Prodej bytů Ústí nad Labem Všebořice

Realitní kancelář 3P Bydlení ❤️ Teplice, Ústí, Most a okolí

3P Bydlení  →  Realitní kancelář  →  Prodej bytů Ústí nad Labem Všebořice

 

Městská část Všebořice jsou částí statutárního města Ústí nad Labem a nachází se na severozápadní straně. Jak je to zde ale s prodejem bytů

 

Výhody bytu Všebořice

 

  • Lokalita

Městská část Všebořice disponuje téměř vším, co běžný kupující vyžaduje, jelikož je zde plná občanská vybavenost, společně s několika restauracemi, benzínovými stanicemi, nebo například hotely. Na druhou stranu disponuje také příjemným a  zeleným okolím, kterého není ve městě zcela dostatečně. 

 

  • Dostupnost 

V městské části Všebořice o vás bude v rámci dopravy skvěle postaráno. Nachází se zde několik autobusových zastávek, společně s tramvajovými zastávkami. Do centra Ústí nad Labem se autem dostanete za pouhých 5 minut, tudíž máte zcela vše na dosah ruky. 

 

Prodej bytů Všebořice

Při prodeji bytů ve Všebořicích je důležité zohlednit fakt, že si zde přijde na své téměř každý. Máte zde k dispozici jak dostatek zeleně, tak rychlou a efektivní dopravu do centra města. Zároveň je městská část Všebořic také zcela plně občansky vybavena, což ušetří mnoho času. Prodejní ceny bytů ve Všebořicích se pohybují kolem 2 až 3 a půl milionu korun. Samozřejmě záleží na dispozici a na tom, v jakém se byt nachází patře. Při prodeji bytu je tedy důležité prezentaci upravit tak, aby bylo jasné, že v této lokalitě máte vše potřebné, to je pro nás v 3P Bydlení naprostou samozřejmostí a s prodejem vašeho bytu si poradíme, jak nejlépe umíme.

 

Co by vás mohlo u nás dále zajímat:

Napište nám

Hledáte realitní kancelář, správce pro vaše nemovitosti nebo stavební firmu pro svůj projekt či rekonstrukci? Napište nám, brzy se ozveme.

Řekli o nás ...

Velice si vážíme vaší přízně a spokojenosti. Děkujeme vám.

3P Bydlení s.r.o. na Google      3P Bydlení s.r.o. na Firmy.cz       3P Bydlení s.r.o. na Nejřemeslníci

Radka Čížková
Prodej bytu

Poptali jsme s mým mužem firmu 3P Bydlení na prodej bytu po nájemníkovi. Jelikož jsme s mým mužem oba vytížení nechtěli jsme se o nic starat a s tím nám 3P Bydlení pomohlo a o vše se postarali. Navrhli nám na bytu úpravy, které pomohli navýšit jeho cenu. Byt byl ve finále k nepoznání díky rekonstrukci, kterou bezchybně provedli a v neposlední řadě díky naprosto skvělému homestagingu. Byt si svého kupce našel, takže jsme byli spokojeni. Určitě firmu 3P Bydlení doporučujeme.

p. Štabinský
Výkup nemovigtosti

Nemůžu jinak než napsat že jsem byl nad míru spokojen. Rychlé a přímé jednání.Pan Vavřina realiťák na svém místě. Vše proběhlo hladce a k našemu překvapení velmi rychle. A nesmím zapomenout na pana Poppa, absolutní profík super jednání mužu opravdu jen doporučit 3P bydlení všem ...

Jana Jelínková
Prodej nemovitosti

Po mé zkušenosti s reality 3P Bydlení a konkrétně s panem Vavřinou mohu jen doporučit. Rychlé, profesionální a hlavně  milé a vstřícné jednání. Už sem s několika realitky spolupracovala ale nelze srovnávat. Poprvé pro mne nebyl prodej nemovitosti starost ale radost. Opravdu  o nic sem se nemusela starat vše bylo ze strany realit vyřízeno k mé spokojenosti. Rychlejší a hladíš průběh prodeje sem opravdu nečekala. Skvělá domluva a vstřícnost jak časová, tak finanční což je v dnešní době velká výhoda. Krásné nafocení, byt sem dle foto pak ani nepoznala, naklizeno, dodané dekorace a doplňky ze strany realit k zútulnění bytu k lepšímu prodeji. Po domluvě lze i byt nejprve z rekonstruovat nebo něco doladit aby byl případný  prodej/koupě bytu jednodušší. Opravdu šlo o velmi příjemnou spolupráci a ráda se na 3P bydlení kdykoliv znovu obrátím. Nabízí velký sortiment služeb a na všem se dá domluvit za mě jedině 3P bydlení. Něco takového na trhu sakra chybělo. A mockrát děkuji za spolupráci.

Miloš Gúčik
Prodej bytu

Velmi vstřícný, ochotný a profesionální přístup realitního makléře i realitky 3P Bydlení. 100% spokojenost.