Prodej bytů Ústí nad Labem Střekov

Realitní kancelář 3P Bydlení ❤️ Teplice, Ústí, Most a okolí

3P Bydlení  →  Realitní kancelář  →  Prodej bytů Ústí nad Labem Střekov

 

Střekov je městská část statutárního města Ústí nad Labem a leží na břehu řeky Labe. Jak je to ale s prodejem bytů v této lokalitě?

 

Výhody bytu na Střekově

 

  • Lokalita

Městská část Střekov se nachází v těsné blízkosti řeky Labe, která může být pro mnoho budoucích kupujících zajímavá. Dále se na Střekově setkáte s velkým množstvím zeleně, která městskou část Střekova obklopuje. Avšak lokalita Střekov má pochmůrnou minulost a vůbec nebyla jednou z těch vyhledávanějších. Bylo tomu tak, z důvodu nepřizpůsobivých občanů, kteří v této lokalitě bydleli a tím bylo krásné okolí značně poznamenáno. Naštěstí se lokalita postupem času rapidně zlepšuje a zkulturňuje, ubytovny začaly pomalu mizet a začaly se rekonstruovat kvalitnější a modernější byty. Toto je hlavním důvodem, proč bude cena při prodeji bytů postupně stoupat. 

 

  • Okolí 

Jak bylo již zmíněno, lokalita Střekov má velmi atraktivní okolí. Nachází se zde mnoho lesů, parků a nesmíme zapomenout na zříceninu hradu Střekov, která láká obyvatele z celého Ústeckého kraje. Podívat se z okna vašeho bytu a vidět hrad, je opravdu něco, co jen tak někdo nezažije. 

 

  • Doprava

Střekov je velmi dobře dopravně uzpůsobený pro cestování a rychlý pohyb po městě Ústí nad Labem. Jedním z důvodů je železniční stanice - Střekov, která je velmi dobře dostupná, zároveň se zde nachází několik autobusových zastávek, tudíž máte možnost přepravy i městskou hromadnou dopravou.


 

Prodej bytů Střekov

Při prodeji bytů na Střekově by se měla zohlednit krásná lokalita, kterou Střekov nabízí, ale zároveň i rychlý pohyb po městě, který je díky MHD možný. Prodej bytů by se mohl uzpůsobit na cílovou skupinu investorů, jelikož tím je Ústí nad Labem velmi známé a lokalita Střekov k investování přímo vybízí. V každém případě, by se při prodeji v prezentaci bytu měla jednoznačně zmínit změna, kterou Střekov prochází. Jako je postupné mizení ubytoven, ve kterých bydleli nepřizpůsobiví občané, ale také postupná rekonstrukce velké většiny bytů. Prodejní cena bytu po rekonstrukci se pohybuje kolem 2 milionů. Ceny se ale samozřejmě budou postupem času zvyšovat, jelikož rekonstrukce všech bývalých ubytoven probíhají neustále a z této obávané lokality se postupně stává vyhledávaná lokalita

Při prodeji vašeho bytu jsou všechny tyto aspekty nezbytnou součástí prezentace a je důležité to budoucím kupujícím sdělit. O to se při spolupráci s námi nemusíte bát, my v 3P Bydlení jsme se všemi aspekty velmi dobře seznámeni a garantujeme vám, že pro vás odvedeme naprosto perfektní práci a váš byt prodáme za maximální cenu.

 

Co by vás mohlo u nás dále zajímat:

Napište nám

Hledáte realitní kancelář, správce pro vaše nemovitosti nebo stavební firmu pro svůj projekt či rekonstrukci? Napište nám, brzy se ozveme.

Řekli o nás ...

Velice si vážíme vaší přízně a spokojenosti. Děkujeme vám.

3P Bydlení s.r.o. na Google      3P Bydlení s.r.o. na Firmy.cz       3P Bydlení s.r.o. na Nejřemeslníci

Radka Čížková
Prodej bytu

Poptali jsme s mým mužem firmu 3P Bydlení na prodej bytu po nájemníkovi. Jelikož jsme s mým mužem oba vytížení nechtěli jsme se o nic starat a s tím nám 3P Bydlení pomohlo a o vše se postarali. Navrhli nám na bytu úpravy, které pomohli navýšit jeho cenu. Byt byl ve finále k nepoznání díky rekonstrukci, kterou bezchybně provedli a v neposlední řadě díky naprosto skvělému homestagingu. Byt si svého kupce našel, takže jsme byli spokojeni. Určitě firmu 3P Bydlení doporučujeme.

p. Štabinský
Výkup nemovigtosti

Nemůžu jinak než napsat že jsem byl nad míru spokojen. Rychlé a přímé jednání.Pan Vavřina realiťák na svém místě. Vše proběhlo hladce a k našemu překvapení velmi rychle. A nesmím zapomenout na pana Poppa, absolutní profík super jednání mužu opravdu jen doporučit 3P bydlení všem ...

Jana Jelínková
Prodej nemovitosti

Po mé zkušenosti s reality 3P Bydlení a konkrétně s panem Vavřinou mohu jen doporučit. Rychlé, profesionální a hlavně  milé a vstřícné jednání. Už sem s několika realitky spolupracovala ale nelze srovnávat. Poprvé pro mne nebyl prodej nemovitosti starost ale radost. Opravdu  o nic sem se nemusela starat vše bylo ze strany realit vyřízeno k mé spokojenosti. Rychlejší a hladíš průběh prodeje sem opravdu nečekala. Skvělá domluva a vstřícnost jak časová, tak finanční což je v dnešní době velká výhoda. Krásné nafocení, byt sem dle foto pak ani nepoznala, naklizeno, dodané dekorace a doplňky ze strany realit k zútulnění bytu k lepšímu prodeji. Po domluvě lze i byt nejprve z rekonstruovat nebo něco doladit aby byl případný  prodej/koupě bytu jednodušší. Opravdu šlo o velmi příjemnou spolupráci a ráda se na 3P bydlení kdykoliv znovu obrátím. Nabízí velký sortiment služeb a na všem se dá domluvit za mě jedině 3P bydlení. Něco takového na trhu sakra chybělo. A mockrát děkuji za spolupráci.

Miloš Gúčik
Prodej bytu

Velmi vstřícný, ochotný a profesionální přístup realitního makléře i realitky 3P Bydlení. 100% spokojenost.