Prodej domů Ústí nad Labem Arnultovice

Realitní kancelář 3P Bydlení ❤️ Teplice, Ústí, Most a okolí

3P Bydlení  →  Realitní kancelář  →  Prodej domů Ústí nad Labem Arnultovice

 

Arnultovice je velmi malá, ale malebná obec v blízkosti statutárního města Ústí nad Labem. Jaké jsou výhody bydlení v Arnultovicích a jak je to zde s prodejem domů?

 

Výhody domu v Arnultovicích

  • Lokalita

Obec Arnultovice je velmi malá, což ale může být pro mnoho potenciálních kupujících velkou výhodou, pro mnohé to naopak může být překážkou, jelikož zde není plná občanská vybavenost a obyvatelé obce musí častokrát dojíždět autem do přilehlých menších měst, nebo přímo do města Ústí nad Labem. Při prodeji je toto velmi podstatné. 

 

  • Okolí

Okolí Arnultovic je obklopeno hustými lesy, tudíž o dostatek zeleně a čerstvého vzduchu vůbec nemusíte mít starost. To dělá z Arnultovic nádherné místo pro bydlení, máte absolutní volnost, čerstvý vzduch a krásné výhledy z okna. To může být zásadní zejména pro rodiny s dětmi, nebo starších lidí, kteří hledají klid. Při prodeji je tento aspekt nezbytné zohlednit. 

 

Prodej domů Arnultovice

Domů v Arnultovicích je přibližně 30, tudíž je to opravdu malá obec. Na druhou stranu máte ale klid, který nedostanete nikde ve městě. Dělá to tedy z Arnultovic naprosto bezkonkurenční obec, kde je naprosté bezpečí a klid. Při prodeji domu v Arnultovicích má tento aspekt největší váhu, jelikož to je ten důvod, proč by si budoucí majitel dům koupil. Samozřejmě si s domem kupujete i pozemek, ze kterého si můžete vytvořit svoji vlastní zahradu, kde budete trávit volné dny s rodinou.

Prodejní strategii při prodeji domu v Arnultovicích je tedy nutné cílit na skupinu lidí, kteří hledají klid a bezpečí. Tomu by měla být uzpůsobena prezentace nemovitosti, kterou je nutné z vytvářet s citem a ladností. S tím vám ve 3P Bydlení moc rádi vyhovíme, v prezentaci zohledníme vše důležité a vašemu domu dáme takový nádech, aby si ho všiml každý. Pro bezpečný, efektivní a rychlý prodej vaší nemovitosti pokračujte zde →.

 

Co by vás mohlo u nás dále zajímat:

Napište nám

Hledáte realitní kancelář, správce pro vaše nemovitosti nebo stavební firmu pro svůj projekt či rekonstrukci? Napište nám, brzy se ozveme.

Řekli o nás ...

Velice si vážíme vaší přízně a spokojenosti. Děkujeme vám.

3P Bydlení s.r.o. na Google      3P Bydlení s.r.o. na Firmy.cz       3P Bydlení s.r.o. na Nejřemeslníci

Radka Čížková
Prodej bytu

Poptali jsme s mým mužem firmu 3P Bydlení na prodej bytu po nájemníkovi. Jelikož jsme s mým mužem oba vytížení nechtěli jsme se o nic starat a s tím nám 3P Bydlení pomohlo a o vše se postarali. Navrhli nám na bytu úpravy, které pomohli navýšit jeho cenu. Byt byl ve finále k nepoznání díky rekonstrukci, kterou bezchybně provedli a v neposlední řadě díky naprosto skvělému homestagingu. Byt si svého kupce našel, takže jsme byli spokojeni. Určitě firmu 3P Bydlení doporučujeme.

p. Štabinský
Výkup nemovigtosti

Nemůžu jinak než napsat že jsem byl nad míru spokojen. Rychlé a přímé jednání.Pan Vavřina realiťák na svém místě. Vše proběhlo hladce a k našemu překvapení velmi rychle. A nesmím zapomenout na pana Poppa, absolutní profík super jednání mužu opravdu jen doporučit 3P bydlení všem ...

Jana Jelínková
Prodej nemovitosti

Po mé zkušenosti s reality 3P Bydlení a konkrétně s panem Vavřinou mohu jen doporučit. Rychlé, profesionální a hlavně  milé a vstřícné jednání. Už sem s několika realitky spolupracovala ale nelze srovnávat. Poprvé pro mne nebyl prodej nemovitosti starost ale radost. Opravdu  o nic sem se nemusela starat vše bylo ze strany realit vyřízeno k mé spokojenosti. Rychlejší a hladíš průběh prodeje sem opravdu nečekala. Skvělá domluva a vstřícnost jak časová, tak finanční což je v dnešní době velká výhoda. Krásné nafocení, byt sem dle foto pak ani nepoznala, naklizeno, dodané dekorace a doplňky ze strany realit k zútulnění bytu k lepšímu prodeji. Po domluvě lze i byt nejprve z rekonstruovat nebo něco doladit aby byl případný  prodej/koupě bytu jednodušší. Opravdu šlo o velmi příjemnou spolupráci a ráda se na 3P bydlení kdykoliv znovu obrátím. Nabízí velký sortiment služeb a na všem se dá domluvit za mě jedině 3P bydlení. Něco takového na trhu sakra chybělo. A mockrát děkuji za spolupráci.

Miloš Gúčik
Prodej bytu

Velmi vstřícný, ochotný a profesionální přístup realitního makléře i realitky 3P Bydlení. 100% spokojenost.