Prodej bytů Ústí nad Labem Severní Terasa

Realitní kancelář 3P Bydlení ❤️ Teplice, Ústí, Most a okolí

3P Bydlení  →  Realitní kancelář  →  Prodej bytů Ústí nad Labem Severní Terasa

 

Severní Terasa je městská část statutárního města Ústí nad Labem a jak již název napovídá, nachází se na Severu města. Jak je to zde ale s prodejem bytů

 

Výhody bytů na Severní Terase

 

  • Lokalita

Lokalita Severní Terasy je jednou z nejžádanějších v celém městě Ústí nad Labem, podobně jako Klíše, nebo Bukov. Všechny tyto lokality se nachází blízko sebe, tudíž máte výhody ostatních městských částí velmi blízko. Severní Terasa disponuje velkým množstvím zeleně a parků, kde se často nachází i dětská hřiště. Další výhodou je, že se Severní Terasa nachází necelých 5 minut od centra, kde je plná občanská vybavenost a mnoho dalšího.

 

  • Dostupnost 

Dopravní dostupnost je na Severní Terase výborná. Nachází se zde několik autobusových a tramvajových zastávek, které vás bez problému dopraví kamkoliv po městě. Tato výhoda by se měla při prodeji bytu zohlednit. 

 

Prodej bytů na Severní Terase

Při prodeji bytů na Severní Terase je jednoznačné, že se v prezentaci musí zohlednit, jak je lokalita žádaná a jaké jsou její výhody. Jak již ty lokalitní, tak ty dopravní, jelikož obě výhody jsou pro budoucí majitele důležitými faktory při vybírání nového bydlení. Tyto faktory, by se při prodeji bytu měly zohlednit. Prodejní ceny bytů na Severní Terase se v průměru pohybují kolem 2 a půl až 3 milionů korun, jelikož se jedná o jednu z nejžádanějších lokalit v celém Ústí nad Labem. A díky tomu, že se jedná o velmi žádanou lokalitu, je důležité byt správně nacenit a také profesionálně odprezentovat, aby jste se dostali do bodu, kdy budete mít více zájemců. Pokud to chcete nechat na někom, kdo tomu opravdu rozumí, tak to nechte na nás, odvedeme veškerou práci maximálně efektivně a poctivě. Vy si prozatím můžete užívat klidu s pocitem, že vše proběhne v pořádku a za svoji nemovitost dostanete maximální cenu. 

 

Co by vás mohlo u nás dále zajímat:

Napište nám

Hledáte realitní kancelář, správce pro vaše nemovitosti nebo stavební firmu pro svůj projekt či rekonstrukci? Napište nám, brzy se ozveme.

Řekli o nás ...

Velice si vážíme vaší přízně a spokojenosti. Děkujeme vám.

3P Bydlení s.r.o. na Google      3P Bydlení s.r.o. na Firmy.cz       3P Bydlení s.r.o. na Nejřemeslníci

Radka Čížková
Prodej bytu

Poptali jsme s mým mužem firmu 3P Bydlení na prodej bytu po nájemníkovi. Jelikož jsme s mým mužem oba vytížení nechtěli jsme se o nic starat a s tím nám 3P Bydlení pomohlo a o vše se postarali. Navrhli nám na bytu úpravy, které pomohli navýšit jeho cenu. Byt byl ve finále k nepoznání díky rekonstrukci, kterou bezchybně provedli a v neposlední řadě díky naprosto skvělému homestagingu. Byt si svého kupce našel, takže jsme byli spokojeni. Určitě firmu 3P Bydlení doporučujeme.

p. Štabinský
Výkup nemovigtosti

Nemůžu jinak než napsat že jsem byl nad míru spokojen. Rychlé a přímé jednání.Pan Vavřina realiťák na svém místě. Vše proběhlo hladce a k našemu překvapení velmi rychle. A nesmím zapomenout na pana Poppa, absolutní profík super jednání mužu opravdu jen doporučit 3P bydlení všem ...

Jana Jelínková
Prodej nemovitosti

Po mé zkušenosti s reality 3P Bydlení a konkrétně s panem Vavřinou mohu jen doporučit. Rychlé, profesionální a hlavně  milé a vstřícné jednání. Už sem s několika realitky spolupracovala ale nelze srovnávat. Poprvé pro mne nebyl prodej nemovitosti starost ale radost. Opravdu  o nic sem se nemusela starat vše bylo ze strany realit vyřízeno k mé spokojenosti. Rychlejší a hladíš průběh prodeje sem opravdu nečekala. Skvělá domluva a vstřícnost jak časová, tak finanční což je v dnešní době velká výhoda. Krásné nafocení, byt sem dle foto pak ani nepoznala, naklizeno, dodané dekorace a doplňky ze strany realit k zútulnění bytu k lepšímu prodeji. Po domluvě lze i byt nejprve z rekonstruovat nebo něco doladit aby byl případný  prodej/koupě bytu jednodušší. Opravdu šlo o velmi příjemnou spolupráci a ráda se na 3P bydlení kdykoliv znovu obrátím. Nabízí velký sortiment služeb a na všem se dá domluvit za mě jedině 3P bydlení. Něco takového na trhu sakra chybělo. A mockrát děkuji za spolupráci.

Miloš Gúčik
Prodej bytu

Velmi vstřícný, ochotný a profesionální přístup realitního makléře i realitky 3P Bydlení. 100% spokojenost.