Prodej garsonky Ústí nad Labem

Realitní kancelář 3P Bydlení ❤️ Teplice, Ústí, Most a okolí

3P Bydlení  →  Realitní kancelář  →  Prodej garsonky Ústí nad Labem

 

Ve městě Ústí nad Labem si na své přijde zcela každý. Nachází se zde dostatek zeleně i mnoho možností, jak aktivně strávit svůj čas. Jak se zde ale daří prodeji garsonek

 

Co je garsonka?

Pojem garsonka, jiank “garsoniéra” je označení pro byt, který nabízí podlahovou plochu většinou pod 32m2. Je to tedy velmi malý prostor, který je vhodný pro studenty, nebo pro mladý pár, který právě začíná být ekonomicky aktivní. Může samozřejmě vyhovovat komukoliv, kdo se v ní bude cítit spokojeně. 

 

Výhody garsonky

  • Nižší náklady 

Jelikož jde o velmi malý byt, odpovídá tomu i výše nájemného a energií. To se může zamlouvat spořivým obyvatelům, nebo pokud nemáte momentálně vyšší měsíční rozpočet.

  • Snadnější údržba 

S menším prostorem jde samozřejmě ruku v ruce i menší náročnost na údržbu celého prostoru, což ušetří mnoho času.

  • Lepší dostupnost 

Garsonky jsou nejčastěji umístěny v centru města, odkud máte snadnější přístupnost k MHD, obchodům, nebo k lékaři. Všechny tyto výhody, by se měli při prodeji garsonky jednoznačně zohlednit.

  • Investiční příležitost

Díky nízkým cenám, za které se garsonky v Ústí nad Labem prodávají, fungují jako velmi atraktivní investiční příležitost, jelikož je návratnost celé investice rychlejší.

 

Nevýhody garsonky

  • Omezený prostor

Jedna z největších nevýhod garsonky, je právě již zmiňovaný malý prostor, který zcela upřímně není vhodný například pro rodiny s dětmi. S tím se samozřejmě pojí také úložné prostory, které v garsonce nejsou příliš velké.

  • Nedostatek soukromí 

S malým prostorem samozřejmě souvisí i mnohem nižší míra soukromí, kterého při cca 30m2 nebudete mít dostatek. Samozřejmě se i tak s tím dá pracovat, ale jednoduše nebudete mít takový komfort, jako ve větším bytě. 

 

Prodej garsonky Ústí nad Labem 

Při prodeji garsonky v Ústí nad Labem je velmi důležité zohlednit alespoň jednu, z výše uvedených výhod, které garsonky nabízí. Jelikož jde o malý byt, při prodejní prezentaci zde není takový prostor pro kreativní nápady, jako ve větších bytech. Zároveň se ale v takto malém prostoru velmi lehce naleznou nedostatky, které můžou v bytě být. Je proto velmi důležité si byt velmi důkladně prohlédnout a případné nedostatky ihned opravit. Při prodeji prázdné garsonky bude skvěle fungovat i home staging, jelikož do bytu nebudete muset dostávat příliš mnoho nábytku a zároveň se odlišíte od konkurence. Prodej garsonky jako takové je často velmi rychlý oproti větším bytům. Nejčastěji je kupují již zmínění investoři, kteří je budou pronajímat. Prodejní ceny garsonky v Ústí nad Labem se pohybjí od cca 800tis. do milionu a půl. Samozřejmě, že lze koupit i za měnší částky, jedná se pouze o přibližný odhad. Pokud tedy sháníte někoho, kdo by vám z obyčejné garsonky udělal mistrovské dílo, tak jste tu správně :). Jsme 3P Bydlení a při prodeji vaši garsonky, předvedeme zcela stejný výkon, jako při prodeji rodinného domu za několik milionů.

 

Co by vás mohlo u nás dále zajímat:

Napište nám

Hledáte realitní kancelář, správce pro vaše nemovitosti nebo stavební firmu pro svůj projekt či rekonstrukci? Napište nám, brzy se ozveme.

Řekli o nás ...

Velice si vážíme vaší přízně a spokojenosti. Děkujeme vám.

3P Bydlení s.r.o. na Google      3P Bydlení s.r.o. na Firmy.cz       3P Bydlení s.r.o. na Nejřemeslníci

Radka Čížková
Prodej bytu

Poptali jsme s mým mužem firmu 3P Bydlení na prodej bytu po nájemníkovi. Jelikož jsme s mým mužem oba vytížení nechtěli jsme se o nic starat a s tím nám 3P Bydlení pomohlo a o vše se postarali. Navrhli nám na bytu úpravy, které pomohli navýšit jeho cenu. Byt byl ve finále k nepoznání díky rekonstrukci, kterou bezchybně provedli a v neposlední řadě díky naprosto skvělému homestagingu. Byt si svého kupce našel, takže jsme byli spokojeni. Určitě firmu 3P Bydlení doporučujeme.

p. Štabinský
Výkup nemovigtosti

Nemůžu jinak než napsat že jsem byl nad míru spokojen. Rychlé a přímé jednání.Pan Vavřina realiťák na svém místě. Vše proběhlo hladce a k našemu překvapení velmi rychle. A nesmím zapomenout na pana Poppa, absolutní profík super jednání mužu opravdu jen doporučit 3P bydlení všem ...

Jana Jelínková
Prodej nemovitosti

Po mé zkušenosti s reality 3P Bydlení a konkrétně s panem Vavřinou mohu jen doporučit. Rychlé, profesionální a hlavně  milé a vstřícné jednání. Už sem s několika realitky spolupracovala ale nelze srovnávat. Poprvé pro mne nebyl prodej nemovitosti starost ale radost. Opravdu  o nic sem se nemusela starat vše bylo ze strany realit vyřízeno k mé spokojenosti. Rychlejší a hladíš průběh prodeje sem opravdu nečekala. Skvělá domluva a vstřícnost jak časová, tak finanční což je v dnešní době velká výhoda. Krásné nafocení, byt sem dle foto pak ani nepoznala, naklizeno, dodané dekorace a doplňky ze strany realit k zútulnění bytu k lepšímu prodeji. Po domluvě lze i byt nejprve z rekonstruovat nebo něco doladit aby byl případný  prodej/koupě bytu jednodušší. Opravdu šlo o velmi příjemnou spolupráci a ráda se na 3P bydlení kdykoliv znovu obrátím. Nabízí velký sortiment služeb a na všem se dá domluvit za mě jedině 3P bydlení. Něco takového na trhu sakra chybělo. A mockrát děkuji za spolupráci.

Miloš Gúčik
Prodej bytu

Velmi vstřícný, ochotný a profesionální přístup realitního makléře i realitky 3P Bydlení. 100% spokojenost.