Prodej bytů Ústí nad Labem Dobětice

Realitní kancelář 3P Bydlení ❤️ Teplice, Ústí, Most a okolí

3P Bydlení  →  Realitní kancelář  →  Prodej bytů Ústí nad Labem Dobětice 

 

Městská část Dobětice leží na levém břehu řeky Labe a spadá pod obvod Ústí nad Labem - Severní terasa. Jak je to zde ale s prodejem bytů

 

Výhody bytu v Doběticích

 

  • Lokalita

Mezi hlavní výhody bydlení v této městské části rozhodně patří blízkost centra města. Máte vše potřebné velmi blízko, což by mohlo být pro budoucí kupující, kteří mají hektický časový plán, obrovskou výhodou. Při prodeji bytu v Doběticích je tato vlastnost klíčová. 

 

  • Mobilita 

V městské části Dobětice je dostupnost dopravy velmi pohodlná. Díky fungující městské hromadné dopravě je možné snadno a rychle cestovat po celém městě. To může být výhodou pro budoucí majitele, kteří ve městě Ústí nad Labem pracují, nebo chodí do školy. 

 

  • Cenová dostupnost 

Ceny bytů v Doběticích jsou mírně nižší než je v Ústí nad Labem průměr. Tento fakt převážně souvisí s přítomností sídliště, což může potenciální zájemce odradit. Proto jsou ceny stanoveny s ohledem na nedokonalosti této lokality a pro nezkušené makléře, může být prodej bytu v Doběticích velmi náročný. 

 

Prodej bytů Dobětice

Při nabídce bytu k prodeji ve městské části Dobětice je důležité zdůraznit tu výhodu, že máte veškeré potřebné služby na dosah ruky. Tento aspekt je přínosný zejména pro zaneprázdněné kupující, kteří nechtějí ztrácet čas dlouhým dojížděním. Prodejní ceny průměrných bytů v této lokalitě se obvykle pohybují kolem jednoho a půl milionu korun. Spoluprací s naší realitní společností 3P Bydlení zajistíme, že váš byt bude prodán za optimální cenu a že celý proces prodeje nemovitosti pro vás bude naprosto bezstarostný a pohodlný.

 

Co by vás mohlo u nás dále zajímat:

Napište nám

Hledáte realitní kancelář, správce pro vaše nemovitosti nebo stavební firmu pro svůj projekt či rekonstrukci? Napište nám, brzy se ozveme.

Řekli o nás ...

Velice si vážíme vaší přízně a spokojenosti. Děkujeme vám.

3P Bydlení s.r.o. na Google      3P Bydlení s.r.o. na Firmy.cz       3P Bydlení s.r.o. na Nejřemeslníci

Radka Čížková
Prodej bytu

Poptali jsme s mým mužem firmu 3P Bydlení na prodej bytu po nájemníkovi. Jelikož jsme s mým mužem oba vytížení nechtěli jsme se o nic starat a s tím nám 3P Bydlení pomohlo a o vše se postarali. Navrhli nám na bytu úpravy, které pomohli navýšit jeho cenu. Byt byl ve finále k nepoznání díky rekonstrukci, kterou bezchybně provedli a v neposlední řadě díky naprosto skvělému homestagingu. Byt si svého kupce našel, takže jsme byli spokojeni. Určitě firmu 3P Bydlení doporučujeme.

p. Štabinský
Výkup nemovigtosti

Nemůžu jinak než napsat že jsem byl nad míru spokojen. Rychlé a přímé jednání.Pan Vavřina realiťák na svém místě. Vše proběhlo hladce a k našemu překvapení velmi rychle. A nesmím zapomenout na pana Poppa, absolutní profík super jednání mužu opravdu jen doporučit 3P bydlení všem ...

Jana Jelínková
Prodej nemovitosti

Po mé zkušenosti s reality 3P Bydlení a konkrétně s panem Vavřinou mohu jen doporučit. Rychlé, profesionální a hlavně  milé a vstřícné jednání. Už sem s několika realitky spolupracovala ale nelze srovnávat. Poprvé pro mne nebyl prodej nemovitosti starost ale radost. Opravdu  o nic sem se nemusela starat vše bylo ze strany realit vyřízeno k mé spokojenosti. Rychlejší a hladíš průběh prodeje sem opravdu nečekala. Skvělá domluva a vstřícnost jak časová, tak finanční což je v dnešní době velká výhoda. Krásné nafocení, byt sem dle foto pak ani nepoznala, naklizeno, dodané dekorace a doplňky ze strany realit k zútulnění bytu k lepšímu prodeji. Po domluvě lze i byt nejprve z rekonstruovat nebo něco doladit aby byl případný  prodej/koupě bytu jednodušší. Opravdu šlo o velmi příjemnou spolupráci a ráda se na 3P bydlení kdykoliv znovu obrátím. Nabízí velký sortiment služeb a na všem se dá domluvit za mě jedině 3P bydlení. Něco takového na trhu sakra chybělo. A mockrát děkuji za spolupráci.

Miloš Gúčik
Prodej bytu

Velmi vstřícný, ochotný a profesionální přístup realitního makléře i realitky 3P Bydlení. 100% spokojenost.