Prodej bytů Ústí nad Labem Skřivánek

Realitní kancelář 3P Bydlení ❤️ Teplice, Ústí, Most a okolí

3P Bydlení  →  Realitní kancelář  →  Prodej bytů Ústí nad Labem Skřivánek 

 

Skřivánek je městská část statutárního města Ústí nad Labem, která leží na levém břehu řeky Labe. Jak je to zde ale s prodejem bytů

 

Výhody bytu na Skřivánku

 

  • Lokalita

Mezi ty největší výhody bytu v této městské části jednoznačně patří blízkost k centru města. Doslova máte vše na dosah ruky a to by mohlo být pro budoucí kupující, kteří jsou časově vytížení velkou časovou výhodou. Při prodeji bytu je tento aspekt velmi důležité zohlednit. 

 

  • Doprava

V městské části Skřivánek je velmi snadná přeprava. Díky městské hromadné dopravě, která zde funguje, můžete velmi jednoduše cestovat po celém městě. 

 

  • Cena za byt

Prodejní ceny za byt ve Skřivánku jsou lehce pod průměrem. Je tomu zejména díky tomu, že se zde nachází sídliště, které mnoho kupujících může odradit. Proto jsou ceny nastavené tak, aby odpovídaly lokalitě, ve které se nachází. 

 

Prodej bytu Skřivánek 

 

Při prodeji bytu v městské části Skřivánek je nutno zohlednit, že máte opravdu vše na dosah ruky. V prezentaci vašeho bytu je to při prodeji velká výhoda, zejména tedy pro ty kupující, co jsou časově vytížení a nemohou si dovolit strávit příliš mnoho času dojížděním. Prodejní cena průměrných bytů v této lokalitě se pohybuje kolem milionu a půl. Pokud budete spolupracovat s 3P Bydlení, zajistíme, že za váš byt dostanete maximální cenu a zajistíme, že prodej vaší nemovitosti se pro vás stane zážitkem.

 

Co by vás mohlo u nás dále zajímat:

Napište nám

Hledáte realitní kancelář, správce pro vaše nemovitosti nebo stavební firmu pro svůj projekt či rekonstrukci? Napište nám, brzy se ozveme.

Řekli o nás ...

Velice si vážíme vaší přízně a spokojenosti. Děkujeme vám.

3P Bydlení s.r.o. na Google      3P Bydlení s.r.o. na Firmy.cz       3P Bydlení s.r.o. na Nejřemeslníci

Radka Čížková
Prodej bytu

Poptali jsme s mým mužem firmu 3P Bydlení na prodej bytu po nájemníkovi. Jelikož jsme s mým mužem oba vytížení nechtěli jsme se o nic starat a s tím nám 3P Bydlení pomohlo a o vše se postarali. Navrhli nám na bytu úpravy, které pomohli navýšit jeho cenu. Byt byl ve finále k nepoznání díky rekonstrukci, kterou bezchybně provedli a v neposlední řadě díky naprosto skvělému homestagingu. Byt si svého kupce našel, takže jsme byli spokojeni. Určitě firmu 3P Bydlení doporučujeme.

p. Štabinský
Výkup nemovigtosti

Nemůžu jinak než napsat že jsem byl nad míru spokojen. Rychlé a přímé jednání.Pan Vavřina realiťák na svém místě. Vše proběhlo hladce a k našemu překvapení velmi rychle. A nesmím zapomenout na pana Poppa, absolutní profík super jednání mužu opravdu jen doporučit 3P bydlení všem ...

Jana Jelínková
Prodej nemovitosti

Po mé zkušenosti s reality 3P Bydlení a konkrétně s panem Vavřinou mohu jen doporučit. Rychlé, profesionální a hlavně  milé a vstřícné jednání. Už sem s několika realitky spolupracovala ale nelze srovnávat. Poprvé pro mne nebyl prodej nemovitosti starost ale radost. Opravdu  o nic sem se nemusela starat vše bylo ze strany realit vyřízeno k mé spokojenosti. Rychlejší a hladíš průběh prodeje sem opravdu nečekala. Skvělá domluva a vstřícnost jak časová, tak finanční což je v dnešní době velká výhoda. Krásné nafocení, byt sem dle foto pak ani nepoznala, naklizeno, dodané dekorace a doplňky ze strany realit k zútulnění bytu k lepšímu prodeji. Po domluvě lze i byt nejprve z rekonstruovat nebo něco doladit aby byl případný  prodej/koupě bytu jednodušší. Opravdu šlo o velmi příjemnou spolupráci a ráda se na 3P bydlení kdykoliv znovu obrátím. Nabízí velký sortiment služeb a na všem se dá domluvit za mě jedině 3P bydlení. Něco takového na trhu sakra chybělo. A mockrát děkuji za spolupráci.

Miloš Gúčik
Prodej bytu

Velmi vstřícný, ochotný a profesionální přístup realitního makléře i realitky 3P Bydlení. 100% spokojenost.