Prodej domů Ústí nad Labem Chlumec

Realitní kancelář 3P Bydlení ❤️ Teplice, Ústí, Most a okolí

3P Bydlení  →  Realitní kancelář  →  Prodej domů Ústí nad Labem Chlumec

Chlumec je město, které se nachází na východě Ústeckého kraje. Ve městě bydlí cca. 4300 obyvatel. Toto klidné město i přes jeho malou velikost má velmi obsáhlou historii, tudíž se ve městě nachází i mnoho historických památek, které by mohly nadšence do historie nadchnout. Jak je to ale s prodejem domů?
 

Výhody bydlení v domě v Chlumci

  • Lokalita

Město Chlumec nabízí dostatečné množství přírody a zároveň občanskou vybavenost. V Chlumci si můžete vybrat z několika restaurací a po obědě si můžete s rodinou zajít na památky, které se v Chlumci nachází.
 

  • Přístupnost

Do města Ústí nad Labem se dostanete autem za necelých 15 minut. V Ústí nad Labem na vás již čeká několik možností pro trávení času s rodinou, nebo přáteli
 

  • Aktivita města

Město Chlumec je na sociálních sítích velmi aktivní a své obyvatele informuje o každé akci spojené s určitým omezením. Dále ale pořádá i mnoho kulturních akcí, které dokážou občany obohatit a zabavit.
 

Prodej domů v Chlumci

Domy v Chlumci mají tu výhodu, že mají díky lokalitě dostatek prostoru pro velký pozemek. Domy, které se v Chlumci momentálně prodávají mají přilehlé pozemky s průměrnou rozlohou cca 500 metrů čtverečních. To dodává domu mnohem vyšší hodnotu, jelikož po pozemcích je stále větší poptávka. Při prodeji domu v Chlumci je také důležité zohlednit občanskou vybavenost města, možnosti rychlého přístupu jak do přírody, tak do města Ústí nad Labem a také velmi klidné prostředí. Lokalita tedy může být vhodná pro všechny věkové skupiny, které si shánějí své vlastní bydlení. 

Pokud jsou pro vás tyto aspekty důležité a rádi byste je při prodeji vašeho domu chtěli zhodnotit, neváhejte se na nás obrátit, my v 3P Bydlení si vše uvědomujeme a umíme všechny pozitivní aspekty vašeho domu v prezentaci vyjádřit.

 

Co by vás mohlo u nás dále zajímat:

Napište nám

Hledáte realitní kancelář, správce pro vaše nemovitosti nebo stavební firmu pro svůj projekt či rekonstrukci? Napište nám, brzy se ozveme.

Řekli o nás ...

Velice si vážíme vaší přízně a spokojenosti. Děkujeme vám.

3P Bydlení s.r.o. na Google      3P Bydlení s.r.o. na Firmy.cz       3P Bydlení s.r.o. na Nejřemeslníci

Radka Čížková
Prodej bytu

Poptali jsme s mým mužem firmu 3P Bydlení na prodej bytu po nájemníkovi. Jelikož jsme s mým mužem oba vytížení nechtěli jsme se o nic starat a s tím nám 3P Bydlení pomohlo a o vše se postarali. Navrhli nám na bytu úpravy, které pomohli navýšit jeho cenu. Byt byl ve finále k nepoznání díky rekonstrukci, kterou bezchybně provedli a v neposlední řadě díky naprosto skvělému homestagingu. Byt si svého kupce našel, takže jsme byli spokojeni. Určitě firmu 3P Bydlení doporučujeme.

p. Štabinský
Výkup nemovigtosti

Nemůžu jinak než napsat že jsem byl nad míru spokojen. Rychlé a přímé jednání.Pan Vavřina realiťák na svém místě. Vše proběhlo hladce a k našemu překvapení velmi rychle. A nesmím zapomenout na pana Poppa, absolutní profík super jednání mužu opravdu jen doporučit 3P bydlení všem ...

Jana Jelínková
Prodej nemovitosti

Po mé zkušenosti s reality 3P Bydlení a konkrétně s panem Vavřinou mohu jen doporučit. Rychlé, profesionální a hlavně  milé a vstřícné jednání. Už sem s několika realitky spolupracovala ale nelze srovnávat. Poprvé pro mne nebyl prodej nemovitosti starost ale radost. Opravdu  o nic sem se nemusela starat vše bylo ze strany realit vyřízeno k mé spokojenosti. Rychlejší a hladíš průběh prodeje sem opravdu nečekala. Skvělá domluva a vstřícnost jak časová, tak finanční což je v dnešní době velká výhoda. Krásné nafocení, byt sem dle foto pak ani nepoznala, naklizeno, dodané dekorace a doplňky ze strany realit k zútulnění bytu k lepšímu prodeji. Po domluvě lze i byt nejprve z rekonstruovat nebo něco doladit aby byl případný  prodej/koupě bytu jednodušší. Opravdu šlo o velmi příjemnou spolupráci a ráda se na 3P bydlení kdykoliv znovu obrátím. Nabízí velký sortiment služeb a na všem se dá domluvit za mě jedině 3P bydlení. Něco takového na trhu sakra chybělo. A mockrát děkuji za spolupráci.

Miloš Gúčik
Prodej bytu

Velmi vstřícný, ochotný a profesionální přístup realitního makléře i realitky 3P Bydlení. 100% spokojenost.