Prodej domů Ústí nad Labem Církvice

Realitní kancelář 3P Bydlení ❤️ Teplice, Ústí, Most a okolí

3P Bydlení  →  Realitní kancelář  →  Prodej bytů Ústí nad Labem

 

Církvice, jsou malá vesnice v blízkosti  města Ústí nad Labem a spadá pod Ústí nad Labem - Střekov. V části Církvice se nachází velmi malý počet domů a ještě méně jich je na prodej. 


Výhody domu v Církvicích

 

Lokalita

Lokalita církvic je velmi klidná a bezpečná. Je tomu tak díky tomu, že má obec velmi nízký počet obyvatel a tudíž není zcela atraktivní pro mladší zájemce. Na koho, ale lokalita Církvice může udělat dojem, jsou starší lidé, nebo rodiny s dětmi, které chtějí pro svůj život klid. 

 

Rychlá dostupnost 

Dalším faktorem, který může ovlivnit prodej domu v Církvicích je rychlá a dobrá dostupnost do města Ústí nad Labem, kde je plná občanská vybavenost, včetně mnoha možností pro trávení času s rodinou

 

Ceny nemovitostí

Ceny domů v Církvicích jsou přizpůsobeny tomu, v jaké se nachází lokalitě. Jak již bylo zmíněno, Církvice jsou velmi klidná obec a to by mohlo velkému množství mladých lidí vadit. Tudíž prodejní ceny domů v Církvicích  jsou v porovnání s prodejem domu v centru města velmi rozdílné

 

Prodej domů v Církvicích 

Prodejní strategii v Církvicích je potřeba cílit na skupinu lidí, kteří nehledají bydlení v rušném centru města, ale na ty, co hledají klid, bezpečí a místo pro odpočinek. Prezentace tudíž musí být velmi klidná a elegantní. Zároveň je ale nutné při prodeji domu v Církvicích zohlednit dobrou a rychlou dostupnost do města Ústí nad Labem, kde je kompletně všechna občanská vybavenost, včetně možností pro zábavné rodinné aktivity. Pokud plánujete koupit, nebo prodat dům v lokalitě Církvice, neváhejte se na nás obrátit, vše od perfektní prezentace až po vyřešení všech právních a stavebních dokumentací spolehlivě zařídíme.

 

Co by vás mohlo u nás dále zajímat:

Napište nám

Hledáte realitní kancelář, správce pro vaše nemovitosti nebo stavební firmu pro svůj projekt či rekonstrukci? Napište nám, brzy se ozveme.

Řekli o nás ...

Velice si vážíme vaší přízně a spokojenosti. Děkujeme vám.

3P Bydlení s.r.o. na Google      3P Bydlení s.r.o. na Firmy.cz       3P Bydlení s.r.o. na Nejřemeslníci

Radka Čížková
Prodej bytu

Poptali jsme s mým mužem firmu 3P Bydlení na prodej bytu po nájemníkovi. Jelikož jsme s mým mužem oba vytížení nechtěli jsme se o nic starat a s tím nám 3P Bydlení pomohlo a o vše se postarali. Navrhli nám na bytu úpravy, které pomohli navýšit jeho cenu. Byt byl ve finále k nepoznání díky rekonstrukci, kterou bezchybně provedli a v neposlední řadě díky naprosto skvělému homestagingu. Byt si svého kupce našel, takže jsme byli spokojeni. Určitě firmu 3P Bydlení doporučujeme.

p. Štabinský
Výkup nemovigtosti

Nemůžu jinak než napsat že jsem byl nad míru spokojen. Rychlé a přímé jednání.Pan Vavřina realiťák na svém místě. Vše proběhlo hladce a k našemu překvapení velmi rychle. A nesmím zapomenout na pana Poppa, absolutní profík super jednání mužu opravdu jen doporučit 3P bydlení všem ...

Jana Jelínková
Prodej nemovitosti

Po mé zkušenosti s reality 3P Bydlení a konkrétně s panem Vavřinou mohu jen doporučit. Rychlé, profesionální a hlavně  milé a vstřícné jednání. Už sem s několika realitky spolupracovala ale nelze srovnávat. Poprvé pro mne nebyl prodej nemovitosti starost ale radost. Opravdu  o nic sem se nemusela starat vše bylo ze strany realit vyřízeno k mé spokojenosti. Rychlejší a hladíš průběh prodeje sem opravdu nečekala. Skvělá domluva a vstřícnost jak časová, tak finanční což je v dnešní době velká výhoda. Krásné nafocení, byt sem dle foto pak ani nepoznala, naklizeno, dodané dekorace a doplňky ze strany realit k zútulnění bytu k lepšímu prodeji. Po domluvě lze i byt nejprve z rekonstruovat nebo něco doladit aby byl případný  prodej/koupě bytu jednodušší. Opravdu šlo o velmi příjemnou spolupráci a ráda se na 3P bydlení kdykoliv znovu obrátím. Nabízí velký sortiment služeb a na všem se dá domluvit za mě jedině 3P bydlení. Něco takového na trhu sakra chybělo. A mockrát děkuji za spolupráci.

Miloš Gúčik
Prodej bytu

Velmi vstřícný, ochotný a profesionální přístup realitního makléře i realitky 3P Bydlení. 100% spokojenost.