Prodej domů Ústí nad Labem Skorotice

Realitní kancelář 3P Bydlení ❤️ Teplice, Ústí, Most a okolí

3P Bydlení  →  Realitní kancelář  →  Prodej domů Ústí nad Labem Skorotice

 

Skorotice jsou městská část statutárního města Ústí nad Labem, která se leží v blízkosti městské části Severní terasa, která je považována za jednu z nejatraktivnějších v celém Ústí nad Labem. Má to ale vliv na prodej domů ve Skoroticích?

 

Výhody domu ve Skoroticích

 

  • Lokalita

Městská část Skorotice se nachází směrem na sever od centra, tudíž je ze Skorotic rychlejší přístup do Německa. Což může být velkou výhodou pro obyvatele již pracující v Německu, nebo pro ty, kteří práci v této zemi zvažují. Městská část Skorotice je také značně klidnější, než části města Ústí nad Labem, která jsou spíše u centra. Ve Skoroticích se tedy nemusíte o svůj klid a soukromí strachovat. 

 

  • Doprava

Pokud nevlastníte automobil, tak nemusíte mít strach, že budete muset chodit pěšky :). Skorotice jsou připojeny na městskou hromadnou dopravu, která spadá pod město Ústí nad Labem, což znamená, že máte možnost se zcela volně pohybovat po celém Ústí. Pokud máte rodinu s dětmi, tak to pro vás může být i časová výhoda, jelikož se vaše děti bezpečně a samostatně mohou dopravit do školy. 

 

Prodej domů Skorotice

Při prodeji domů ve Skoroticích by se mělo zohlednit to, jakou má tato část klidné prostředí a zároveň, že máte díky dopravě možnost se pohybovat po celém Ústí nad Labem. Prodejní cena průměrných domů ve Skoroticích začíná na 3 milionech korun. K domu samozřejmě ve Skoroticích patří i pozemek, nebo zahrada, která je pro vaší rodinu velkým bonusem. Ve Skoroticích se tedy nemusíte bát, že nebudete mít dostatek místa a ani, že jste bez automobilu v nouzi. Je to tedy perfektní místo pro rodinný život. Při prodeji a prezentaci domu, je nutné všechny tyto aspekty zohlednit, důležité je na to budoucí kupující upozornit a dát jim najevo, že váš dům ve Skoroticích, je pro ně ten pravý. Náš tým ve 3P Bydlení si vše uvědomuje a je připraven pro vás odvést perfektní práci, díky které bude pro vás prodej domu bezstarostný. 

 

Co by vás mohlo u nás dále zajímat:

Napište nám

Hledáte realitní kancelář, správce pro vaše nemovitosti nebo stavební firmu pro svůj projekt či rekonstrukci? Napište nám, brzy se ozveme.

Řekli o nás ...

Velice si vážíme vaší přízně a spokojenosti. Děkujeme vám.

3P Bydlení s.r.o. na Google      3P Bydlení s.r.o. na Firmy.cz       3P Bydlení s.r.o. na Nejřemeslníci

Radka Čížková
Prodej bytu

Poptali jsme s mým mužem firmu 3P Bydlení na prodej bytu po nájemníkovi. Jelikož jsme s mým mužem oba vytížení nechtěli jsme se o nic starat a s tím nám 3P Bydlení pomohlo a o vše se postarali. Navrhli nám na bytu úpravy, které pomohli navýšit jeho cenu. Byt byl ve finále k nepoznání díky rekonstrukci, kterou bezchybně provedli a v neposlední řadě díky naprosto skvělému homestagingu. Byt si svého kupce našel, takže jsme byli spokojeni. Určitě firmu 3P Bydlení doporučujeme.

p. Štabinský
Výkup nemovigtosti

Nemůžu jinak než napsat že jsem byl nad míru spokojen. Rychlé a přímé jednání.Pan Vavřina realiťák na svém místě. Vše proběhlo hladce a k našemu překvapení velmi rychle. A nesmím zapomenout na pana Poppa, absolutní profík super jednání mužu opravdu jen doporučit 3P bydlení všem ...

Jana Jelínková
Prodej nemovitosti

Po mé zkušenosti s reality 3P Bydlení a konkrétně s panem Vavřinou mohu jen doporučit. Rychlé, profesionální a hlavně  milé a vstřícné jednání. Už sem s několika realitky spolupracovala ale nelze srovnávat. Poprvé pro mne nebyl prodej nemovitosti starost ale radost. Opravdu  o nic sem se nemusela starat vše bylo ze strany realit vyřízeno k mé spokojenosti. Rychlejší a hladíš průběh prodeje sem opravdu nečekala. Skvělá domluva a vstřícnost jak časová, tak finanční což je v dnešní době velká výhoda. Krásné nafocení, byt sem dle foto pak ani nepoznala, naklizeno, dodané dekorace a doplňky ze strany realit k zútulnění bytu k lepšímu prodeji. Po domluvě lze i byt nejprve z rekonstruovat nebo něco doladit aby byl případný  prodej/koupě bytu jednodušší. Opravdu šlo o velmi příjemnou spolupráci a ráda se na 3P bydlení kdykoliv znovu obrátím. Nabízí velký sortiment služeb a na všem se dá domluvit za mě jedině 3P bydlení. Něco takového na trhu sakra chybělo. A mockrát děkuji za spolupráci.

Miloš Gúčik
Prodej bytu

Velmi vstřícný, ochotný a profesionální přístup realitního makléře i realitky 3P Bydlení. 100% spokojenost.