Prodej domů Ústí nad Labem Brná

Realitní kancelář 3P Bydlení ❤️ Teplice, Ústí, Most a okolí

3P Bydlení  →  Realitní kancelář  → Prodej domů Ústí nad Labem Brná

 

Městská část Brná je součástí statutárního města Ústí nad Labem, nachází se u pravého břehu řeky Labe. Tato část města patří mezi ty klidnější a odlehlejší od rušného centra města. Je tak ideálním místem, pokud hledáte klidné prostředí pro bydlení. Jak je to ale s prodejem domů v Brné
 

Výhody domů v Brné

 

  • Lokalita

Městská část Brná láká jednotlivce i rodiny, kteří touží po prostorném prostředí a možnostech relaxace v přírodě. Pokud hledáte místo, kde si užijete pocit volnosti a uvolnění jen při pohledu z okna, Brná je pro vás ideální volbou. Dům v části Brná vám dá možnost načerpat mnoho inspirace a energie, které je v dnešní době potřeba. 

 

  • Dostupnost 

Dům v Brné, je také dostupnostní výhoda, jelikož se jednoduše dostanete do centra Ústí nad Labem a to za pouhých 10 minut. V Ústí nad Labem pak již naleznete zcela vše potřebné pro život, včetně mnoha způsobů trávení volného času. V obci Brná se také nachází i železniční trať, což značně usnadňuje obyvatelům dopravu. 

 

  • Okolí

Na to, že obec Brná není příliš velká, tak se zde nachází mnoho míst, kde můžete trávit volný čas s rodinou. V Brné se vyskytuje mnoho historických památek, jako například Kaple svaté Anny, nebo kaple Povýšení svatého Kříže. Dalším místem, které stojí za zmínku, je přírodní koupaliště, kam se jezdí vykoupat lidé z celého kraje. 

 

Prodej domů Brná 

Při prodeji domu v takto malebném a klidném prostředí, je nutné tyto aspekty v prezentaci opravdu kvalitně a efektivně zohlednit. Prodejní cena domů v Brné se pohybuje od 4 do 10 milionů korun. Tato vyšší cena oproti jiným lokalitám, které jsou rozlohou podobné je z toho důvodu, že každý z prodávaných domů, má velký přilehlý pozemek. Takový pozemek si svoji hodnotu jednoznačně udrží a bude růst na ceně. Při prodeji domu v Brné je tedy důležité zohlednit i tento aspekt, který může být pro velké množství kupujících klíčový. Obec Brná bude poskytovat budoucím majitelům domů mnoho příležitostí, co dělat s volným časem, ale také klid a pocit bezpečí. Je tedy ideální pro rodiny s dětmi a to zejména díky tomu, že jsou při prodeji domu v ceně také velké pozemky. Pokud něco podobného hledáte, nebo chcete dům prodat a zaujala vás naše práce, kontaktujte nás →

Vynaložíme maximální úsilí pro prodej vaší nemovitosti, za to ručíme svým jménem! 

 

Co by vás mohlo u nás dále zajímat:

Napište nám

Hledáte realitní kancelář, správce pro vaše nemovitosti nebo stavební firmu pro svůj projekt či rekonstrukci? Napište nám, brzy se ozveme.

Řekli o nás ...

Velice si vážíme vaší přízně a spokojenosti. Děkujeme vám.

3P Bydlení s.r.o. na Google      3P Bydlení s.r.o. na Firmy.cz       3P Bydlení s.r.o. na Nejřemeslníci

Radka Čížková
Prodej bytu

Poptali jsme s mým mužem firmu 3P Bydlení na prodej bytu po nájemníkovi. Jelikož jsme s mým mužem oba vytížení nechtěli jsme se o nic starat a s tím nám 3P Bydlení pomohlo a o vše se postarali. Navrhli nám na bytu úpravy, které pomohli navýšit jeho cenu. Byt byl ve finále k nepoznání díky rekonstrukci, kterou bezchybně provedli a v neposlední řadě díky naprosto skvělému homestagingu. Byt si svého kupce našel, takže jsme byli spokojeni. Určitě firmu 3P Bydlení doporučujeme.

p. Štabinský
Výkup nemovigtosti

Nemůžu jinak než napsat že jsem byl nad míru spokojen. Rychlé a přímé jednání.Pan Vavřina realiťák na svém místě. Vše proběhlo hladce a k našemu překvapení velmi rychle. A nesmím zapomenout na pana Poppa, absolutní profík super jednání mužu opravdu jen doporučit 3P bydlení všem ...

Jana Jelínková
Prodej nemovitosti

Po mé zkušenosti s reality 3P Bydlení a konkrétně s panem Vavřinou mohu jen doporučit. Rychlé, profesionální a hlavně  milé a vstřícné jednání. Už sem s několika realitky spolupracovala ale nelze srovnávat. Poprvé pro mne nebyl prodej nemovitosti starost ale radost. Opravdu  o nic sem se nemusela starat vše bylo ze strany realit vyřízeno k mé spokojenosti. Rychlejší a hladíš průběh prodeje sem opravdu nečekala. Skvělá domluva a vstřícnost jak časová, tak finanční což je v dnešní době velká výhoda. Krásné nafocení, byt sem dle foto pak ani nepoznala, naklizeno, dodané dekorace a doplňky ze strany realit k zútulnění bytu k lepšímu prodeji. Po domluvě lze i byt nejprve z rekonstruovat nebo něco doladit aby byl případný  prodej/koupě bytu jednodušší. Opravdu šlo o velmi příjemnou spolupráci a ráda se na 3P bydlení kdykoliv znovu obrátím. Nabízí velký sortiment služeb a na všem se dá domluvit za mě jedině 3P bydlení. Něco takového na trhu sakra chybělo. A mockrát děkuji za spolupráci.

Miloš Gúčik
Prodej bytu

Velmi vstřícný, ochotný a profesionální přístup realitního makléře i realitky 3P Bydlení. 100% spokojenost.