Prodej vil Ústí nad Labem

Realitní kancelář 3P Bydlení ❤️ Teplice, Ústí, Most a okolí

3P Bydlení  →  Realitní kancelář  →  Prodej vil Ústí nad Labem

Za vilu se považuje samostatná bytová budova, která je vhodná pro jednu nebo více rodin, typicky disponující jedním až dvěma nadzemními patry, obrovskou zahradou a v některých případech také garáží. Její konstrukce je zpravidla zhotovena z cihel či betonu. Jak je to ale s prodejem?
 

Rozdíl mezi vilou a rodinným domem

  • Velikost a náročnost

Vila je většinou větší a nákladnější než rodinný dům. Často má více nadzemních pater a nabízí luxusnější vybavení.
 

  • Design

Vily, které jsou v Ústí nad Labem na prodej jsou často navrženy ve vyšším architektonickém stylu, což znamená, že mohou mít prvky, jako jsou sloupy, oblouky, terasy a další neobvyklé detaily.
 

  • Lokalita

Vily jsou často umístěny v těch prestižnějších lokalitách, často s výhledem na okolí. Naopak rodinné domy se mohou nacházet v různých typech prostředí, od předměstských oblastí až po venkovské vesnice.
 

  • Údržba a náklady

Vily mohou vyžadovat vyšší náklady na údržbu a provoz než běžné rodinné domy, hlavně kvůli jejich větší velikosti a složitější architektuře. Náklady na rekonstrukci jsou také velmi finančně náročné a složité.
 

Prodej vily v Ústí nad Labem

Vil v Ústí nad Labem opravdu není na prodej mnoho. V této lokalitě jsou vily spíše historického rázu, než toho moderního s tím nejkvalitnějším vybavením. Na to se jednoduše v Ústí nad Labem nenachází dostatečná klientela, která by si to mohla dovolit. Pokud jste ale milovníkem architektonicky zajímavých a historických staveb, tak vily v Ústí nad Labem mohou být právě váš šálek čaje. Momentálně se zde na prodej nachází nejméně 10 historických vil a v každé z nich je jiný kus historie, která by mohla některé nadšence uchvátit. Nejlevnější vilu v Ústí nad Labem pravděpodobně neseženete pod 7 milionů korun a je pravděpodobné, že budete muset uvažovat o částečné rekonstrukci, nebo drobných úpravách. Naopak nejdražší vily se v Ústí nad Labem běžně pohybují kolem 10 milionů a výš. Za tuto částku si koupíte opravdu svůj vlastní palác, který ale pro někoho může být již příliš velký a honosný. Se svým vlastním palácem samozřejmě kupujete i obrovský pozemek, nebo zahradu, která vám bude připadat spíše jako les. Možnosti s takovým pozemkem jsou tedy omezeny pouze vaši představivostí a jednoznačně množstvím času, kterého budete při údržbě takového pozemku potřebovat opravdu mnoho.
 

Prodejní strategie vily

Prodejní strategie takové vily například právě v Ústí nad Labem je jednoznačná. Zacílení, co nejširšího okruhu lidí, ale i z jiných krajů České Republiky, vlastní web nemovitosti je samozřejmostí stejně jako perfektní videoprohlídka, fotografie a samotná prezentace. To vše, jsme si ve 3P Bydlení vědomi a do prodeje vily, bychom investovali vysoké finanční částky a zároveň bychom nebránili naší kreativitě, které máme opravdu požehnaně, protože u nemovitosti tohoto typu je na to prostoru skutečně mnoho a je to při prodeji potřeba. Při prodeji nemovitosti, jako je historická vila se již musí opravdu intenzivně přemýšlet, aby prodej trval co nejkratší dobu, samozřejmě za tu maximální cenu. Dobu trvání takvého prodeje lze určit těžce, každopádně experti na realitní trh odhadují prodejní dobu minimálně 9 měsíců.

 

Co by vás mohlo u nás dále zajímat:

Napište nám

Hledáte realitní kancelář, správce pro vaše nemovitosti nebo stavební firmu pro svůj projekt či rekonstrukci? Napište nám, brzy se ozveme.

Řekli o nás ...

Velice si vážíme vaší přízně a spokojenosti. Děkujeme vám.

3P Bydlení s.r.o. na Google      3P Bydlení s.r.o. na Firmy.cz       3P Bydlení s.r.o. na Nejřemeslníci

Radka Čížková
Prodej bytu

Poptali jsme s mým mužem firmu 3P Bydlení na prodej bytu po nájemníkovi. Jelikož jsme s mým mužem oba vytížení nechtěli jsme se o nic starat a s tím nám 3P Bydlení pomohlo a o vše se postarali. Navrhli nám na bytu úpravy, které pomohli navýšit jeho cenu. Byt byl ve finále k nepoznání díky rekonstrukci, kterou bezchybně provedli a v neposlední řadě díky naprosto skvělému homestagingu. Byt si svého kupce našel, takže jsme byli spokojeni. Určitě firmu 3P Bydlení doporučujeme.

p. Štabinský
Výkup nemovigtosti

Nemůžu jinak než napsat že jsem byl nad míru spokojen. Rychlé a přímé jednání.Pan Vavřina realiťák na svém místě. Vše proběhlo hladce a k našemu překvapení velmi rychle. A nesmím zapomenout na pana Poppa, absolutní profík super jednání mužu opravdu jen doporučit 3P bydlení všem ...

Jana Jelínková
Prodej nemovitosti

Po mé zkušenosti s reality 3P Bydlení a konkrétně s panem Vavřinou mohu jen doporučit. Rychlé, profesionální a hlavně  milé a vstřícné jednání. Už sem s několika realitky spolupracovala ale nelze srovnávat. Poprvé pro mne nebyl prodej nemovitosti starost ale radost. Opravdu  o nic sem se nemusela starat vše bylo ze strany realit vyřízeno k mé spokojenosti. Rychlejší a hladíš průběh prodeje sem opravdu nečekala. Skvělá domluva a vstřícnost jak časová, tak finanční což je v dnešní době velká výhoda. Krásné nafocení, byt sem dle foto pak ani nepoznala, naklizeno, dodané dekorace a doplňky ze strany realit k zútulnění bytu k lepšímu prodeji. Po domluvě lze i byt nejprve z rekonstruovat nebo něco doladit aby byl případný  prodej/koupě bytu jednodušší. Opravdu šlo o velmi příjemnou spolupráci a ráda se na 3P bydlení kdykoliv znovu obrátím. Nabízí velký sortiment služeb a na všem se dá domluvit za mě jedině 3P bydlení. Něco takového na trhu sakra chybělo. A mockrát děkuji za spolupráci.

Miloš Gúčik
Prodej bytu

Velmi vstřícný, ochotný a profesionální přístup realitního makléře i realitky 3P Bydlení. 100% spokojenost.