Prodej bytů Ústí nad Labem Klíše

Realitní kancelář 3P Bydlení ❤️ Teplice, Ústí, Most a okolí

3P Bydlení  →  Realitní kancelář  →  Prodej bytů Ústí nad Labem Klíše

 

Městská část Klíše je částí statutárního města Ústí nad Labem a nachází se v západní části města. Jedná se o lokalitu, která je považována, za tu nejexkluzivnější v celém městě. Jak je to zde ale s prodejem bytů?

 

Výhody bytu na Klíši

 

  • Lokalita

Bydlet v bytě na Klíši je opravdu velkou lokalitní výhodou, jelikož máte vše na dosah ruky a dokonce se zde nachází místa, která jsou nad rámec občanské vybavenosti. Autem se do centra města dostanete za necelých 5 minut. Občanská vybavenost je zde samozřejmostí, ale co je takový bonus, je plavecký a sportovní areál nebo například koupaliště. Čili co se týče sportu a volného času, tak zde budete mít také vše na dosah ruky. To z této lokality dělá opravdový unikát a při prodeji bytů na Klíši, by to měli potencionální zájemci jednoznačně vědět. 

 

  • Doprava

Dopravní dostupnost je v této lokalitě zcela bezproblémová. Nachází se zde jak několik tramvajových zastávek, stejně tak autobusových. Dále je tato lokalita blíže k dálnici D8, po které se dostanete například do Německa, nebo do Prahy. Což znamená, že tato lokalita je také velmi praktická, co se týče mobility a efektivnosti. 

 

Prodej bytů Klíše

Prodejní strategie bytu v lokalitě Klíše v Ústí nad labem by měla být taková, že by se v prezentaci samotného bytu měla zohlednit skvělá a prestižní lokalita, kde máte kompletně vše na dosah ruky, včetně několika dalších prvků, které tuto lokalitu výrazně zvelebují pro život. Prodejní ceny bytů začínají na milionu a půl, ale to jsou ty nejmenší. V průměru se ceny za byty v lokalitě Klíše pohybují kolem 2 a půl milionu korun a výše. Klíše je velmi vyhledávaná lokalita, proto je důležité si dát na prezentaci při prodeji opravdu záležet a investovat do zakázky více finančních prostředků. A aby jste to nemuseli dělat vy, tak to uděláme za vás :). Profesionálně nafotíme a natočíme vaši nemovitost, spustíme placené reklamní kampaně, aby vaši nemovitost viděly desetitisíce lidí a postaráme se o prodejní proces od A až do Z, prodáme za maximální cenu a vy nemusíte dělat vůbec nic. Nemovitost běžný člověk prodává jednou, možná dvakrát za život, ale my s tím pracujeme každý den.  

 

Co by vás mohlo u nás dále zajímat:

Napište nám

Hledáte realitní kancelář, správce pro vaše nemovitosti nebo stavební firmu pro svůj projekt či rekonstrukci? Napište nám, brzy se ozveme.

Řekli o nás ...

Velice si vážíme vaší přízně a spokojenosti. Děkujeme vám.

3P Bydlení s.r.o. na Google      3P Bydlení s.r.o. na Firmy.cz       3P Bydlení s.r.o. na Nejřemeslníci

Radka Čížková
Prodej bytu

Poptali jsme s mým mužem firmu 3P Bydlení na prodej bytu po nájemníkovi. Jelikož jsme s mým mužem oba vytížení nechtěli jsme se o nic starat a s tím nám 3P Bydlení pomohlo a o vše se postarali. Navrhli nám na bytu úpravy, které pomohli navýšit jeho cenu. Byt byl ve finále k nepoznání díky rekonstrukci, kterou bezchybně provedli a v neposlední řadě díky naprosto skvělému homestagingu. Byt si svého kupce našel, takže jsme byli spokojeni. Určitě firmu 3P Bydlení doporučujeme.

p. Štabinský
Výkup nemovigtosti

Nemůžu jinak než napsat že jsem byl nad míru spokojen. Rychlé a přímé jednání.Pan Vavřina realiťák na svém místě. Vše proběhlo hladce a k našemu překvapení velmi rychle. A nesmím zapomenout na pana Poppa, absolutní profík super jednání mužu opravdu jen doporučit 3P bydlení všem ...

Jana Jelínková
Prodej nemovitosti

Po mé zkušenosti s reality 3P Bydlení a konkrétně s panem Vavřinou mohu jen doporučit. Rychlé, profesionální a hlavně  milé a vstřícné jednání. Už sem s několika realitky spolupracovala ale nelze srovnávat. Poprvé pro mne nebyl prodej nemovitosti starost ale radost. Opravdu  o nic sem se nemusela starat vše bylo ze strany realit vyřízeno k mé spokojenosti. Rychlejší a hladíš průběh prodeje sem opravdu nečekala. Skvělá domluva a vstřícnost jak časová, tak finanční což je v dnešní době velká výhoda. Krásné nafocení, byt sem dle foto pak ani nepoznala, naklizeno, dodané dekorace a doplňky ze strany realit k zútulnění bytu k lepšímu prodeji. Po domluvě lze i byt nejprve z rekonstruovat nebo něco doladit aby byl případný  prodej/koupě bytu jednodušší. Opravdu šlo o velmi příjemnou spolupráci a ráda se na 3P bydlení kdykoliv znovu obrátím. Nabízí velký sortiment služeb a na všem se dá domluvit za mě jedině 3P bydlení. Něco takového na trhu sakra chybělo. A mockrát děkuji za spolupráci.

Miloš Gúčik
Prodej bytu

Velmi vstřícný, ochotný a profesionální přístup realitního makléře i realitky 3P Bydlení. 100% spokojenost.