Nové domy Ústí nad Labem

Realitní kancelář 3P Bydlení ❤️ Teplice, Ústí, Most a okolí

3P Bydlení  →  Realitní kancelář  →  Nové domy Ústí nad Labem

Novostavby, nebo domy po rekonstrukci na prodej v Ústí nad Labem příliš mnoho nenajdete. Majitelé se jich velmi neradi zbavují, jelikož si ve většině případů svůj nový dům zrekonstruují a bydlí v něm, nebo ho přenechají svým dětem, nebo vnoučatům. Ale nemusíte zoufat, několik nových domů se v Ústí nad Labem na prodej najde a vy se dozvíte ceny, kde se nové domy nachází a uděláte si představu, jestli je tento typ nemovitosti pro vás.
 

Cena nového domu

Co se dá považovat za nový dům? To není oficiálně určeno, každopádně realitní experti se shodli, že dům, který je starý do 10 let se za nový dům, nebo za novostavbu teoreticky považovat dá. U ceny nového domu i v lokalitě, jako je Ústí nad Labem počítejte s vyššími částkami milionů. S novým domem je v ceně samozřejmě i pozemek, který po většinou bývá i dost velký a to cenu také zvyšuje. Co dále zvyšuje prodejní cenu je jednoznačně materiál. Nově postavený dům, nebo nově zrekonstruovaný se nebude stavět ze zastaralých materiálů, to dá rozum. V nových stavbách se proto používají moderní obklady, materiály a design. 

Nové domy na prodej se nachází spíše v přilehlých vesnicích a menších městech. Je tomu tak, jelikož lidé, co shánějí nový rodinný dům chtějí většinou i velký pozemek. Ten bývá mnohem dostupnější právě na vesnicích, nebo v menších městech, jako jsou například Petrovice, Řehlovice, nebo Dolní Zálezly. V těchto vesnicích je radost bydlet, jelikož máte v blízkosti veškerou občanskou vybavenost a stejně tak velké možnosti se vydat do přírody. Domy v těchto lokalitách se včetně pozemku, který bývá velikostně kolem 600 metrů čtverečních se cenově pohybují od 7 do 10 milionů korun, samozřejmě v závislosti na lokalitě, celkové velikosti domu a přilehlého pozemku.
 

Výhody nového domu

 

  • Nižší náklady na údržbu

Díky novému stavu a moderním materiálům mají nové domy tendenci vyžadovat méně údržby a rekonstrukcí, což může snížit provozní náklady a ušetřit novým majitelům spoustu času.
 

  • Energetická účinnost 

Nové domy jsou lépe izolované a vybaveny modernějšími technologiemi pro úsporu energie, což může vést k nižším nákladům a k větší ekologické udržitelnosti pro majitele.
 

  • Bezpečnost a dodržování stavebních předpisů

Nové domy jsou obvykle postaveny podle nejnovějších stavebních předpisů a standardů, což může pro majitele poskytnout větší pocit bezpečí a jistoty.
 

  • Finanční výhody 

Koupě nového domu je bez pochyby velmi finančně náročná. Každopádně některé vládní programy a hypoteční úvěry mohou nabídnout výhodné podmínky pro nákup, což může snížit celkové náklady a zvýšit dostupnost.
 

Prodej nového domu v Ústí nad Labem

Při prodeji nového domu, je třeba myslet na to, že je třeba v nabídce zohlednit to, že je dům moderní a dle toho uzpůsobit formu prezentace. Jiným způsobem se bude prezentovat například historická vila. Je třeba myslet na detaily a prezentaci vytvořit elegantně, precizně a luxusně. Prezentací se myslí videoprohlídka, fotografie, web nemovitosti, nebo pokud je to nutné, tak rozhodně i homestaging. Při prodeji nového domu je nutné, nebát se investovat přes rozpočet a dělat vše naprosto precizně. V 3P Bydlení se přesně takto o prodej nemovitostí staráme a do všeho dáváme maximální úsilí.

 

Co by vás mohlo u nás dále zajímat:

Napište nám

Hledáte realitní kancelář, správce pro vaše nemovitosti nebo stavební firmu pro svůj projekt či rekonstrukci? Napište nám, brzy se ozveme.

Řekli o nás ...

Velice si vážíme vaší přízně a spokojenosti. Děkujeme vám.

3P Bydlení s.r.o. na Google      3P Bydlení s.r.o. na Firmy.cz       3P Bydlení s.r.o. na Nejřemeslníci

Radka Čížková
Prodej bytu

Poptali jsme s mým mužem firmu 3P Bydlení na prodej bytu po nájemníkovi. Jelikož jsme s mým mužem oba vytížení nechtěli jsme se o nic starat a s tím nám 3P Bydlení pomohlo a o vše se postarali. Navrhli nám na bytu úpravy, které pomohli navýšit jeho cenu. Byt byl ve finále k nepoznání díky rekonstrukci, kterou bezchybně provedli a v neposlední řadě díky naprosto skvělému homestagingu. Byt si svého kupce našel, takže jsme byli spokojeni. Určitě firmu 3P Bydlení doporučujeme.

p. Štabinský
Výkup nemovigtosti

Nemůžu jinak než napsat že jsem byl nad míru spokojen. Rychlé a přímé jednání.Pan Vavřina realiťák na svém místě. Vše proběhlo hladce a k našemu překvapení velmi rychle. A nesmím zapomenout na pana Poppa, absolutní profík super jednání mužu opravdu jen doporučit 3P bydlení všem ...

Jana Jelínková
Prodej nemovitosti

Po mé zkušenosti s reality 3P Bydlení a konkrétně s panem Vavřinou mohu jen doporučit. Rychlé, profesionální a hlavně  milé a vstřícné jednání. Už sem s několika realitky spolupracovala ale nelze srovnávat. Poprvé pro mne nebyl prodej nemovitosti starost ale radost. Opravdu  o nic sem se nemusela starat vše bylo ze strany realit vyřízeno k mé spokojenosti. Rychlejší a hladíš průběh prodeje sem opravdu nečekala. Skvělá domluva a vstřícnost jak časová, tak finanční což je v dnešní době velká výhoda. Krásné nafocení, byt sem dle foto pak ani nepoznala, naklizeno, dodané dekorace a doplňky ze strany realit k zútulnění bytu k lepšímu prodeji. Po domluvě lze i byt nejprve z rekonstruovat nebo něco doladit aby byl případný  prodej/koupě bytu jednodušší. Opravdu šlo o velmi příjemnou spolupráci a ráda se na 3P bydlení kdykoliv znovu obrátím. Nabízí velký sortiment služeb a na všem se dá domluvit za mě jedině 3P bydlení. Něco takového na trhu sakra chybělo. A mockrát děkuji za spolupráci.

Miloš Gúčik
Prodej bytu

Velmi vstřícný, ochotný a profesionální přístup realitního makléře i realitky 3P Bydlení. 100% spokojenost.