Prodej domů Ústí nad Labem Petrovice

Realitní kancelář 3P Bydlení ❤️ Teplice, Ústí, Most a okolí

3P Bydlení  →  Realitní kancelář  →  Prodej domů Ústí nad Labem Petrovice

 

Obec Petrovice je hraniční obcí mezi Ústí nad Labem a Německem. To může být pro lidi pracující v Německu velkou výhodou, zároveň ale o lesy a zeleň zde opravdu není nouze, jelikož Petrovice jsou jimi doslova obklopeny. Jak je to zde ale s prodejem domů?

 

Výhody domu v Petrovicích 

 

  • Lokalita

Jak již bylo zmíněno, obec Petrovice je obklopena zelení. Je také obklopena i polemi, které zabírají větší část celkové lokality obce. Najdete zde opravdu klid a mnoho míst v přírodě na relaxaci 

 

  • Okolí

Na to jak jsou Petrovice malé, jejich historie sahá velmi hluboko. Obzvláště náboženské historie. V Petrovicích se tedy nachází mnoho památek spojených s křesťanským náboženstvím, jako je například známý kostel sv. Mikuláše. 

 

  • Mobilita

Z obce Petrovic se do nejbližšího německého města dostanete za pouhých 10 minut. Lokalita této obce je pro zdejší obyvatele z pracovního hlediska velmi výhodná. Mohou za prací do Německa bez problému dojíždět autem. Zároveň se ale můžete velmi rychle dostat do města Ústí nad Labem, tudíž lokalita Petrovic je velmi výhodná. 
 

Prodej domů Petrovice

Domy v Petrovicích jsou zpravidla velmi prostorné, stejně tak, jako jejich přilehlé pozemky, nebo zahrady. Domy v Petrovicích jsou tak spíše orientované pro rodiny s dětmi. Při prodeji domu v Petrovicích je v prezentaci důležité zohlednit hlavně mobilitu, kterou si budeme společně s domem kupovat, jelikož máte opravdu velké možnosti. Dále také téměř kompletní občanská vybavenost včetně několika restaurací, kam si můžete po rodinném výletu zajít na dobré jídlo. Prodejní ceny za domy se zde pohybují kolem 5 milionů, je tomu tak, že každý z těchto domů, má velmi prostorný pozemek. 

Všechny tyto aspekty jsou při prodeji domu v Petrovicích potřeba v prezentaci zohlednit. To si ve 3P Bydlení uvědomujeme a máme pro to cit. Vše v prezentaci umíme zohlednit, aby si toho případný kupující byl vědom a ještě více si vaši prodávanou nemovitost zalíbil.

 

Kontaktujte nás a my se o prodej vaší nemovitosti postaráme. 

 

Co by vás mohlo u nás dále zajímat:

Napište nám

Hledáte realitní kancelář, správce pro vaše nemovitosti nebo stavební firmu pro svůj projekt či rekonstrukci? Napište nám, brzy se ozveme.

Řekli o nás ...

Velice si vážíme vaší přízně a spokojenosti. Děkujeme vám.

3P Bydlení s.r.o. na Google      3P Bydlení s.r.o. na Firmy.cz       3P Bydlení s.r.o. na Nejřemeslníci

Radka Čížková
Prodej bytu

Poptali jsme s mým mužem firmu 3P Bydlení na prodej bytu po nájemníkovi. Jelikož jsme s mým mužem oba vytížení nechtěli jsme se o nic starat a s tím nám 3P Bydlení pomohlo a o vše se postarali. Navrhli nám na bytu úpravy, které pomohli navýšit jeho cenu. Byt byl ve finále k nepoznání díky rekonstrukci, kterou bezchybně provedli a v neposlední řadě díky naprosto skvělému homestagingu. Byt si svého kupce našel, takže jsme byli spokojeni. Určitě firmu 3P Bydlení doporučujeme.

p. Štabinský
Výkup nemovigtosti

Nemůžu jinak než napsat že jsem byl nad míru spokojen. Rychlé a přímé jednání.Pan Vavřina realiťák na svém místě. Vše proběhlo hladce a k našemu překvapení velmi rychle. A nesmím zapomenout na pana Poppa, absolutní profík super jednání mužu opravdu jen doporučit 3P bydlení všem ...

Jana Jelínková
Prodej nemovitosti

Po mé zkušenosti s reality 3P Bydlení a konkrétně s panem Vavřinou mohu jen doporučit. Rychlé, profesionální a hlavně  milé a vstřícné jednání. Už sem s několika realitky spolupracovala ale nelze srovnávat. Poprvé pro mne nebyl prodej nemovitosti starost ale radost. Opravdu  o nic sem se nemusela starat vše bylo ze strany realit vyřízeno k mé spokojenosti. Rychlejší a hladíš průběh prodeje sem opravdu nečekala. Skvělá domluva a vstřícnost jak časová, tak finanční což je v dnešní době velká výhoda. Krásné nafocení, byt sem dle foto pak ani nepoznala, naklizeno, dodané dekorace a doplňky ze strany realit k zútulnění bytu k lepšímu prodeji. Po domluvě lze i byt nejprve z rekonstruovat nebo něco doladit aby byl případný  prodej/koupě bytu jednodušší. Opravdu šlo o velmi příjemnou spolupráci a ráda se na 3P bydlení kdykoliv znovu obrátím. Nabízí velký sortiment služeb a na všem se dá domluvit za mě jedině 3P bydlení. Něco takového na trhu sakra chybělo. A mockrát děkuji za spolupráci.

Miloš Gúčik
Prodej bytu

Velmi vstřícný, ochotný a profesionální přístup realitního makléře i realitky 3P Bydlení. 100% spokojenost.