Prodej bytů v Ústí nad Labem

Realitní kancelář 3P Bydlení ❤️ Teplice, Ústí, Most a okolí

3P Bydlení  →  Realitní kancelář  →  Prodej bytů Ústí nad Labem

Ústí nad Labem, město ležící v Severních Čechách a známé jako město s nejvyšší nezaměstnaností v České republice. Jak se zde ale daří bytům?
 

Průměrná cena bytů v Ústí nad Labem

Průměrná cena bytů se zde pohybuje kolem 34.000,- za m², což je nejnižší cena za m² v České republice. Ceny se ale velmi liší v závislosti na lokalitě, jelikož Ústí nad Labem má několik sociálně vyloučených lokalit a díky tomu jsou ceny nemovitostí v okolí značně ovlivněny.
 

Nejdražší lokality v Ústí nad Labem

Mezi nejdražšími a zároveň nejžádanějšími lokalitami v Ústí nad Labem patří jednoznačně Severní Terasa, Skřivánek, Všebořice nebo Klíše, kde je průměrná cena za m² kolem 40.000,- Kč. Tyto lokality nabízí klid, ale zároveň máte vše na dosah ruky, nemusíte se proto obávat ztraceného času na cestách.
 

Nejlevnější lokality v Ústí nad Labem

Na druhou stranu jsou zde lokality, kde není bydlení tak pohodové a klidné, jako v těch předešlých. Mezi ně patří Neštěmice, Mojžíř, Krásné Březno nebo Předlice. V těchto lokalitách se průměrná cena za m² pohybuje kolem 18.000,- Kč. Což je o polovinu nižší, než v předchozích lokalitách. Je tomu tak, jelikož se byty nachází v sociálně vyloučených lokalitách.
 

Výhody bydlení v oblasti Ústí nad Labem

Mezi největší výhody této oblasti patří jednoznačně velmi dostupný a časově nenáročný přístup do Německa, kam se autem dostanete za necelou hodinu cesty. Další výhodou je stejně dlouhá cesta do hlavního města Prahy. Zároveň Ústí nad Labem toho má dost co nabídnout, ať už se jedná o přírodu, tak o kvalitně strávený čas v samotném centru města.
 

Investiční výhody v oblasti Ústí nad Labem 

I levně koupené byty si drží svoji hodnotu a v čase rostou na ceně. Pro investory je lákávaé vyšší výnosové procento. Nákup investičních nemovitostí v této oblasti je momentálně ideální a může se ukázat jako dlouhodobě výhodný. Jako další výhodou je, že se i některé horší a vyloučené lokality postupně přetvářejí v důstojné a klidné. Ubytovny pomalu mizí a to zejména v lokalitě Střekov, kde máme v nabídce např. tento bytový dům s 15 bytovými jednotkami a kde bude hodnota bytů postupem času stále růst.
 

Prodej bytu v Ústí nad Labem

S prodejem bytů je to někdy běh na delší trať. Především, pokud si byt prodáváte svépomocí. Při prodeji svého bytu narazíte na řadu administrativních náležitostí, které mohou zabrat poměrně dost času. Určit délku prodeje bytu je v tomto ohledu velmi složité, jelikož každý byt je něčím speciální a také záleží na lokalitě. V průměru se odhaduje, že prodej bytu v Ústí nad Labem může trvat svépomocí až 7 měsíců, s realitní kanceláří 3P Bydlení pak cca 2-3 měsíce. Vše ale záleží na tom, jak je byt odprezentován, kde je inzerován a kolik je do nabídky investováno peněz. Řádově může jít o částku začínající na 40 tisících Kč. Pokud chcete vše bezstarostně a vyvarovat se drahých chyb, svěřte nemovitost profesionálům, kteří se o prodej vaší nemovitosti postarají.

V 3P Bydlení víme, jak je pro vás při prodeji důležité, abyste dostali nejvyšší možnou cenu v co nejkratším čase. Do našeho know-how, které pomáhá zrychlit prodej, patří náš home staging, vizualizace interiérů, profesionální fotky a videa a inzerce na všech klíčových portálech a sociálních sítích.

 

Co by vás mohlo u nás dále zajímat:

Napište nám

Hledáte realitní kancelář, správce pro vaše nemovitosti nebo stavební firmu pro svůj projekt či rekonstrukci? Napište nám, brzy se ozveme.

Řekli o nás ...

Velice si vážíme vaší přízně a spokojenosti. Děkujeme vám.

3P Bydlení s.r.o. na Google      3P Bydlení s.r.o. na Firmy.cz       3P Bydlení s.r.o. na Nejřemeslníci

Radka Čížková
Prodej bytu

Poptali jsme s mým mužem firmu 3P Bydlení na prodej bytu po nájemníkovi. Jelikož jsme s mým mužem oba vytížení nechtěli jsme se o nic starat a s tím nám 3P Bydlení pomohlo a o vše se postarali. Navrhli nám na bytu úpravy, které pomohli navýšit jeho cenu. Byt byl ve finále k nepoznání díky rekonstrukci, kterou bezchybně provedli a v neposlední řadě díky naprosto skvělému homestagingu. Byt si svého kupce našel, takže jsme byli spokojeni. Určitě firmu 3P Bydlení doporučujeme.

p. Štabinský
Výkup nemovigtosti

Nemůžu jinak než napsat že jsem byl nad míru spokojen. Rychlé a přímé jednání.Pan Vavřina realiťák na svém místě. Vše proběhlo hladce a k našemu překvapení velmi rychle. A nesmím zapomenout na pana Poppa, absolutní profík super jednání mužu opravdu jen doporučit 3P bydlení všem ...

Jana Jelínková
Prodej nemovitosti

Po mé zkušenosti s reality 3P Bydlení a konkrétně s panem Vavřinou mohu jen doporučit. Rychlé, profesionální a hlavně  milé a vstřícné jednání. Už sem s několika realitky spolupracovala ale nelze srovnávat. Poprvé pro mne nebyl prodej nemovitosti starost ale radost. Opravdu  o nic sem se nemusela starat vše bylo ze strany realit vyřízeno k mé spokojenosti. Rychlejší a hladíš průběh prodeje sem opravdu nečekala. Skvělá domluva a vstřícnost jak časová, tak finanční což je v dnešní době velká výhoda. Krásné nafocení, byt sem dle foto pak ani nepoznala, naklizeno, dodané dekorace a doplňky ze strany realit k zútulnění bytu k lepšímu prodeji. Po domluvě lze i byt nejprve z rekonstruovat nebo něco doladit aby byl případný  prodej/koupě bytu jednodušší. Opravdu šlo o velmi příjemnou spolupráci a ráda se na 3P bydlení kdykoliv znovu obrátím. Nabízí velký sortiment služeb a na všem se dá domluvit za mě jedině 3P bydlení. Něco takového na trhu sakra chybělo. A mockrát děkuji za spolupráci.

Miloš Gúčik
Prodej bytu

Velmi vstřícný, ochotný a profesionální přístup realitního makléře i realitky 3P Bydlení. 100% spokojenost.