Prodej bytů Ústí nad Labem Chlumec

Realitní kancelář 3P Bydlení ❤️ Teplice, Ústí, Most a okolí

3P Bydlení  →  Realitní kancelář  →  Prodej bytů Ústí nad Labem Chlumec

 

Chlumec je město v okrese Ústí nad Labem a nachází se na východě Ústeckého kraje. Město Chlumec se leží na půli cesty mezi Ústí nad Labem a Teplicemi, kde se nachází například sídlo firmy 3P Bydlení ❤️. Jak je to zde ale s prodejem bytů

 

Výhody bytu Chlumec

 

  • Lokalita

Město chlumec disponuje plnou občanskou vybaveností, která je potřeba. Dále se ve městě vyskytuje mnoho zeleně a prostoru na vycházky do přírody, nebo do lesa. Dále se zde nachází také velký rybník, který lokalitu značně obzvláštní a stává se z ní větší unikát. Město Chlumec je také blíže do sousední země Německa, kde mohou obyvatelé bezstarostně pracovat a zároveň každý den dojíždět.

 

  • Dostupnost 

Z města Chlumec je pohodlný přístup hromadnou dopravou vcelku kamkoliv. Do centra města Ústí nad Labem, se autem dostanete za necelých 15 minut. Na druhou stranu, pokud vás spíše zajímá příroda, tak máte možnost vyrazit do Krušných hor, jelikož město Chlumec leží na jejich úpatí. 

 

Prodej bytu Chlumec

Město Chlumec disponuje, jak kompletní občanskou vybaveností, tak i snadným přístupem do okolních lesů a přírody. Prodejní ceny bytů, které se v Chlumci nachází cenově začínají již na milionu a půl, ale mohou se vyšplhat až na 3 miliony. Při prodeji by prezentace bytu v Chlumci měla být cílena na ty kupující, co chtějí mít vše na dosah ruky, ale zároveň chtějí snadný přístup do lesů a přírody. To by se při prodeji mělo dát velmi jasně najevo. Město Chlumec je také vhodné, jak pro rodiny s dětmi, tak i pro mladší páry, nebo spolubydlící. Prezentace každého bytu, nebo domu je klíčová a pro Chlumec to platí také, je důležité v prezentaci zohlednit vše, co z tohoto města dělá tak příjemné místo pro život. To vše si v 3P Bydlení uvědomujeme a jsme si našemi schopnostmi tak jistí, že vám ručíme za prodej vaší nemovitosti vlastními penězi.

 

Co by vás mohlo u nás dále zajímat:

Napište nám

Hledáte realitní kancelář, správce pro vaše nemovitosti nebo stavební firmu pro svůj projekt či rekonstrukci? Napište nám, brzy se ozveme.

Řekli o nás ...

Velice si vážíme vaší přízně a spokojenosti. Děkujeme vám.

3P Bydlení s.r.o. na Google      3P Bydlení s.r.o. na Firmy.cz       3P Bydlení s.r.o. na Nejřemeslníci

Radka Čížková
Prodej bytu

Poptali jsme s mým mužem firmu 3P Bydlení na prodej bytu po nájemníkovi. Jelikož jsme s mým mužem oba vytížení nechtěli jsme se o nic starat a s tím nám 3P Bydlení pomohlo a o vše se postarali. Navrhli nám na bytu úpravy, které pomohli navýšit jeho cenu. Byt byl ve finále k nepoznání díky rekonstrukci, kterou bezchybně provedli a v neposlední řadě díky naprosto skvělému homestagingu. Byt si svého kupce našel, takže jsme byli spokojeni. Určitě firmu 3P Bydlení doporučujeme.

p. Štabinský
Výkup nemovigtosti

Nemůžu jinak než napsat že jsem byl nad míru spokojen. Rychlé a přímé jednání.Pan Vavřina realiťák na svém místě. Vše proběhlo hladce a k našemu překvapení velmi rychle. A nesmím zapomenout na pana Poppa, absolutní profík super jednání mužu opravdu jen doporučit 3P bydlení všem ...

Jana Jelínková
Prodej nemovitosti

Po mé zkušenosti s reality 3P Bydlení a konkrétně s panem Vavřinou mohu jen doporučit. Rychlé, profesionální a hlavně  milé a vstřícné jednání. Už sem s několika realitky spolupracovala ale nelze srovnávat. Poprvé pro mne nebyl prodej nemovitosti starost ale radost. Opravdu  o nic sem se nemusela starat vše bylo ze strany realit vyřízeno k mé spokojenosti. Rychlejší a hladíš průběh prodeje sem opravdu nečekala. Skvělá domluva a vstřícnost jak časová, tak finanční což je v dnešní době velká výhoda. Krásné nafocení, byt sem dle foto pak ani nepoznala, naklizeno, dodané dekorace a doplňky ze strany realit k zútulnění bytu k lepšímu prodeji. Po domluvě lze i byt nejprve z rekonstruovat nebo něco doladit aby byl případný  prodej/koupě bytu jednodušší. Opravdu šlo o velmi příjemnou spolupráci a ráda se na 3P bydlení kdykoliv znovu obrátím. Nabízí velký sortiment služeb a na všem se dá domluvit za mě jedině 3P bydlení. Něco takového na trhu sakra chybělo. A mockrát děkuji za spolupráci.

Miloš Gúčik
Prodej bytu

Velmi vstřícný, ochotný a profesionální přístup realitního makléře i realitky 3P Bydlení. 100% spokojenost.