat. Poprvé pro mne nebyl prodej nemovitosti starost ale radost. Opravdu  o nic sem se nemusela starat vše bylo ze strany realit vyřízeno k mé spokojenosti. Rychlejší a hladíš průběh prodeje sem opravdu nečekala. Skvělá domluva a vstřícnost jak časová, tak finanční což je v dnešní době velká výhoda. Krásné nafocení, byt sem dle foto pak ani nepoznala, naklizeno, dodané dekorace a doplňky ze strany realit k zútulnění bytu k lepšímu prodeji. Po domluvě lze i byt nejprve z rekonstruovat nebo něco doladit aby byl případný  prodej/koupě bytu jednodušší. Opravdu šlo o velmi příjemnou spolupráci a ráda se na 3P bydlení kdykoliv znovu obrátím. Nabízí velký sortiment služeb a na všem se dá domluvit za mě jedině 3P bydlení. Něco takového na trhu sakra chybělo. A mockrát děkuji za spolupráci.

Miloš Gúčik
Prodej bytu

Velmi vstřícný, ochotný a profesionální přístup realitního makléře i realitky 3P Bydlení. 100% spokojenost.