Prodej domů Ústí nad Labem Svádov

Realitní kancelář 3P Bydlení ❤️ Teplice, Ústí, Most a okolí

3P Bydlení  →  Realitní kancelář  →  Prodej domů Ústí nad Labem Svádov

 

Svádov je městská část statutárního města Ústí nad Labem. Jedná se o čtvrť, která se nachází 4 kilometry od centra a leží u břehu řeky Labe. Jak je to ale s prodejem domů ve Svádově? 

 

Výhody domu ve Svádově

 

  • Lokalita

Lokalita svádova je jak dělaná pro lidi, nebo rodiny, co vyhledávají dostatečný prostor a možnosti relaxace v přírodě. Pokud hledáte místo, kde se budete cítit volní a zrelaxovaní už jen když se podíváte z okna, tak je Svádov přímo pro vás. Dále díky blízkosti břehu řeky Labe máte možnost, si nechat u břehu postavit chatu, na které budete trávit volné víkendy.

 

  • Dostupnost 

Do centra města Ústí nad Labem se autem dostanete za necelých 10 minut. Ve městě Ústí nad Labem se nachází veškerá občanská vybavenost, což vám může usnadnit velké množství času. 


 

Prodej domů Svádov

Domy v lokalitě Svádov, mají k sobě přilehlé opravdu rozsáhlé pozemky. Běžně se jedná o pozemky, které mají 500 metrů čtverečních a více. To je opět další výhoda při prodeji domů ve Svádově. Pozemky tu jsou opravdu velmi rozsáhlé a to cenu domů samozřejmě zvyšuje. Co se týče prodejních cen domů, tak ty jsou zde nižší, než domy blíže k centru města Ústí nad Labem. To je samozřejmě logické a má to hned několik důvodů. Jedním z nich je, že v centru města Ústí nad Labem máte veškerou občanskou vybavenost na dosah ruky, proto je o domy centru vyšší zájem a proto jsou ceny vyšší, než ve vzdálenějších lokalitách. 

Při prodeji domu ve Svádově je velmi důležité zohlednit lokalitu této městské části. Má se totiž čím chlubit. Nachází se zde opravdu mnoho možností, kde v přírodě trávit čas a to je pro mnoho kupujících zásadní. Je proto důležité toto zohlednit v prezentaci při prodeji nemovitosti a zdůraznit krásy, co tato městská část Svádov nabízí. Prodejní cena domů s pozemkem se ve Svádově pohybuje kolem 2 a půl až 4 milionů korun. 

Jestliže vás tato oblast zaujala a uvažujete o prodeji vaší nemovitosti v této klidné lokalitě a nemáte jasno, komu svěřit prodej, můžete na nás spolehnout. Naše práce je vždy založena na profesionálním přístupu a kvalitě, a dokážeme dokonale ocenit všechny aspekty vaší nemovitosti a prodat ji co nejefektivněji a za maximální cenu. 

Kontaktujte nás a my se o prodej vaší nemovitosti postaráme. 

 

Co by vás mohlo u nás dále zajímat:

Napište nám

Hledáte realitní kancelář, správce pro vaše nemovitosti nebo stavební firmu pro svůj projekt či rekonstrukci? Napište nám, brzy se ozveme.

Řekli o nás ...

Velice si vážíme vaší přízně a spokojenosti. Děkujeme vám.

3P Bydlení s.r.o. na Google      3P Bydlení s.r.o. na Firmy.cz       3P Bydlení s.r.o. na Nejřemeslníci

Radka Čížková
Prodej bytu

Poptali jsme s mým mužem firmu 3P Bydlení na prodej bytu po nájemníkovi. Jelikož jsme s mým mužem oba vytížení nechtěli jsme se o nic starat a s tím nám 3P Bydlení pomohlo a o vše se postarali. Navrhli nám na bytu úpravy, které pomohli navýšit jeho cenu. Byt byl ve finále k nepoznání díky rekonstrukci, kterou bezchybně provedli a v neposlední řadě díky naprosto skvělému homestagingu. Byt si svého kupce našel, takže jsme byli spokojeni. Určitě firmu 3P Bydlení doporučujeme.

p. Štabinský
Výkup nemovigtosti

Nemůžu jinak než napsat že jsem byl nad míru spokojen. Rychlé a přímé jednání.Pan Vavřina realiťák na svém místě. Vše proběhlo hladce a k našemu překvapení velmi rychle. A nesmím zapomenout na pana Poppa, absolutní profík super jednání mužu opravdu jen doporučit 3P bydlení všem ...

Jana Jelínková
Prodej nemovitosti

Po mé zkušenosti s reality 3P Bydlení a konkrétně s panem Vavřinou mohu jen doporučit. Rychlé, profesionální a hlavně  milé a vstřícné jednání. Už sem s několika realitky spolupracovala ale nelze srovnávat. Poprvé pro mne nebyl prodej nemovitosti starost ale radost. Opravdu  o nic sem se nemusela starat vše bylo ze strany realit vyřízeno k mé spokojenosti. Rychlejší a hladíš průběh prodeje sem opravdu nečekala. Skvělá domluva a vstřícnost jak časová, tak finanční což je v dnešní době velká výhoda. Krásné nafocení, byt sem dle foto pak ani nepoznala, naklizeno, dodané dekorace a doplňky ze strany realit k zútulnění bytu k lepšímu prodeji. Po domluvě lze i byt nejprve z rekonstruovat nebo něco doladit aby byl případný  prodej/koupě bytu jednodušší. Opravdu šlo o velmi příjemnou spolupráci a ráda se na 3P bydlení kdykoliv znovu obrátím. Nabízí velký sortiment služeb a na všem se dá domluvit za mě jedině 3P bydlení. Něco takového na trhu sakra chybělo. A mockrát děkuji za spolupráci.

Miloš Gúčik
Prodej bytu

Velmi vstřícný, ochotný a profesionální přístup realitního makléře i realitky 3P Bydlení. 100% spokojenost.