Prodej chat Ústí nad Labem

Realitní kancelář 3P Bydlení ❤️ Teplice, Ústí, Most a okolí

3P Bydlení  →  Realitní kancelář  → Prodej chat Ústí nad Labem

Malá stavba, jako je zahradní chatka, spolu se stavbami, jako jsou zahradní domek nebo altán, je zařazena do kategorie drobných staveb. Jsou tedy považovány za doplňkové a sekundární prvky, které doplňují celkový design zahrady. Jejich účelem je poskytnout další užitný prostor pro odpočinek, úschovu nářadí nebo pro trávení času s rodinou venku. Nicméně, jak je to s prodejem takové chatky?
 

Co se dá považovat za drobnou stavbu?

  • Jednopodlažní konstrukce s maximální plochou do 25 metrů čtverečních a výškou do 5 metrů (například dřevník, prádelna, letní kuchyně, pergola, sauna, úschovna kol atd.).
  • Podzemní stavby s maximální plochou do 25 metrů čtverečních a hloubkou do 3 metrů (sklepy, studny).


Nejlevnější chaty na prodej v Ústí nad Labem

Nejlevnější chaty paradoxně lze pořídit přímo ve městě Ústí nad Labem. Na rozdíl od bytů nebo domů, kde jsou většinou nejdražší právě ty ve městě, u chat platí opačná situace. Důvodem je vyšší poptávka po chatách v klidných vesnicích a dostupnost větších pozemků, které jsou na venkově nebo v menších městech běžnější. I dobře udržovanou chatu s menším pozemkem lze sehnat přímo v Ústí nad Labem za méně než milion korun. Tyto chaty obvykle nejsou tak prostorné a je na místě uvažovat o částečné rekonstrukci.
 

Nejdražší chaty na prodej v Ústí nad Labem

Nejvyšší cenovou relaci mají chaty umístěné v již zmiňovaných sousedních městech a vesnicích. Ti, kdo si přejí vlastní chatu, obvykle touží po útěku z města a hledají klidnější místo, obzvláště na víkendy. Proto je pro ně volba chaty na vesnici atraktivnější. To je jeden z důvodů, proč mají tyto chaty vyšší cenu. Dalším důvodem, proč je cena vyšší je, že chatky v této cenové kategorii nepotřebují rekonstrukci, což ušetří budoucím majitelům finance a čas, který by rekonstrukcí strávili. S přitažlivou lokalitou přichází i větší, modernější chaty s pozemky kolem 1000 metrů čtverečních. Nejběžnějšími lokalitami pro chaty jsou Dolní Zálezly, které se může svým okolím pyšnit. Ceny chat se zde pohybují od jednoho a půl milionu až po téměř čtyři miliony.
 

Prodej chaty v Ústí nad Labem

Při prodeji chaty je klíčové zaměřit se na specifickou skupinu lidí, kteří hledají klid a místo pro relaxaci. Toto zaměření by mělo být zohledněno v propagaci a inzerci nabídky. Důležité je také zdůraznit prostředí okolo chaty, což hraje klíčovou roli při prodeji nemovitostí, zejména jako je chata. Nicméně, prodej může v tomto případě trvat déle, jelikož cílová skupina je zásadně omezenější. Proto je vhodné investovat do prodeje více finančních prostředků, aby byla nabídka dostupná co největšímu množství potenciálních zájemců. V 3P Bydlení si to uvědomujeme a proto při prodeji využíváme vysoce kvalitní videoprohlídky, fotografie a placené reklamní kampaně na sociálních sítích, aby byla vaše nabídka v povědomí co nejširšímu okruhu lidí a vaše nemovitost se prodala co nejrychleji a za maximální cenu.

 

Co by vás mohlo u nás dále zajímat:

Napište nám

Hledáte realitní kancelář, správce pro vaše nemovitosti nebo stavební firmu pro svůj projekt či rekonstrukci? Napište nám, brzy se ozveme.

Řekli o nás ...

Velice si vážíme vaší přízně a spokojenosti. Děkujeme vám.

3P Bydlení s.r.o. na Google      3P Bydlení s.r.o. na Firmy.cz       3P Bydlení s.r.o. na Nejřemeslníci

Radka Čížková
Prodej bytu

Poptali jsme s mým mužem firmu 3P Bydlení na prodej bytu po nájemníkovi. Jelikož jsme s mým mužem oba vytížení nechtěli jsme se o nic starat a s tím nám 3P Bydlení pomohlo a o vše se postarali. Navrhli nám na bytu úpravy, které pomohli navýšit jeho cenu. Byt byl ve finále k nepoznání díky rekonstrukci, kterou bezchybně provedli a v neposlední řadě díky naprosto skvělému homestagingu. Byt si svého kupce našel, takže jsme byli spokojeni. Určitě firmu 3P Bydlení doporučujeme.

p. Štabinský
Výkup nemovigtosti

Nemůžu jinak než napsat že jsem byl nad míru spokojen. Rychlé a přímé jednání.Pan Vavřina realiťák na svém místě. Vše proběhlo hladce a k našemu překvapení velmi rychle. A nesmím zapomenout na pana Poppa, absolutní profík super jednání mužu opravdu jen doporučit 3P bydlení všem ...

Jana Jelínková
Prodej nemovitosti

Po mé zkušenosti s reality 3P Bydlení a konkrétně s panem Vavřinou mohu jen doporučit. Rychlé, profesionální a hlavně  milé a vstřícné jednání. Už sem s několika realitky spolupracovala ale nelze srovnávat. Poprvé pro mne nebyl prodej nemovitosti starost ale radost. Opravdu  o nic sem se nemusela starat vše bylo ze strany realit vyřízeno k mé spokojenosti. Rychlejší a hladíš průběh prodeje sem opravdu nečekala. Skvělá domluva a vstřícnost jak časová, tak finanční což je v dnešní době velká výhoda. Krásné nafocení, byt sem dle foto pak ani nepoznala, naklizeno, dodané dekorace a doplňky ze strany realit k zútulnění bytu k lepšímu prodeji. Po domluvě lze i byt nejprve z rekonstruovat nebo něco doladit aby byl případný  prodej/koupě bytu jednodušší. Opravdu šlo o velmi příjemnou spolupráci a ráda se na 3P bydlení kdykoliv znovu obrátím. Nabízí velký sortiment služeb a na všem se dá domluvit za mě jedině 3P bydlení. Něco takového na trhu sakra chybělo. A mockrát děkuji za spolupráci.

Miloš Gúčik
Prodej bytu

Velmi vstřícný, ochotný a profesionální přístup realitního makléře i realitky 3P Bydlení. 100% spokojenost.