Prodej domů Ústí nad Labem Bukov

Realitní kancelář 3P Bydlení ❤️ Teplice, Ústí, Most a okolí

3P Bydlení  →  Realitní kancelář  →  Prodej domů Ústí nad Labem Bukov

 

Bukov je městská část statutárního města Ústí nad Labem. Bukov se řadí mezi ty nejprestižnější lokality v celém Ústí nad Labem. Proč tomu tak je a jak je to v Bukově s prodejem domů se dozvíte v tomto článku. 


 

Výhody domu na Bukově

 

  • Lokalita

Mezi ty největší výhody této městské části patří velmi rychlý přístup do krajské nemocnice. Také je zde dostatek zeleně, máte mnoho možností, kam s rodinou nebo s partnerem vyrazit na výlet do přírody.  

 

  • Doprava

Rychlý přístup máte v podstatě komkoli, díky zřízenému MHD máte rychlý přístup po celém městě. 

 

  • Rozvoj města

Městská část Bukov již od roku 2023 plánuje výstavbu zcela nového domova důchodců, díky čemu, se Bukov stane atraktivnější lokalitou pro bydlení a ceny domů na prodej budou postupem času růst. To může být atraktivní i pro mnoho investorů. 


 

Prodej domů Bukov

Při prodeji domu v Bukově, je velká výhoda již zmíněný rychlý přístup, ale zároveň i dostatek zeleně a přírody. Dále také fakt, že je tato lokalita považována za jednu z nejprestižnějších a tedy i okolí je velmi bezpečné a klidné. Bydlet zde ale není z těchto důvodů levné. Domy na prodej na Bukově cenově začínají na 3 milionech korun včetně menšího pozemku. V této lokalitě se dále nachází i několik vil, což také poukazuje na prestiž a exkluzivitu této městské části. Domů na prodej na Bukově se příliš nenachází, jelikož pro mnoho lidí bydlících v Ústí nad Labem je tato lokalita jejich vysněná, proto si domy majitelé v této lokalitě drží. Pokud si Bukov udrží svou prestiž a exkluzivitu, bude se prodejní cena domů na Bukově neustále zvyšovat, nebo si svoji hodnotu minimálně velmi dobře udrží. Při prodeji je tedy nutné všechny tyto aspekty zohlednit a do prezentace využít. 

Pokud se vám tato lokalita zalíbila, nebo máte v plánu prodej vaší nemovitosti v této exkluzivní lokalitě a nevíte, komu prodej svěřit? Na nás se můžete spolehnout, odvádíme vždy naprosto profesionální a kvalitní práci a všechny aspekty vaší nemovitosti umíme v prezentaci dokonale zhodnotit.

Obraťte se při prodeji na nás → 

 

Co by vás mohlo u nás dále zajímat:

Napište nám

Hledáte realitní kancelář, správce pro vaše nemovitosti nebo stavební firmu pro svůj projekt či rekonstrukci? Napište nám, brzy se ozveme.

Řekli o nás ...

Velice si vážíme vaší přízně a spokojenosti. Děkujeme vám.

3P Bydlení s.r.o. na Google      3P Bydlení s.r.o. na Firmy.cz       3P Bydlení s.r.o. na Nejřemeslníci

Radka Čížková
Prodej bytu

Poptali jsme s mým mužem firmu 3P Bydlení na prodej bytu po nájemníkovi. Jelikož jsme s mým mužem oba vytížení nechtěli jsme se o nic starat a s tím nám 3P Bydlení pomohlo a o vše se postarali. Navrhli nám na bytu úpravy, které pomohli navýšit jeho cenu. Byt byl ve finále k nepoznání díky rekonstrukci, kterou bezchybně provedli a v neposlední řadě díky naprosto skvělému homestagingu. Byt si svého kupce našel, takže jsme byli spokojeni. Určitě firmu 3P Bydlení doporučujeme.

p. Štabinský
Výkup nemovigtosti

Nemůžu jinak než napsat že jsem byl nad míru spokojen. Rychlé a přímé jednání.Pan Vavřina realiťák na svém místě. Vše proběhlo hladce a k našemu překvapení velmi rychle. A nesmím zapomenout na pana Poppa, absolutní profík super jednání mužu opravdu jen doporučit 3P bydlení všem ...

Jana Jelínková
Prodej nemovitosti

Po mé zkušenosti s reality 3P Bydlení a konkrétně s panem Vavřinou mohu jen doporučit. Rychlé, profesionální a hlavně  milé a vstřícné jednání. Už sem s několika realitky spolupracovala ale nelze srovnávat. Poprvé pro mne nebyl prodej nemovitosti starost ale radost. Opravdu  o nic sem se nemusela starat vše bylo ze strany realit vyřízeno k mé spokojenosti. Rychlejší a hladíš průběh prodeje sem opravdu nečekala. Skvělá domluva a vstřícnost jak časová, tak finanční což je v dnešní době velká výhoda. Krásné nafocení, byt sem dle foto pak ani nepoznala, naklizeno, dodané dekorace a doplňky ze strany realit k zútulnění bytu k lepšímu prodeji. Po domluvě lze i byt nejprve z rekonstruovat nebo něco doladit aby byl případný  prodej/koupě bytu jednodušší. Opravdu šlo o velmi příjemnou spolupráci a ráda se na 3P bydlení kdykoliv znovu obrátím. Nabízí velký sortiment služeb a na všem se dá domluvit za mě jedině 3P bydlení. Něco takového na trhu sakra chybělo. A mockrát děkuji za spolupráci.

Miloš Gúčik
Prodej bytu

Velmi vstřícný, ochotný a profesionální přístup realitního makléře i realitky 3P Bydlení. 100% spokojenost.